Весілля: підрахунки витрат

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Komashka, 11 Травень 2008.

  1. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    а може навпаки?
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    ресторан нам коштував 250 гр з людини,солодке і спиртне своє.Декор залу,а точніше лиш стіни за нами і нашого столу і крісел коштував 1380 гр.. Я вважаю,що то задорого,але без того було би надто просто,а я тиждень до весілля пішла в наш ресторан подивитися на то,як то роблять і мені сподобалося.Пляцків ми брали 16.7 пішло на порізку для гостей,5 до ресторану, а решта так десь розійшлося,половину хору дали, потім ще кому з родини дали,сусідам і все.Пляцки десь були по 120 гр в середньому.Фоторав-500$,відеооператор-350$,музика-400$.хору дали 300 гривень,в них така ціна.весільне плаття-6400 гр.костюм-3500 гр.
     
  3. XelaVoreys

    XelaVoreys New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Ми не замовляли відео - друг знімав. Монтаж теж подужаємо самі. Сукню можна замовити і привезти з США (вдвічі дешевше) і потім ще вигідно продати. Також, раджу економити на машинах (краще робити фото з ретро авто - можна пів години за 200 грн). Ретро - класно, але цілий день без кондиціонера ми би не подужали...Можна завжди розумно економити. Напр.: ми потратили на постановку танцю 600 грн, але не брали холодних фонтанів і кульок (під час першого танцю єдиними специфектами були лише ми:).
    Або замість салюту - небесні ліхтарі...
    Зачіска за 1000 - не обгрунтовано дорого, це швидше для внутрішнього спокою...
    О, і між іншим - не НЕдооцінюйте декор залу, прикрашання столу молодих, інші живі квіти (з чохлами, букетом для молодої, підсвіткою стола, квітами на кожному столі, машинами - 3000 грн і більше :sad:. Ціни дійсно високі...флористика це не лише романтичний, але і вигідний бізнес :)
    Тамада - у нас був за 3000 тис. грн, фотограф - 400 дол. Звісно, найзатратніше - це банкет (350 грн.чол. в сумі, вкл. зорендою залу після 12-ї і 5% персоналу...).
    Але: якщо ви понесли багато "постійних затрат" (плаття, костюм, фотограф, тамада, відео), то вигідно кликати побільше людей ("змінні затрати" на банкет), так, щоб за рахунок масштабу подолати точку безбитковості!
    І пам"ятайте: скільки ви би не заклали в бюджет весілля, по факту вийде на 20% більше )))))
     
    Останнє редагування: 20 Серпень 2010
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    поясніть, щось не зрозуміла.
    а що це таке і скільки воно коштує?
     
  5. BlondyGirl

    BlondyGirl Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Це означає, що якщо ви плануєте потратити на весілля 50 тис грн, то в результаті вийде 60 тис., бо є багато непередбачених витрат. Хоча ми розпланували весілля ще за рік дуже скурпульозно і в суму вписались саме таку, на яку розраховували.

    [​IMG]
    Коштує :
    Сердечко: 39x70x106см
    1шт.-80гр.
    від 10шт.-75гр. за шт.
    від 20шт.-70гр. за шт.
    від 50шт.-65гр. за шт.
    від 100шт.-60гр. за шт.
     
  6. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    саме так, ми хочемо дорогого фотографа, гарні фотографії, такого знайшли:girl_dance:
    а відео не хотіли дороге, просто щоб потім переглянути через кілька років, чомусь так захотілося.. а от у знайомих на тиждень скоріше весілля і навпаки ціни фотографа і відео
     
  7. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    саме так, ми хочемо дорогого фотографа, гарні фотографії, такого знайшли
    а відео не хотіли дороге, просто щоб потім переглянути через кілька років,
    пыдтримую на 100%, ми так само вирышили зробити!
     
  8. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    якщо не секрет, скільки хто віддав за вінчання? і де? (маю на увазі: село чи місто, великий чи маленький храм і т. д.)
    бо ми заплатили в обласному центрі у кафедральному соборі 400 грн і я вважаю це задорого.
     
  10. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    ми будем платити у районному центрі 700грн, теж думаю,що дорогувато, але що поробиш?
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    це типу вам стільки сказали дати? нам нічого ніхто не казав,так і має бути. зрештою зрозуміло, це ж церква Михайла.Зо то і люблю ту церкву. Але ми в скриню кинули по 200 гр(я і молодий).
     
