Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :-)

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Consuelo, 7 Травень 2010.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Є у мене один "тарганчик"...Коли залишається день до зарплати чи авансу і я знаю, що в нас вдома є їсти-пити і ніхто не буде голодний, я на останні гроші на зарплатній картці купую собі пляшку шампанського(звичайного). І от значить зайшла я з малим минулого тижня в маркет, поклала в візок одну пляшку. А малий ясно, що вгледів розкладку з кіндерами і давай "мама, купи, купи..." Я штовхаю візок і паралельно пояснюю голосно малому, що вже немаю грошей(а насправді кіндера він вже зїв дві години до того, просто хотів ще). Ну і от це все спостерігає жіночка старша і так демонстративно подивилась мені у візок, потім на малого, потім на мене і похитала головою, мовляв "На шампанське гроші має, а на дитину ні, безсовісна мать-зозуля і т.д." Потім ще встала за мною в черзі до каси і так театрально закочувала очі і махала головою, дивлячись почергово то на шампань, то на мене, то на дитину. Смоктуновський би сказав :"Вєрю". Так мене то розсмішило. Як випадково ще стріну її в маркеті, то спеціально ще куплю шампанського, щоб позлюкати її.
     
    • Смішно Смішно x 13
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ми з чоловіком часто любимо розіграти сценку біля горілочки. Типу, я прошу його купити пляшечку, так мені пахне, ну хоч дешеву, всю не вип‘ю, чесно-чесно, ну хоч чекушечку мені купи. А він злиться, що я кожного дня горілку п‘ю, може вже досить. Він йде, а ловлю його за рукав, цілую і він купує...народ в щоці :girl_impossible:
     
    • Смішно Смішно x 11
  3. Atra

    Atra Member

    :girl_haha:
    представляю эту картину)))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Дала чоловікові кілька шматочків сиру сулугуні. Сказав: дякую, ворона.:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  5. phobika

    phobika Well-Known Member

    В мене так чоловік любить десь в людному місці серйозно сказати: "Шось їсти хочеться. Йдем візьмемо, як завжди, курку-гриль і чекушку".
     
    • Смішно Смішно x 5
  6. jylanda

    jylanda занууууда

    Мій минулого разу на виборах ляпнув... Я з малюком в слінгу, чоловік пішов голосувати, я чекаю, до мене звертається пан з дільниці, щоб я теж пройшла, на що йому чоловік - Вона не може голосувати, вона лиш з тюрми вийшла... бачили б ви погляд того поважного пана
     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2019
    • Смішно Смішно x 16
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  7. Louth

    Louth Well-Known Member

    Знайомі колись в студентські роки розважались: як заходили в дуже-дуже переповнений трамвай, один другому говорив "Сьогодні твоя черга кишені шмонати". Після того в радіусі метра довкола них ставало пусто.
     
    • Смішно Смішно x 5
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Щойно звело мені дуже сильно пальці на нозі. І вже розслабила м"язи, і масувала, і ногою махала, і під ковдрою гріла - толку нуль. Питаю чоловіка: що ти робиш, коли в тебе пальці на нозі сильно зводить? - Матюкаюся. - А крім того ще що? - Довго матюкаюся.:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
    Я так реготала, аж ногу назад "розвело".
     
    • Смішно Смішно x 6
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Як щось тяжке на ногу впаде - теж допомагає, справді. Навіть лікарі кажуть, що якісь там ферменти знеболювальні/заспокійливі виробляються... х.з.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    сіли з чоловіком в автобус. Вільних місць поруч не було, я сіла попереду, чоловік пішов на задні місця. Їдемо, біля мене звільняється місце і сідає жіночка якась. Доїжджаємо до зупинки, чоловік першим проходить до дверей зі свого місця, я за ним, питаю жартом "Мужчина, ви виходите?" Він "Так, так". А я його під руку і " А можна мені з вами. Я сама боюся ходити" Муж "Звичайно., звичайно". І під руку виходимо. Бачили б ви обличчя жіночки, що біля мене сиділа))) вона ще довго озиралась на нас з автобуса, що від'їжджав...
     
    • Смішно Смішно x 20
    • Зе бест! Зе бест! x 2