Весільні рушники

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем algo, 16 Січень 2009.

  1. Natabuka

    Natabuka New Member

    Відповідь: Весільні рушники

    на домотканому я шила 3 на 3, а тут не розумію як :girl_nea: не знаю як вирахувати кількість хрестиків
     
  2. Natabuka

    Natabuka New Member

    Відповідь: Весільні рушники

    тобто виходить треба шити 2 на 3 чи як?
     
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Весільні рушники

    Natabuka, ні-ні, хіба би вам не важливо, щоб хрестик був квадратним :)
    2*2, як правило, зрештою спорбуйте по кілька хрестиків так і так вишити, виберіть , як подобається більше, якщо схема дозволяє, можна і 3*3 вишивати
     
  4. Natabuka

    Natabuka New Member

    Відповідь: Весільні рушники

    ну 3 на 3 вони будуть величезні =) а 2 на 2 щось і не подумала =) а то не за дрібний хрестик буде? чи дійсно спробувати на якомусь шматочку, от коли почну, покажу що вийшло =)
     
  5. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Весільні рушники

    Весільний рушник, вишитий власноруч (вибачайте за його непопрасованість:girl_blush2:
    [​IMG]
    Елемент узору використала для міні-рушничка під обручки
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Natabuka

    Natabuka New Member

    Відповідь: Весільні рушники

    почала я вишивати рушник, але мені здається що роблю щось не так
    [​IMG]
    хрестики виходять ну дууууже маленькі і трохи дивні, не знаю що робити
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Весільні рушники

    то вишивайте хрестики розміром 2х2 або 3х3 - порахуйте, як вам схема дозволяє.
     
  8. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Весільні рушники

    Вишивати не в кожну дірочку, а через одну (через одну дірку/через дві нитки)
     
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Весільні рушники

    Я придивляюсь до рушників. Вибір ніби є, але нема то, чого хочу.
    Шукаю рушник з синім (можливо темно-синім/волошковим) візерунком. Може бути поєднання декількох кольорів, але обов'язково має бути синій. Є яскраво голубі, але це не то. Краківський обійшла, на Вернісажі була. Підкажіть, де ще пошукати?
     
  10. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Весільні рушники

    aknytsU, якщо нічого не подобається, може, вишити самостійно? :d64: Кажуть - коли хочеш, щоб щось було зроблено добре, - зроби це сам! У вас ще є час, якщо почати вже.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. SevenDays

    SevenDays New Member

    Відповідь: Весільні рушники

    Я вишиваю 2 на 2 - справді хрестики виходять дрібненькі, але акуратні і так мені більше подобається. Все ще залежить від полотна (рушникові також є різні). Тут вже справа смаку і як писали вище - залежно яка у Вас схемка. У сестри була ситуація: обрала собі схемку і купила полотно, коли почала рахувати, то узор ніяк не поміщався(
     
  12. atena

    atena Active Member

    Відповідь: Весільні рушники

    aknytsU,
    бачила такий синій, мені дуже сподобався, але ще не вишивала
     
  13. penn

    penn Member

    Відповідь: Весільні рушники

    [​IMG]
    такий собі вишила
     
  14. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Відповідь: Весільні рушники

    похвалюся і я своїми рушничками
    ось на цьому ми стояли в церкві (вишивався місяць)
    [​IMG][/url][/IMG]
    а цей був під короваєм (вишивався 1,5 місяці)
    [​IMG][/url][/IMG]
     
  15. SevenDays

    SevenDays New Member

    Відповідь: Весільні рушники

    Скажіть, будь ласочка, яку довжину зазвичай берете на весільний рушник? Коли захотіла вишивати свій, різного начиталась в інтернеті, і запам'яталось мені, що в давнину довжина рушника мінімум була 3 метри, а то й до 5м. Так і собі купила 3м рушникового. Так от тепер вже готовий рушник, вишитий з обох сторін і з торочками, але моя мама каже, ще раз продублювати узор, бо серединка запуста:girl_impossible: Але ж то так і має бути, нє??
    Порадьте, що ж робити)
     
  16. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Весільні рушники

    А Ви прикиньте скільки місця посередині рушника займете Ви в сукні та наречений поряд - нащо там взір?
     
  17. Іра Калушка

    Іра Калушка Well-Known Member

    Відповідь: Весільні рушники

    І я на свій купила 3 м. Продавець дивувався, навіщо так багато, беруть 2 м та й досить. Взяла 3 м і не пошкодувала. Вишила одну сторону, розстелила, стала з коханим посередині - якраз. Раз я вже сама вишиваю, то не хочу по своїй роботі топтатися))) Мій має бути такий, тальки під віночком ще мають бути берегині
     
    Останнє редагування модератором: 20 Жовтень 2014
    • Подобається Подобається x 1
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Весільні рушники

    Я теж вишивала рушник на 3 метри. То мені теж був запустий і я таки продублювала вишивку ще раз. І пропри те, що я була в доволі пишній сукні, а чоловік в мене не худенький, то ми собі доволі вільно стояли на серединці і був запас до візерунку. Але мушу зазначити, що візерунок в мене був геометричний, а от чи варто дублювати ваш візерунок - не знаю. Прикиньте, як ви розміститесь на ньому з нареченим.
     
  19. Irinkamandarinka

    Irinkamandarinka New Member

    Відповідь: Весільні рушники

    Дівчатка перечитала ваш форум і самій захоітлося вишити рушник, але дуже вагаюсь чи вишивати нитками чи бісером, бо вмію вишивати лише бісером а ниток ніколи й до рук не брала. Скажіть чи хтось собі вишивав рушника під ноги бісером? Чи знаєте такі приклади? Бо якось хочеться щоб це було і традиційно і гарно і власноручно, а боюсь з нитками то буде досить важко :sad:

    Дякую -дякую :) :girl_in_dreams:
     
  20. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Весільні рушники

    я щойно перечитала купу інформація про символізм вишитого рушника і якось стало аж страшно, що раптом не такий символ вишию, то може взагалі не треба його?
    плюс купу правил, що поститися, руки мити і молитися... я не проти, просто все звучить дуже строго, а я зовсім не розуміюсь в тих знаках. Навіть малюнки не помагають, не бачу часами різниці...

    Але насправді дуже хочу вишити той рушник... От як розібратися?