Весілля: підрахунки витрат

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Komashka, 11 Травень 2008.

  1. Komashka

    Komashka Active Member

    Дівчата одружені і наречені, пропоную відкрити тему про калькуляцію витрат на весілля у цьому році. Які витрати на що пішли, які заплановані які ні, може якісь нюанси. Думаю сильно допоможе в підготовці до весілля (і мені також, скромно кажучи :o )
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    мені казали 10 000 умовних осликів хороше весілля (тепер вже напевно середнє), 20 000 тих же осликів - багате.
     
  3. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    А чи варто стільки витрачати? Як на мене (і в нас так і було) весілля робиться для наречених, для того, щоб їх привітали (я не лише про поарунки говорю ;)), а не для гостей і не для того, щоб повипендрюватися перед знайомими. Іноді, коли молодята розповідають про весілля, то тільки й чути скільки на шо витратили, а мало б бути по іншому - приємні спогади, переживання, емоції... Звичайно, батькам хочеться зробити своїм дітям шикарне весілля, якого вони, можливо , не мали, але тоді треба трішки пригальмовувати батьків
     
    • Подобається Подобається x 15
  4. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Як?:eek:
    А 500 осіб?
    А свині?А телєта?
    А СЛАВА?
    А шо сусіди скажут?
    А родина?
    ГАньба велика....:ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 24
  5. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Хлопці і дівчата, давайте серйозно ;) Невже ніхто не може пригадати приблизний бюджет? Ну хоча б на зал із всіма стравами і оерндою? я ж не кажу називати всі точні дати, не СБУ ;)
     
  6. Ola-la

    Ola-la Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Невже ніхто не може пригадати приблизний бюджет?
    Мы изначально сделали калькуляцию бюджета свадьбы на 40 чел= 6000 уе. С помощью этого калькулятора бюджета свадеб: http://www.nevesta.ua/home.html?menu=budzet&mode=article&position=3
    Но, уже на кольцах вылезли за пределы этого бюджета. Свадьба-то пройдёт, а кольца останутся. Не хочется носить то,что не нравится.
     
  7. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    $10,000 - $20,000 весiлля у Львовi????????? Народ, ви там маєте дерева з грошима у садочках чи в горщиках на балконi???
    Якби я мала $20,000 на своє весiлля, то я б ... я б... хммм... лiмузин би лiпший найняла напевно, може плаття дорожче купила б! О, знаю, не торгувалась би за квiти, а зробила все так як хотiла.
    Я потратила приблизно $15,000 на 125 чоловiк. I ЦЕ В АМЕРИЦI! I машину не продавала щоб заплатити ;)
    Я пам'ятаю як гуляли весiлля моєї родички в 1996 - то батьки продали одну машину щоб справити весiлля. :)

    Додано через 2 хвилини
    Я казала тодi ще свому нареченому - нашо нам то всьо??? НАШО? Поїхали в Лас Вегас, чи просто пiшли та й розпишемось, i поїдем кудась на широку ногу. Так нi, подавайте йому бенкет, нiвєсту в бiлому платтi i купу гостей.
     
    • Подобається Подобається x 18
  8. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    :) Ми після шлюбу залишили своїх гостей на 4 години - поїхали фотографуватися. Виводив нас фотограф всюди, фоти супер, а якби залишилися розважати гостей, то зараз чи через 10 років би не було би що згадати. А гості дали собі раду :)

    Додано через 1 хвилину
    Ми одружувалися майже 4 роки тому. Тому ціни зовсім не актуальні. Можу лише сказати, що не варто економитина фотографі, бо відео ми дивилися 4 рази, а фото переглядаємо час від часу.
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Десь 7 тис. у.о. на 70 осіб в листопаді минулого року. Нічого екслюзивного ніби не було на весіллі. Ні лімузинів, ні знаменитостей, ні французської суконки. Просто мені на цьому зовсім не рзходилось. В основному робили акцент на приміщення (щоб можна було гостям у вечірніх вбраннях прийти а не аби як), на меню (щоб всім догодити), на розваги (щоб все чотко і всім весело). Але буквально через місяць ресторан підняв свої розцінки ще на 20 у.о. з особи. Вже буде інакша сума
     
  10. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    липень 2006-го, 10000ye, 120 осіб, без авто для молодят, але маршрутка для гостей.
     
  11. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Липень 2006 рік, 70 осіб - 5000 у.о. (без лімузина, в хорошому ресторані з класними музикантами, тамадою, студійним відео і проф. фото). Але це в Ів.- Фр. :)

    Додано через 5 хвилин
    Треба робити хороше весілля, але не забувати про весільну подорож! Краще менше гостей і медовий місяць в теплих краях, ніж весілля на 200 чоловік!
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Які 20 тисяч тугриків? Ви мабуть пожартували. я неготова з свого боку (наречний звісно теж потратиться) витратити більше 3-4 з головою тисяч. При наших зарплатах хіба батьків доїти..
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Обіцяю тижні за два розказати про наші орієнтовні витрати, ще не просумували всього. Але, попередньо, потратили не так багато.
     
  14. egoistka

    egoistka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    наше весілля обійшлося нам приблизео 25- 30 тис. грн. Робили на 60 чоловік ( з музикантами і тамадою) Ресторан - Гуцульский двір. Весілля робили в вересні минулого року. Впринципі на ці гроші не дуже шикували, але й не ущімлювали себе. Хотіли зробити весілля для самих близьких, і щоб всім догодити:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Ми також розраховуємо на таку кількість осіб і приблизно таку суму :)
     
  16. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Весілля - 3 червня 2006р, 75 осіб, 20000грн.
     
  17. Тошеня

    Тошеня Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Ми ще не підраховували, щоб душу не тривожити. От вже через декілька тижнів будемо, щоб знати, що витратили. І то, приблизно. Бо скільки тратили на рушнички, бокальчики, лєнточки, фатин, і всякі дрібнички не пригадаємо певно.
     
  18. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    А ми все вже підрахували, правда ціни ще можуть вирости, але в нас виходить на 100 чоловік 30000 грн.
     
  19. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    а що ви враховуэте в калькуляцыю??? плаття ы костюм теж рахувати?
     
  20. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    В нас вийшло ~2.300—2.600$ але це п’ять років тому і не у Львові...
    Фото і відео було «своє», тамади не було.
    Росходилось в кафе, музику, алкоголь, одяг/взуття/кільця, квіти та інші прикраси, транспорт (найдешевший). Народу спочатку планувалось 60чол.(всі найближчі + друзі) в результаті було десь 75...
    Золоті слова. Підтримую. Якби робив весілля сьогодні, з тим всім, що ми тепер знаємо у цій галузі, то приблизно 10.000—30.000$. При тому в мене всерівно точно не було б загсу, лімузина і феєрверків. Зате точно був би: а) шлюб у церкві, б) класний фотограф (-и), який знімав би ще і початок шлюбної ночі... і можливо наступний ранок.
    Багато різніх дрібниць я б теж організував би зараз по-іншому (тоді здебільшого батьки командували). Але добре, що ми одружились ще тоді — зекономили гору грошей ))).
     
    • Подобається Подобається x 2