Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Komashka, 12 Травень 2008.

  1. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

     
  2. Rosaza

    Rosaza New Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Я теж вважаю, що якщо хтось хоче щось подарувати, то він це зробить не примусово і так щоб ніхто не бачив, а на вессілі все на показ.... особисто я не могла нікому це доказати, та й вже не хотілось ні з ким сперечатись, тому я просто на пряму запитала свекруху що їй подарувати (щоб не купити щось непотрібне), вона пішла і собі вибрала постільний набір. цей набір я купила на 2-х батьків і не морочилась) так само сестра сказала що їй потрібно з посуду, я пішла і вибрала вже на свій смак, але те що треба)))
     
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Я не дуже заморочувалася на рахунок подарунків. Особливо не тратилася, бо і так майже все весілля було на плечах моїх батьків і моїх. Отже, свекрусі купила набір кульчики і перстень (срібло з золотом, комбінований), свекру - сорочку, брату - туалетну водичку, бабі - хустину, і в додачу свекрам плед (який вони нам потім віддали, бо ми пішли жити на квартиру). Свекруха набір носить, а решту не знаю як.
     
  4. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Ну і розповім, що дарувала: мамі - сережки золоті з перлинками, татові - золоті запонки, брату - золотий медальйон, дідові - мобільний телефон, двом бабусям - набір покривала в спальню.
     
  5. Goerid

    Goerid New Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Я в роздумах що подарувати.
    Сестрі купила гарнющу скатертину, вона таке любить, молода господиня і ще не має.
    Татові і чоловіку сестри - светри.
    Бабі - постіль.
    От не знаю дітям що, 4 і 5 років... краще якийсь одяг чи забавки?
    Ну і проблема з мамою... Ювелірні прикраси вона не носить, принайиі я ще не бачила, посуд не любить, різні там скатертини, картини теж їй до лампочки... а хочеться щось памятне і щоб людині було приємно і щоб користувалась...
    Бо всі мої попередні подарнки (посуд, шарф, постіль) не зацінили, і не користуються((
     
  6. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Одяг - практично, забавки - весело. Діти практичність не оцінять, тому як на мене, краще забавки. А з мамою (она же свекруха)... "трудно" як то кажуть...
     
  7. Goerid

    Goerid New Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    не те слово, враховуючи що участі в організації і спонсорстві торжества не бере, а буде лише гостем надто багато зауважень у неї виникає....
     
  8. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Поможіть, що можна подарувати майбутньому свекру (вітчим та ще й іноземець) Сорочок в нього тьма-тьмуща, всякий парфюм теж недоречний (купу всього має і смак ще потрібно вгадати)...
     
  9. laimmm

    laimmm Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    напевно вишитої сорочки він точно немає, тому можна такий подарунок як варіант. Годинники і аксесуари теж напевно не підійдуть, можна щось як на згадку про Україну, ну або свекруху попитайте, якщо ви з нею в хороших стосунках :girl_smile:
     
  10. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Думаєте, що потрафите зараз? Я в таких ситуаціях керуюсь принципом "чому б тішилась я". Купляю те, що хотілось би мені і усьо не заморочуюсь надалі долею свого презенту.
     
  11. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Вишитих сорочок вже 2 має)))і шаровари і булави.... цілий комплект козака.... того і сушу собі голову над подарунком....
    Свекрусі вибрали гарний срібний набір (золото вона не любить), бабусі думаємо над сведриком якимось, а то бабуся рукодільниця і скатертини сама файні зробить, і вишиття і шиття...
     
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Я взагалі тих подарунків не розумію... Для чого вони? Щоб показати, що я така багата і щедра? Ні. Бо перед весіллям вже всі й так знають всі мої фінансові можливості... Так, традиція..... У мене перед весіллям гроші були (доробилась, бо заміж не у 17 виходила). Тому купила свекрусі золоті сережки, свекру -- мобілку (тоді це було круто), брату з жінкою -- цифровий фотік, їх дитині якийсь комбінзон.... Але те все принесла їм десь за тиждень до весілля (коли молодому сорочку несла). Подарувала, а свекруха каже, що то ж на весіллі тре робити... Ну я їй пояснила, що мені просто шкода години забави тратити на ті всі перетанцьовки (бо реально, на чийомусь весіллі тільки добре забавишся, як тамада керує, аби сіли. І сидиш, як дура, годину в тарілку втикаєш, поки всім подарунки подарують). А після мене брат женився. Молодший за мене і жінка -- ще зовсім юна. Весілля їм батьки робили, бо самі ще мало заробляли. І от та жінка парилась, що нам подарувати. То я таку істерику влаштувала! Самі ще нічого не мають, а думають, що б це зі своєї мами витягти, щоб свекрусі подарувати і мені (ну, свекрусиній дочці)). Ми просто заборонили щось нам купувати. Але вона (братова наречена) всерівно купила -- нам постіль, мамі якійсь светрик. Це так, чисто символічно. А поки я не гавкнула, то вона збиралась яякусь там техніку для мами в кредит брати, нам ( а в мене троє дітей) -- якісь там відеокамери купувати, машини дітям на акумляторах.... Тож можу порадити лише одне: якщо самі заробляєте -- даруйте, що хочеться. Якщо ту всю параду батьки фінансують -- обмежчися якимось сувенірчиком. І не тре думати, що люди скажуть. Люди не побачуть. А свекруха?..... Добра свекруха не вимагатиме, а погана -- від такої треба втікати подалі
     