  12. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    а що це не була добровільна ваша пожертва??? Чи це вам прямо сказали шлюб коштує 400 грн. наскільки знаю у Львові (знаю за греко-католицькі)практикуй хто скільки собі побажає скільки пожертвує. Звичайно хор то окремо і прибирання церкви також. А так пожертва на церкву і для священика який вам дав шлюб. Невже як що ви тратити тисячі на спиртне і солодке шкода для свого храму 400 грн.

    ---------- Додано в 21:53 ---------- Попередній допис був написаний в 21:51 ----------

    таке є у багатьох церквах)
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    тобто і для священника? хіба треба щось окремо давати священнику. Кидається ж в скриню в церкві і все.
     
  14. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Ми цього літа брали шлюб в невеликій греко-католицькій церкві у Львові. Хору у нас не було. Запитали у жіночки, яка прибирає у церкві скільки приблизно дають за шлюб (бо священник з нами про то навіть не хтів говорити), то нам сказала десь 100 грн дяку і 200 священнику і якщо хочемо то ще пожертву на церкву. То ми дали ще тисячу гривень пожертви на церкву (хотіли кинути в скриньку, але нам сказали що хочуть записати нас в книгу жертводавців) і потім ще наступного дня коли занесли до церкви квіти кинули в скриньку стільки само.

    Але нас, звичайно, ніхто до цього не зобов"язував. Просто нам дуже сподобався наш шлюб, а церква зараз потребує ремонту... я вже мовчу, що це виявилась єдина у Львові греко-католицька церква, в якій настоятель зрозумів наші обставини і провів нам передшлюбні науки за 1 день.
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    я теж вважаю, що це має біти добровільна пожертва - хто скільки хоче (може) стільки і дає. а ті 400 грн були написані у них в прейскуранті (чи як його обізвати). при чому йдуть вони на церкву, а не священнику (я не знаю, скільки йому йде з цієї суми). Священник був дуже хороший, саме йому хотілось подякувати, але з того всього, що ми йому давали, він взяв лише коробку цукерок.

    то ж є різні речі: пожертва на храм чи плата за шлюб (за благословіння на сімейне життя!)
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    я так розумію, що це без плаття, костюма, обручок?
    а на скільки чоловік було весілля?
     
  17. lessy

    lessy New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    у нас вийшло тис. 14$ на 152 особи:)))
     
  18. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Прочитала я дописи, сиджу і вражаюсь. Зараз сама підшуковою фотографа, відео, тамаду музикантів. Ціни такі, що просто капці. Фоторафії, то ще таке, бо це спогади на все життя і навіть далі (маю ще навіть фотки з весілля прабабусі і прадіда), але музика і тамада мене просто вбили...Думаєм зараз стосовно відео, бо якось не склалось з любв'ю до відео.
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    2010 рік, Кузнецовськ (Рівненська обл):
    сукня - 1800грн
    віночок, болеро, фата - 500грн
    фотограф - 1100грн (сюди входила обробка 50 фоток, їх роздруковка і вклеєння в альбом)
    відеооператор - 2000грн
    тамада - 900грн
    музика - 1500грн (музиканти мало грали самі)
    зачіска - 50 грн (у перукарні робила моя троюрідна сестра, тому так дешево)
    макіяж - 90 грн
    обручки - 3560грн
    ікони - 350 грн
    вінчання - 400грн (не в Кузнецовську, а в обласному центрі)
    оформлення залу і 2-х машин - 1370 грн
    хореограф - 360грн
    запрошення (власний дизайн і самі виготовляли) - 170 грн
    ресторан 100грн/чол + 15грн/чол за обслуговування - це така їх ціна, але ми домовилися на менше (ніби на весіллі гуляло не 100 чол, а 90) - без спиртного, солодкого, фруктів, напоїв, мясної нарізки
    костюм нареченого - 560грн
    туфлі нареченого - 370 грн
    коровай 40грн/кг і 30грн/кг (замовляли в різних місцях)
    + багато дрібних витрат
    солодке трохи пекли самі і ще замовили на 500 грн (забагато його було)

    думаю забагато віддали за оформлення залу, бо вони не зробили того,що обіцяли, а гроші взяли повністю - але не було бажання сваритися


    загалом на весілля на 100 чол було потрачено приблизно 30 тис грн (потім уточню цифру) - сюди враховане усе крім подарунків родині нареченого.
     
    Останнє редагування: 3 Листопад 2010
  20. Nyuhenya

    Nyuhenya New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    У мене друзі вінчалися у липні на території історичного заповідника у селі - 350 грн.
    Ще одні - у червні - 400 грн. у центральному соборі районного центру.

    Ой! Додивилася, що пізно відповіла :sad: