Весілля в етно-стилі: хтось робив, де купити гарні вишиванки?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем MarichkaMa, 25 Січень 2019.

  1. MarichkaMa

    MarichkaMa New Member

    Вирішили з коханим робити весілля в етно-стилі. Може хтось робив стилізоване весілля, поділіться досвідом ;) Де брали все необхідне?
     
    • мімімі мімімі x 1
  2. angrysquirrel

    angrysquirrel New Member

    Донька одружувалася минулого літа і теж вирішили вони з чоловіком, що весілля неодмінно має бути в етно-стилі. Скажу, що важче було визначитися із закладом, аби інтер'єр підходив, а загалом оскільки почали готуватися заздалегідь, особливих проблем не було. Доньці знайшли на старовинну вишиванку на Віоліті, вона й послужила основою для весільного вбрання, там же й зятеві сорочку купили, дружки вишивали плаття у місцевої майстрині, зараз багато хто цим займається, тому нема проблем. Та й в магазині чи на ринку вишиванок досить. Також постарайтеся знайти гарного ведучого, тоді свято вийде колоритним і незабутнім
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    У мене вдома зберігається вишита хрестиком весільна сукня моєї бабусі. 1948 рік. Забрала з села у місто, щоб миші не поїли. Дуже класна, хоч і небагато вишивки, але як сидить на фігурі!
    Етно зараз в моді.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. maty

    maty Well-Known Member

    @Khustyanka якщо б можна було побачити фото
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Зараз в приват покажу фото.
     
    Останнє редагування: 13 Березень 2019
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member



    Я вишиваночку собі на весілля знайшла на Етнохаті. Приталений силует і червоне, не змогла пройти мимо.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. MarichkaMa

    MarichkaMa New Member

    Покажіть будь ласка, дуже цікаво глянути
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Я колись була на такому весіллі. Чесно кажучи, для мене, як для гості, то був напряг. Я тоді вишиванки не мала, пішла в тому, що мала. Інші гості теж були тако-сяко. Не всім то подобається і не всі в захваті від вишиванок, тим більше зараз їх просто спопсили. Хіба що ви хочете етно стиль лише для себе, молодят, і не будете напрягати ним гостей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну я б сказала, що вишиванка нарешті зайняла своє місце у гардеробі майже кожного українця. Вона стала доступна, вона стала дууууже різноплановою, вона стала і святковою, і буденною, і неординарною, і стильною тощо. Вишиванка - це як то й же дрес код, який деякі так само вимагають. І не обов’язково вдягати вишиванку, можна взяти лише якийсь елемент (метелик, краватку для чоловіків, поясок, сумочку тощо для жінок). Сестра так ходила на весілля в укр.стилі. Просто вишила собі поясок в тон сукні. Хочеш вдягаєш, а хочеш ні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я цього не розумію. Є дрес-код, не можете дотримуватись - не приходьте. Саме по собі весілля нетематичне має дрес-код, але умудряються в джинсах приходити.
    весілля раз в житті в людей як хочуть, так напрягають, не подобається - не їмо. Я б ще підчитала про традиції і решту.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    я не розумію вимоги щодо дрес коду на весілля...

    та нехай, але це як мінімум дивно: я хочу тебе бачити в себе на святі, але тільки у певному одязі. То що важливіше, їхати чи шашечки?
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Made in USSR, я вже сто років одружена і в мене такого не було. Зараз все інакше. І люди мають право на те, щоб організувати своє свято саме так, як їм хочеться. Хтось робить, хтось ні. Але якщо почати прислухатись до всіх гостей, що їм хочеться і як то організувати, щоб всім догодити - то, по-перше - не реально, а по-друге - нечесно перед собою. Ну і ще м би не бачила, що когось вигнали за недотримання. І якщо б я раптом захотіла святкувати золоте весілля в крутезному ресторані, то хотіла б щоб гості були вбрані відповідно. То ж не в космічних скафандрах тре приходити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    я ж не кажу виганяти чи ставити ультиматуми. Просто виразила свою точку зору зі сторони гостя. Це так, щоб молодята були в курсі і не дуже розчаровувались через недотримання певного дрес коду зі сторони гостей. Такі ситуації теж бувають.
     
  15. Melian

    Melian Well-Known Member

    Була я недавно на такому тематичному весіллі. Всі гості десь за півроку були попереджені про дрес-код вишите вбрання, тож за цей час можна було собі вишити/позичити/взяти на прокат одяг, не так вже й складно). Зате було чим намилуватись на весіллі,окрім молодих, від різноматності фасонів і взорів аж крутилась голова. Мені дуже сподобалось.
    П.С. чоловікові я встигла вишити сорояеу акурат до цього весілля. І то добре, що був такий дрес код, бо йому сорочку вже років 5 обіцяла і ніяк не могла взятись. А собі позичала вишите плаття.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Дівчатка, перепрошую за повтор, але це дійсно бомбезна вишиванка. Тепер по факту можу сказати, що я в ній почувалася просто фантастичною.
    Я і досі її не сховала до шафи, висить на дверцятах - радує око.
    Тішить душу той факт, що її пошили і надіслали зі Львівської області - я люблю західний край. Після замовлення мені телефонувала дівчина, питалась про мої мірки - щоб пошити правильно. Дуже сервіс сподобався. Тому раджу цей магазинчик вишиванок - dibrova.com.ua
    І, до речі, всі, хто бачив цю вишиваночку - зазначали, що такої не бачили.

    Фото.