Весiльнi торти

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Галюня, 24 Жовтень 2008.

  1. Hichnic

    Hichnic New Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    Дівчатка підскажіть будь-ласка, де можна замовити смачний і гарний вишуканий весільний тортик!? Начинку хочу скоріше всього простеньку і легку, бісквіт з фруктами...так як весілля в мене в червні думаю буде досить смачно і актуально!:girl_in_dreams:
     
  2. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

  3. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    просто і зі смаком !
     
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Весiльнi торти

    Сьогодні зачарував ось цей тортик
    [​IMG]
     
  5. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    Дівчатка-наречені, які мають весілля в літку, чи будуть у вас весільні тортики, бо маю дилему- молодята замовили торт та щось мені страшнувато щоб він не поплив, бо це буде липень, тай з холодильниками там напряг.
     
  6. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    У нас буде тортик :)
     
  7. Fergie

    Fergie New Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    Якщо з холодильниками напряг, то краще обійтись без весільного торту. Бо як той торт простоїть кілька годин не в холодному місці, то буде суцільна пацьканина, навіть його по-людськи не розріжете. Нам весільний торт вивозили прямо з холодильної камери, але за час поки повставляли вогні, поки виключили світло і музиканти дали команду вивозити - він в нас трошки підтанув....то трохи було важко різати бо та мастика зверху зробилась як пластилін.
     
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Весiльнi торти

    І у нас буде тортик:)
     
  9. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    то ми з коханим самі пекли собі весільний тортик)))
    [​IMG] [​IMG]
    шкода, що фото лише з мобільного(((
     
  10. laimmm

    laimmm Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    а нам тортик буде пекти моя мамуся, вона в мене справжня господиня, і тортики в неї завжди смачнючі :nyam2:
     
  11. talja

    talja Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    Наш весільний торт майже 7 років тому! Робили з мамою самі, часу було обмаль, але результатом була задоволена.
    Тільки був один момент, від свічок торт трохи змінив форму, особливо нижній поверх! Та нічого, це вже був вечір, загалом молодець вистояв як належить!
    [​IMG]
     
  12. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    дівчатка, як вам такий витвір?
    http://https://www.youtube.com/watch?v=TMuO90wF0pw&NR=1&feature=endscreen[/URL]
     
  13. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    Дівчата, а в якій частині весілля різали весільний торт?
    Думаємо коли краще- в кінці весілля,чи після першого танцю?
     
  14. laimmm

    laimmm Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    на всіх відвіданих мною весіллях торт різали вже в кінці, але один фотограф радив, що краще після першого танцю, бо торт буде ще свіжо виглядати, люди його краще оцінять ( це про тих, хто після півночі вже під шафе може бути:girl_crazy:), ну і якщо фотографа беруть до першого танцю він ще зможе сфотографувати Вас з кулінарним шедевром - отак нам казали. Хоча є й мінус - торт поріжеться,гості порозбираюсь і будуть ласувати, а танцювати ніхто не буде...ну але це вже нюанси...
    Ми самі теж ще не вирішили коли то краще робити, але більше схиляємся, що в кінці весілля)
     
  15. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    От я ще так аналізую і розумію що в кінці весілля,після багатьох вже з'їджений смачних страв, той торт не дуже то і їсться.. Сама не була на весіллях де б торт різали після першого танцю і тому не можу об'єктивно вирішити як то краще..:confused:
     
  16. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    Знаєте, як батьки забороняють дітям їсти солодке перед обідом, щоб апетит не перебити.Так само може статить, що потім гості нічого їсти не захочуть. А щоб торт свіжо виглядав, хай його привезуть в ресторан ввечері. Я за торт в кінці.
     
  17. bezpalik

    bezpalik Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    Ми різали торт після другого столу.Бо я не хотіла вночі і з хустиною на голові.
    а також,щоб всі гості могли його скуштувати.Після того як ми відрізали шматочки собі і батькам,торт забрали на кухню,
    де порізали на шматочки і віднесли в зал,де стояв фуршетний стіл,де всі охочі поласували.
     
  18. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Весiльнi торти

    Якщо дозволити відповідати не лише дівчатам, а й хлоп'ятам...)
    Розрізання торта в кінці весілля:
    Плюси:
    - Можна в нього "натикати" свічок і гарно занести (як в дитинстві на день народження:)).
    Мінуси:
    - Ви ймовірно вже будете виснажені і вам не до вражень від торту
    - Виглядати ви також будете стомленими, тож про гарні фото з тортом можна забути
    - Фотографа на весіллі як правило вже немає
    - Їсти гості торт в кінці весілля не зможуть - "не лізе"
    - Щоб не "пропав", ви його дасте гостям "з собою", в більшості гостей він зімнеться в дорозі і викинеться вдома.

    Розрізання торта після першого танцю:
    З мінусів лише неможливість використання свічок, хоча можна використати холодні феєрверки, можливо не так ефектно як в темряві, але це вже як кому подобається.
    Все решта - плюси: ваші позитивні емоції, гарні професійні фото, є можливість, що хтось той торт таки скуштує - після розрізання 1 шматочка і годування торт їде на фуршет і протягом весілля буде доступний всім.

    ---------- Додано в 10:20 ---------- Попередній допис був написаний в 10:14 ----------

    На більшості весіль, де я працюю, після моїх аргументів торт ріжуть саме після першого танцю. Як правило на очах здивованих офіціантів)
    Абсолютно правильно радив
    Ви точно були на весіллях? ;) Ще не бачив на весіллі людини, яка б з'їла більше ніж 3 шматочки торта, затративши на це більше ніж 10 хв. часу. Проблема притягування гостей до фуршету існує, але торт тут ні до чого.
    Однозначно. А якщо ще й весілля затягується до 2-3 ночі....
    Батьки забороняють правильно, але не забувайте, що між першим танцем і другим застіллям як правило півтори-дві години, тому на апетит торт не особливо вплине. Тим більше, що на фуршетних столах як правило є вдосталь інших "перебивачів апетиту" - закуски, горішки, чіпси, інше солодке.

    ---------- Додано в 10:26 ---------- Попередній допис був написаний в 10:20 ----------

    Так, справді, це аргумент забув згадати. Зважаючи на те, що торт - це елемент європейської весільної традиції, а хустина - української, то таке поєднання - трішки моветон. Хоча може то тільки я такий прискіпливий...)
     
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Весiльнi торти

    Нам весільний координатор одразу порадила розрізати торт після першого танцю, ще й так гарно все змалювала, як то ефектно можна зробити.
    Іншими плюсами є якраз те, що фотографа тоді не обов'язково тримати до кінця весілля і те, що гості матимуть час і, надіюся, апетит скуштувати торт на фуршетному столі. Бо багато хто не захоче вже їсти солодке в кінці, а шкода, щоб та краса пропала.
    Тому варіант в кінці весілля ми точно відкинули, а от думали чи після першого танцю, чи після другого столу. Але гадаю, що краще все-таки після першого танцю.
     
  20. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Весiльнi торти

    В нас весілля планується до 24:00 години, тому сідати за стіл будемо раніше, десь по 15:00, то думаю свого торта будемо розрізати після другого столу. Але це все будемо ще обговорювати з обслуговуючим персоналом весілля!