Весільні рушники

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем algo, 16 Січень 2009.

  1. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    в вас включі вказано вишивати блендом-одну ниточку чорного+одну червоного
    --- дописи об"єднано, 31 Серпень 2015 ---
    Спробуйте пройтися по рукодільних магазинах,такі рушники дуже поширені
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    наткнулась в інтернеті на продаж весільних рушників, по 62 грн. Це як? Є такі ціни за ручну роботу? о_О
    А який Ви відтінок червоного брали і якими нитками вишивали? У поєднанні червоного з чорним давали той самий червоний, чи інший?
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Чорний вишивала старими нитками ще, такі колишні на великій бабіні. Червоні - вже не пам'ятаю.
    Червоний давала той самий. Там не дуже важливий відтінок, не переймайтесь.
    Рушники по 60 грн - це або ткані або з надрукованим малюнком.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Мій рушничок) бордо там нема 100% там два кольори і здається ( бо давно вже вишивала) там дійсно одна така одна така.. кольори класичні брала. на номери не дивилась) але правильно дівчата радять, вони є в кожному рукодільному магазині. ліпше купити і не мучитись. я його за 7 грн брала)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я вже знайшла, за 8 грн :girl_smile: Дуже тішуся :girl_dance:
    Хоча і присутній мандраж, щоб я все добре вишила, бо надаю цьому великого значення :pardon:
    І я вже починаю думати, що там тільки троянди, немає чоловічого символу, немає геометричних символічних візерунків, родового дерева і т.д., і т.п :girl_sad:
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    я керувалась тим принципом, аби мені душа лежала до рушника, до взору. аби мені подобалось)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    algo, на фото на Вашому рушнику немає тороків, Ви потім їх доробляли? Бо я поняття немаю, як то робиться і чи можна без того? :scratch_one-s_head:
     
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    нє, я просто купила)) готові. прийшла з рушником в магазин і підбирала.
    Ось тут найліпше видно
    _DSC0177.jpg

    правда потім після весілля прала рушник, то трохи пустило колір, то відпорола і ще раз випрала. все ок
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Ох, який же він красивий, це таки "мій" рушник. Я його як побачила, зразу зрозуміла, що хочу такий вишити. Це потім вже почались непотрібні сумніви розуму, серце ж сказало "так" з першого погляду :girl_smile:
    Ви мене заспокоїли, і з тороками теж :girl_wink:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мене ще є питання :girl_smile:
    На схемі пише необхідні розміри: 350 ниток в ширину і 220 см в довжину. З довжиною зрозуміло. А як бути з шириною? 350 ниток це рахувати нитки, чи це 350 хрестиків? Чи краще взяти і порахувати на схемі кількість хрестиків по ширині, помножити на 2 і тоді буду знати ширину полотна в нитках? :scratch_one-s_head:
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Завжди рахую кількість хрестиків, які вміщаються в ширину полотна, щоб знати чи узор підходить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    А ось і мій - 2.85 м.
     

    Вкладення:

    • 100_4647.JPG
      100_4647.JPG
      Розмір файлу:
      155,5 КБ
      Переглядів:
      77
    Останнє редагування: 18 Жовтень 2015
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    :uaflag:Та-ра-рам :uaflag: Я вчора почала вишивати рушник :d64: Руки тряслись, поки обробляла один край, щоб нитка не торочилась (треба було купити клей, яким обробляють, але вже) :girl_smile: Та як тільки почала вишивати, все пройшло, і так мені сподобалось, що я би на роботу не йшла, а тільки вишивала-вишивала-вишивала :girl_in_dreams:
    Моя внутрішнє відчуття хоче тиші і спокою під час процесу, молитись і мріяти. А моя подруга по кімнаті хоче говорити, вчуся абстрагуватись :scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дякую дівчатам за підтримку в кармі, мені дуже приємно :girl_in_love:
    Вчора під час процесу мені захотілось співати, мугикала одні і ті ж куплети, повністю не знаю ні одної пісні до кінця :girl_sad: Йду шукати і роздруковувати :girl_smile:
    До речі, щодо традицій і забобон, коли вишиваєш і молишся, зразу стає зрозумілим, що важливо, а що ні. Так цікаво :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Ех, процес іде, хрестики лягають :d64:
    Що я помітила так це те, що геометричні фігури надзвичайно приємно вишивати, так спокійно стає на душі і світло :girl_angel:
    В мене виникло бажання закінчити цей рушник і вишити ще один, вже не весільний :blush:
    В цих узорах щось є, світла магія в чистому вигляді :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Perseida

    Perseida Well-Known Member

    Моя покійна бабуся, Царство їй Небесне, давним-давно казала:"Доню, сідай собі вишивати рушник до шлюбу, я тобі чим зможу допоможу!". Я завжди відмахувалась, то не серйозні стосунки, нема ще чого; то на роботі, приходжу втомлена, не маю бажання... два тижні тому в мене було весілля... коли купувала на Вернісажі вишитий рушник, в моїх очах стояли сльози-не те... я так пожаліла, що то не є рушник, в якому би крім моїх хрестиків, були б хрестики-обереги моєї бабці.... аай, знов сльози... якщо маєте можливість вишивайте самі, просіть, щоб Вам допомогли рідні, близькі і дорогі Вам люди, не для того, щоб швидше завершити роботу, а щоб поділитись своїм благословенням і доброю енергією, вкладаючи їх в візерунок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    О, вже так гарно вимальовуються трояндочки :girl_dance:
    Хоча швидкість вишивання у мене критично низька :girl_sad: Та нічого, насолоджуємось процесом :girl_in_love:
    До ідеального звороту мені, як до неба пішки, але ж не може життя бути ідеальним :pardon:Я вкладаю любов в роботу, все інше докладеться :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Хм...якось мені вже не йде вишивання :scratch_one-s_head:
    Перечекати чи апетит прийде під час їжі? :sad:
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відкладіть трохи, але час від часу (наприклад раз в тиждень) повертайтеся і вишивайте з десяток хрестиків - там буде видно чи йде, чи варто знову зробити паузу. Нащо через силу себе мучити якщо Вам не дуже горить з тим рушником?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Однозначно перечекайте, думаю весільний рушник краще вишивати, коли є натхнення. Можливо спробуйте відволіктися на інший вишивальний процес (невеликий і нескладний, так звану відпочивалочку). А там і вишивальна муза повернеться і візьметеся за рушник з новими силами:d64:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1