Вередульки...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем dimalozz, 19 Грудень 2008.

  1. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    О, а ми як одягаємось, то кричимо так, аби всі чули і знали :lol: і нема на то ради - я вже біля неї і співаю, і заціловую її, а їй хоч би що. Сусіди певно думають, що то я таке з нею виробляю, що вона так лементує :shy:
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    В нас вже з одяганням спокійніше, але моторчик розвивається, вже теж активно перевертаємось на бік, крутимося і не даємося вдягнути підгузник. :) На то вони й діти.
     
  3. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Мирослав ще носить підгузники, не дочекаюся літа, щоб було тепло і можна було пробувати більш "свідомо" і "мокро" відівчати (на горщику сидіти не хоче, втікає :no:).
    Не пам'ятаю, коли востаннє спокійно міняли підгузник. Як тільки малий опиняється голий, втікає і його не доженеш. :tanksmile: Ображається...
    Навіть коли спати хоче ввечері, то в нього відкривається "друге дихання", коли опиняється голяком. Починає сам бавитися, ні хвилини на місці не посидить. Треба вмовляти одягнути підгузник, забавити, заговорити, часто це все без сліз не минає... :8:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Медвежонок

    Медвежонок Active Member

    Відповідь: Вередульки...

    А скільки вашій кнопочці? Я з самого малечку свою дитину звільняла від підгузників ( окрім вулиці в холодний час та наніч). Діти дуже люблять бігать у трусичках або лежати та агукати, мателяючи ніжками. Мій синочок теж не любить підгузники як і кожна нормальна дитинка! Я його заговорюю казками, віршиками або пісеньками, і так ми доволі швидко та безболісно одягенені.
     
  5. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Марічко, між нашими з вами дітками різниця в півмісяця, навіть менше. У мене Олеся вже зо три місяці цілий день без памперса - в колготках. Не вдається попісяти/покакати на горщик, то я міняю колготки, одразу перу і на батарею. Ви теж так можете робити, тим більше, що у вас хлопчик, а для них памперси недобре носити
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Ой, яка знайома ситуація... :xaxa: Для того, щоб процедура одягання минула менш-більш спокійно, стараємося підловити Юстину в доброму настрої, а тоді вже обоє плетемо над нею все, що на язик прийде... А от коли іде зворотній напрямок, тобто роздягання, вистарчає розщіпнути одну защіпку на повзунах і в хаті тишина...
     
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Зате як ми одягаємось, до дідусь аж з нижнього поверху біжить і питається "що ти з дитиною таке робиш". Ні заціловування, ні казочки, ні обіцянка поїздити на санках, ні на машині не помагає. Як бути?:confused::confused:
     
  8. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Курча, а я мріяла, що то скоро мине. Памперс одягнути - на місток стає, кофтинку - кричить, як недорізана, личко помити/витерти - те саме. І от виявляється і в 2 роки та ж історія. Вклякну:8:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    В нас просто жах з поведiнкою. Iстерики на кожному кроцi. Особливо в магазинi, коли вона визволяється з каляски i навтьоки! Люди дивляться, вона втiкає, верещить, на пiдлогу кидається, ногами лупить i ВЕРЕЩИТЬ. А з майданчику дит. забрати то взагалi катастрофа. Навiть коли вже всi розiйшлись, i нiкого взагалi навкруги нема Коть або хоче iти за останнiми дiтьми або далi повзати по горкам iтд... Сьогоднi тато з нею, то докладав менi що пiв години припрошував додому по доброму, потiм мусiв взяти в охапку i занести. Ми ходили купувати взуття для неї. Добре що я була з мамою, бо мала втiкала i не хотiла мiряти нiчого. То ж в кiнцi кiнцiв я її всадила собi на колiна, тримала, а мама мiряла взуття. А Котя? Котя тим часом верещала на цiлий магазин так що я думала нас виженуть. Потiм моя мама за нею бiгала по всiм вiддiлам поки я взяла своє взуття i платила. Я вже i книжечки/котики/песики беру з собою, бананчики, печенька, шо хочеш. А Коть, як здурiвший. Вдома менi тi iстерики не заваджають, вдома кричи скiльки влiзе, а на вулицi ж iнакше. А ще, останнiм часом не хоче їсти вечерю за своїм стiльцем, а хоче сидiти в мене на колiнах i розкидувати мою їжу. Я їй звичайно робити цього не даю, то вона кричить Мамi Мамi Мамi i тягне мене за одяг аби я її брала. Коли то сi всьо скiнчит до к.... мами...
     
    • Подобається Подобається x 12
  10. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Коза-Дереза :) , у нас те саме.
    після кожного походу в магазин з Настею я обіцяю собі, що це було в останній раз.
    це не тільки магазинів стосується. вона і вгостях себе дуууже вільно поводить, і на вулиці, може спокійно взяти чужу людину за руку і піти собі від мене, не оглядаючись......
    а про магазини ситуація така ж на всі 100%. в дупі пропелер вмикається, літає по всіх відділах, кричить,пищить, так,ніби, дитина з лісу, вивести її з магазину практично неможливо.... коли то скінчиться теж не знаю, нам уже два і два, а тормоз не включається....
     
