Весілля: підрахунки витрат

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Komashka, 11 Травень 2008.

  1. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Наше свято відбулося нещодавно, тому підрахунки ще свіженькі :)
    45 осіб; урочистості у Львові, святкування за його межами
    200 грн/ос; солодощі, алкоголь та ін напої, м"ясні вироби окремо
    Оренда автомобілів та прикраси (частково наречені розробляли їх особисто)
    Дизайнер залу та оренда посуду (додатково оплата пошкодженого або розбитого у повній вартості)
    Одяг наречених (сукню для нареченої ми придбали)
    Флорист (квіти та бутоньєрка)
    Фотограф (відео знімали учасники весілля відразу із коментарями:girl_haha:, але відеокамерою такого зразка, що й не кожен Фахівець має можливість. Відразу вирішили, що професійне 4-годинне відео не те)
    Музики й тамада (чудові - ми дуже задоволені!!!!)
    Хореграф та холодні фонтани (єдине, що запам"яталося нареченим:girl_in_dreams:)
    Вес торт та оформлення живими квітами
    ...усі дрібнички - неведимки, стрічки і т п
    $5,5 тис
    проте варто зазначити, що за час приготування, ми дізналися про розміщення більшості Львівських гуртовень, оскільки Крак ринку не визнаєми
    Ну і таке як бенкетки, бунбоньєрки, вес запрошення...... розробляли наречені (Фото на запрошення студійне:shy: )
     
  2. Nyuhenya

    Nyuhenya New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    може запитання трохи не по темі, та чи не були б ви такі ласкаві пояснити, що таке бунбоньєрки?
    Дуже дякую:girl_curtsey:
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    може, малося на увазі бонбоньєрки?
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

     
  5. mileelen1

    mileelen1 Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    :shok: чи вартий один день, таких грошей?!
     
  6. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    У нас було 20 гостей, а все про все обійшлось у 4 тис $.

    Я особисто не шкодую. Весілля було таке як ми хотіли, а ніж економити, то краще зовсім не справляти (моя особиста думка).
     
  7. talja

    talja Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    А ми не підраховували в скільки обійшлось весілля, здається це зробити важкувато, якщо й можна то приблизно, та дуже рада що батьки наполягли на тому, щоб робити! Тепер часто згадуємо, зняли класне відео, гарно провели час - спогади просто суперські! Правда ми організували два дні свята, за три тижня із друзями зробили розписку урочисту (спершу ми - тоді вони), без нікого - тільки ми ну і фотограф з оператором, а потім провели гарний день (там правда на нас очима кліп-кліп напевне такого ще не бачили)! І також робили бонбоньерки (якщо чесно і не знала що ці презенти так називаються) та гостям дуже сподобались (хоч дорогувато вийшли і часу забрали трохи)! Друзі що з нами розписувались не робили весілля так як ми - жаліють! А всі гроші що зібрали їх було менше ніж витратили це без підрахунків точно потратили на медовий місяць, про що ні хвилини не жаліли!
     
  8. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    а не поділитесь які саме гуртовні ви знайшли?
     
  9. lorelaj

    lorelaj Active Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    маєте рацію! з усіх забав перше діло розказати а чим ж годували! тому все має бути в балансі звісно, але стіл повинен бути багатий.
     
  10. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    А я завела собі екселівський файлик, в якому розписала усі необхідні статті витрат, включаючи навіть гренадлі до зачіски, потім вивела бюджет весілля - розставивши орієнтовні ціни навпроти кожної статті витрат. А от тепер, коли я щось купую, я усе записую у третю колонку і маю можливість порівняти чи переплачую я, чи економлю. Після весілля, підіб’ю усе і побачимо, чи було наше весілля збитковим, чи прибутковим.
    Усе необхідно планувати. І знати, що ти можеш собі дозволити, а на чому краще зекономити.
    Там само я провела розрахунок кількості алкоголю.
    Розписала 1 список запрошених, і список тих, кого запросимо, якщо хтось з першого списку не зможе прийти.
     
  11. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    цікава тема....поки читала то в мене в голові також цифри забігали....дуже сподобався метод Samhayne (ви напевно за професією фінансист:girl_cool:)
     
  12. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Я не фінансист, а маркетолог. А це якраз таки аналіз і планування фінансових потоків.
    Метод, який я обрала - дуже дієвий, одразц всю картинку видно.
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Наше весілля 2010 року на 110 гостей обійшлося в 3 тис баксиків.
     
  14. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Яким чином???? То якась нереальна сума:girl_nea:
    Святкували у Львові?
    Можливо ви мали на увазі сам банкет?
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Та нє не сам банкет, а все. Замовляли ми ресторан і готель в Золочеві. М"ясне, солодке, різні види сиру для фуршетного столу з пивом і квасом ми замовляли в тих же районах. Вийшло нам набагато дешевше, якби ми то робили у Львові. Хоч розписка, шлюб і перша частина фотосесії були у Львові. Решта в Золочівському замку.
     
    Останнє редагування: 18 Травень 2011
  16. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    мені теж щось нереально здається. Нам на приблизно таку ж кількість гостей десь двічі так обійдеться, причому весілля як то кажуть без ізлішеств і прибамбасів, тільки найнеобхідніше... :girl_nea:
    Ну, в серпні скажу точніше, бо чисто для себе всі весільні затрати акуратно записую, навіть дрібнички.
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Мені то теж нереальним здавалося. Але свекрусі це таки вдалося. В цю суму не ввійшла моя суконка, зачіска і макіяж. Тре ше додати 3000 грн.
     
  18. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Ну... значить мої компліменти ідеальному плануванню і... не знаю ще чому :girl_in_dreams:
     
  19. Sela

    Sela New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    а в нас на 60 людей виходить 5, і це теж найнеобхідніше без розкоші....тут ще навіть багатьох рібниць нема....:girl_sad:
    якось спочатку планували, що буде набагато менше
     
  20. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Я в процесі планування зрозуміла що кількість людей насправді не відіграє першочергову роль. Тут і без того витрат купа.