  13. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    тема затихла, а дарувати то щось треба... Хочеться щось оригінальне і миле, може щось порадите, а то кого не спитаю всі золото і золото(золото, путівки і сервізи не розглядаються)))
     
  14. Daryna

    Daryna New Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Категорично проти тих подарунків - наречена всій родині нареченого, свекри-свекрухи теж щось мусять вигадувати... Усі знають, що весілля це дуже немалі витрати. Молодятам пропоную зекономити, а батькам пропоную подарувати молодятам ті гроші, які вони планують витратити на золото, постіль, сервізи і всякі пилезбірники.
    Ну але то якщо бюджет обмежений. Якщо бюджет дозволяє розгулятися, то може якісь корисні подарунки (техніка наприклад)?
     
  15. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Я золота не дарувала, свекрусі купили дуже гарну вишиту сорочку, а свекрові теж сорочку, але не вишиту, звичайну.
     
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Свекрові дарувала вишиту сорочку (планувала сама вишивати, але не розрахувала час, то вишила мамуся), свекрусі хороший гарний барометр 3-в-1 (барометр, термометр і те, що вологу показує), який вона сама і хотіла, сестрі з чоловіком набір банних рушників і постелі (але я їх просила придумати, що хочуть), а племінник замовив трасу Hot Wheels.
     
  17. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    і я дарувала, але вишивала сама.
    Свекрусі - золотий перстень.
    я також вважаю ці подарунки зайвими витратами. На підготовку і організацію весілля йдуть чималі кошти, а тут ще й подарунки і то всім, не тільки свекру і свекрусі.
    А якщо велика родина?
     
  18. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Я дарувала подарунки не тому що потрібно було, а тому що мені хотілось зробити всім своїм близьким приємне. Купувала не лише для родини чоловіка, а вирішила зробити сюрприз-подарунки і для своєї сім"ї. Ні в кого я не питалась хто що хоче, купувала на свій розсуд і дещо підказав чоловік.
    Отже:
    Мамі чоловіка: швейну машинку. Золото не розглядала як варіант, бо знала що свекруха його не хоче, до того ж золото планувала дарувати інша майбутня невістка;
    Моїм батькам: пилосос zelmer;
    Татові чоловіка: риболовський костюм (він завзятий рибак, то дуже тішився подарунком);
    Братові чоловіка купила 2-х спальний комплект постільної білизни фірми Hobby colection (Через два місяці було і в нього весілля, тому такий подарунок був доречним для майбутньої сім"ї).
    Своїй сестрі купили спортивний велосипед HARO. Подарували для неї як викуп за мене, хоча в нас як такої традиції немає. Ніколи не забуду того моменту її щастя.
    Для тьоті купила м"ясорубку-комбайн zelmer. Вона з села, то допомогла нам з м"ясом і спекла мега смачне солодке, яке нас дуже виручило, бо того що замовили нам би не хватило в корзинки. Тому просто хотілось зробити приємне для неї і таким способом подякувати.
    Для дядька та хрещеного банально купила рубашки.
    Хрещеній: сковорідку та набір рушників.
    Хрещенику: машинку на дистанційному керуванні.
     
  19. Serceedka

    Serceedka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Як варіант можна подарувати свекрусі - подарунковий купон на масаж (медовий, тайський,...) або в салон краси на якісь такі процедури. - але тут все залежить від людини, якщо ваша сверкуха доглянута і сучасна то звичайно це зрозуміє та оцінить, адже це буде подарунок саме для неї, так як кожна жінка була б рада відвідати такі процедури, щоб їй приділили час, а вона в той час розслабилась, забути про все, але часто в міру своєї скупості і постійної нехварки грошей часто шкодуємо на це!
    Але якщо вона перепрошую "бабка з села" то явно не зрозуміє)))
    Непоганим варіантом є вишиванка, але тільки в тому варіанті, якщо ваші свекор та свекруха поцінителі українського.

    Щоб обрати подарунок потрібно щоб ваш наречений трохи розповів про своїх батьків та їх уподобанння.Адже люди різні - одні оцінять: оригінальну дорогу кроватку, запонки, булавку до кроватки, дороге колекційне вино, віскі, коняк, хорошу ікону, картину, зате не зроміють чого їм подарували порохотяг, кавоварку, каструлі, а є і навпаки: щоїм краще подарувати потрібну в господарстві річ.
    Я одне підмітила: якщо уважно вміти слухати, то з вибором подарунка нікли не буде проблем, адже часто ми обговорюємо свої хотілочки, самі того непомічаючи.

     
    Останнє редагування: 18 Квітень 2014
  20. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Я перед весіллям запитала у кожного хто що хоче. то і подарувала))Дарувала тільки найближчій родині чоловіка.Хресним, тьотям, двоюрідним у місцевості звідки я родом нема традиції щось дарувати, то я і не дарувала)))