    Останнє редагування: 21 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    а вдома яка поведінка? скільки людей проживає? хто як відноситься до дтитини? ви ходите на роботу?
     
  12. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    А в нас катастрофа починається коли проходимо повз якогось магазину з іграшками!!! Нас чують всі, такий крик, що можна подумати, що з дитиною щось роблять. А якщо заходимо в якийсь інакший магазин, продуктовий наприклад, він і хвилинки не постоїть, а зразу розвертається і мандрує кудись, я його кличу, а він каже - "мама післи". І я як дурна біжу то за ним то знову до каси, що продавці на мене дивляться, як на якусь трошки хореньку.
    І боронь Боже тепер на нього насваритися, він одразу біжить жалітися до діда з бабою. Сидить так оченята тре і каже "Дєуська, Діма плацє", типу пожалійте мене...
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    у нас вередульки бувають зовсім непердбачено, все залежить від настрою, в магазинах ніколи не влаштовує вистав, а от вдома:8:, особливо як бабуся є, то починає мене не слухати і все потрібно по 20 раз говорити, бо у нього з"являються свої нагальні справи і все робиться через "зараз","пізніше".... і крики по будь-якому приводу, саме цікаво, що лише мені оці крики, більше ні з ким так себе не веде....:umbrage: то напевно тому, що сама іноді рявкнути на нього можу, коли нерви здають... навіть не помічаю, що дитина копіює мою поведінку..... йому й пожалітись немає кому. посваримось, відпочинемо один від одного по різних кутах і йдемо обніматись цілуватись
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    вдома поведінка,може, й така сама, просто вдома домовитись з нею лекше набагато, вдома вона вміє слухати.
    живемо з моїми батьками. ну як хто ставиться. добре ставляться, правда бавлюсь з дитиною і провожу увесь час практично тільки я, бо мама змучена після роботи віддихає, тато взагалі щодня до Львова на роботу доїжджає, чоловік вечорами з нею бавиться, але без мами в них ігри не виходять чомусь :)
    я спихаю все на її темперамент. в мене чоловік такий, і свекор. дуже запальні люди, інколи невзмозі стримати емоції.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Я зараз реально маю проблеми через розбалування дитини чоловіком. Для дитини чоловік безвідмовний, хочеш 3 кіндер за день-прошу,не встигла я відвернутись в антошці а вони вже тарабанять якусь пилку за 160 грн.....питаю нащо ти то взяв( бо реально єрунда без толку:8:) а чоловік-Саша захотів йому видніше що він хоче, вибираєм машинку-стоїть купа по 20 грн, но звісно малий тикає пальцем за 100- чоловік без питань бере......і так завжди....скільки раз намагалась з чоловіком поговорити,пояснювала щось.....нуль....все продовжується.....:confused:

    А результат- забираю малого з садка, а він мені хоцю кран( а вдома штук 7 точно ) і давай тягнути в дит. магазин( а він якраз біля садка є).....но звісно мене на таке не підпишеш, пояснюю що крани дома в нього є....і що...волочу малого з плачем додому,люди зглядаються.....От так і живем, мама-бяка, а тато-цукерочка....Таке враження що чоловік взагалі не розуміє що він його розбалує.....:confused:
     
    • Подобається Подобається x 15
  16. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    а у нас....вередульки починаються,як мама хоче чистити носика:ninja: ну не дається ніяк,спочатку вертить головою,закривається руцями,потім вивертається,а якщо настирлива мама і далі з ваткою до носа преться,то так кричить..:tanksmile:...і не знаю як її заговорити...вже і співаю і на мобільному музику включаю-ніц не допомагає:no:
    не дає ні оксоліном намастити носа,ні закапати,ні просто козявку витягти...
    шо ви робити в таких випадках? може які є хитрощі,щоб маля тихо хочаби пару секунд побуло:confused:????????????
     
  17. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    З носиком у нас те саме було, але тепер Марко таке шило-веретено, що неможливо навіть пасперс поміняти, постійно викручується, хоче до чогось дотягнутися, кудись повзти і тд :) )))) зате його вже менше хвилює що йому в цей час пхають до нося, увага на інше спрямована :)
    Ну і звісно на всі отакі процедури бажано вибирати "найслухняніший" час. Наприклад коли біля циці засинає, то можна і нігтики підстригти, і в носі поколупатися :)
     
  18. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Не радила б, якщо дитина зібралася спати її краще не чіпати, бо потім не вложити, дитина зробиться бадьора і знервована, бо процедура їй не приємна, принаймі в мене так. Вже тоді краще після сну, поки повністю не проснулася.
    Ніби хтось раніше писав, що найкращи, "кози ловити" після ванни, вони тоді трохи підмоченні і легко в руки даються:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    А я теж бяка получається... Я цілий день з малою, бавлю її, колишу, годую, попу мию, а приходить татко, то вся увага на нього.. Більше того, коли в нього на руках а я кажу "Підеш до мами?" і простягаю до неї руки, то вона відвертається і притуляється до татка так сильно, ніби я якась поганка :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Звісно що у всіх по-різному. Універсальних рецептів не буває.