Вередульки...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем dimalozz, 19 Грудень 2008.

1. cjomcjomka

cjomcjomka Content - fairy

підлога без небезпечних предметів
    Слінг (і тоді я пристрибую і похитуюся)
    Ніби з основного - все...

2. Apelsynka

Apelsynka Well-Known Member

Заходьте до мене в гості, я вже вдома) Соля в мене дуже чемна була і при мені теж:girl_smile: .Хоча мій племінник як вперше в гості прийшов, то спочатку була 10 хвилинна істерика, бо його забрали з магазину, з якого він пів години не хотів іти, щось йому там так сподобалось і він сильно возмущався, бо хотів назад:girl_crazy: а потім дитина вже заспокоїлась і натхненно бавилась всім довкола:girl_smile:. Так що може, то вона так на нових людей реагує або тих кого рідко бачить і забуває?

3. Thebestnata

Thebestnata Well-Known Member

То як в тебе були, то їй ніби місяці 3 було. А зараз вже не знаю, як би реагувала) Хоч з тобою справді вона спокійна ( наскільки може), напевно їй справді легше, коли мала кількість людей.
    А взагалі в нас такого нема, що як я її беру на руки, то вона моментально заспокоюються (( То треба добряче поносити в різних позах, повертіти, покрутити. В такі моменти думаю, що або вона мене не любить, або я погана мама. Мучу її, нічого не можу зробити, щоб вона не плакала. Ми вже з чоловіком жартуємо, що чекаємо поки вона почне говорити, щоб все про нас висказала)

• Смішно Смішно x 2
  4. Apelsynka

Apelsynka Well-Known Member

@Thebestnata не вигадуй, ти найкраща мама:girl_smile:) Просто в неї такий вік. З часом все зміниться:girl_wink:Та й загалом діти найбільше показують капризульки батькам, бо батьки люблять дитину найбільше і стерплять чи чемну, чи коли вередує. Вона ще маленька просто, для неї все нове, тому й так реагує:).

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Akina

Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

• Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. ruda kishka

ruda kishka Well-Known Member

А ще спробуйте її готувати до гостей. От ідете Ви в гості, заздалегідь розкажіть їй коли йдете, чому йдете, до кого, хто там буде, скільки часу ви там будете, що будете робити. Вона може ще не говорить, але ж вже все-все розуміє :)

• Подобається Подобається x 1