Великодній експрес-обмін

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Музик, 19 Березень 2015.

  1. Музик

    Музик Мартуська

    Що може бути приємніше, ніж до великого свята готувати, дарувати та отримувати теплі душевні подарунки? Тому пропонуємо взяти участь у Великодньому експрес-обміні

    Для участі Вам необхідно:
    - Мати більше 350 дописів
    - Надіслати свої дані на поштову скриньку velykodniyobmin@gmail.com в такому форматі:
    o Нік на форумі
    o Посилання на профіль
    o Прізвище та ім’я
    o Адреса, куди надсилати подаруночок (країна (якщо за межами України) місто, вулиця, № будинку, квартири,індекс);
    - Львівські учасники можуть подати номер телефону

    Оскільки гра в нас буде дууууже швиденька, зверніть увагу на терміниреєстрація учасників триватиме лише до понеділка, 23 березня 2015 року, вже у середу – 25 березня Ви отримаєте дані тієї форумлянки, котрій мусите зробити сюрприз. Подарунок повинен бути надісланий або вручений до 7 квітня 2015 року.

    подаруночок не обмежений нічим, крім Великодньої тематики!

    Пам’ятайте про те, що Ви повинні надіслати на пошту звіт з фото подаруночка і номером поштової накладної чи інформацією про інший спосіб вручення.

    Куратори гри: Музик, Т@нюшк@, Nitriotka, terezka
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2015
    • Подобається Подобається x 4
  2. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Я до сих у пір у приємному шоці... Реально, тішимось всією сім'єю такими подарунками. Я себе відчула не те, що дитиною.. Скажу так, подарунки настільки неординарні і неочікувані, що ніколи б у житті навіть не додумалась до такого, а приємно те, що дійсно потрібне, корисне і настільки круте))))Я навіть не можу виразити свого захвату, хочеться кричати Урааааа!!!! Дякую-дякую моя дарувальнице)))
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  3. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    А я все чекаю-чекаю!!!! А коли буде галерейка?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Куратори шепнули що моя посилочка вже в дорозі. Чекаю з нетерпінням гостей з пошти ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    такс, я сьогодні і отримала подаруночок і відправила подаруночок)

    спершу про отримання - чесно, я здогадувалася хто буде дарувальником, чуйку мала))) але не зациклювалася) коли прийшла смс з нової пошти, то я і не поняла, що то експрес-обмін, згадувала, шо то я знов замовляла-шопилася))) навіть не спішилася забирати, потім і забула (не думайте, то все в в межах 2-3 днів, ще й вихідних, посилочка не залежувалася),) а вчора мені стрельнуло в голову, що то певно подаруночок, глянула я ще раз на смс, знайоме прізвище, але не згадала хто то, але знала що буде інтересненько)
    тож нині побігла за ним... коротше, купа класних (і щедрих) подарунків, я в мякому шоці, малий в твердому, тягає то все, ледь встигла зазнимкувати..:ThankYou: більше нічого не розкажу, теж буду тримати інтригу, вже в галерейці все зовидите і почуєте

    про відправлення - прийшла я додому, вклала малого спати.. ну і шо, мучить мене те, що моя форумлянока не те, що не отримала подарунок, а я їй ще навіть не відправила (+страшно не люблю порушувати правила, зразкова дівчинка, :girl_haha:) ну то я все підготувала, зібралися з малим (на нього ще напало дике бажання кататися на машинці по хаті, трохи покатався у верхньому одязі і ми пішли)
    а на пошті ніяк не могли ми підібрати коробку, то вийшла якась більша трохи((( я тепер переживаю чи все буде гаразд з подарунком при транспортуванні, дуже переживаю... ну і чи подаруночки сподобаються,

    коли вже та галерейка, коли?:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    і мене то цікавить.
    Подарунок ще не отримала, НП каже що він ще у Львові, а завтра вже буде у мене. Вивчила маршрут як то мені туди добиратись, ну шо поробите, я свого "сєла" не знаю. Сиджу і думаю, що ж там такого на 5 кг має бути? І як то до завтра витримати.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Мою посилку НП в 17 кг оцінила))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ого-го! цікаво що ж то вам таке подарували!
    п.с. то коли галерейка буде? а то хочу на ті 17 кг подивитись ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    то не мені, а я. і там не було 17 кг, а не більше шести, просто коробка була дуже велика і такі розміри на НП оцінюються стандартною вагою, навіть якщо по факту втричі менше важить. То я до того, що ваша посилка може 5 кг і не важити, а просто бути великою. Ну але що таке 5 кг
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. sanches

    sanches Well-Known Member

    ла-ла-ла
    я сьогодні отримала подарунок! дуже класний, тішусь)
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я от не розумію: а чому немає галереї? Це так важко такій кількості кураторів створити тему?

    Люди два тижні готувались-бавились-чекали. Тепер хочуть себе (чи своє) показати, на когось подивитись... А в результаті сидиш і заглядаєш весь час: а чи ще не створили нову тему? Чи створення галереї теж керується якимись часовими рамками і Правилами?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Siania

    Siania Love Life

    Я так розумію тому, що ще не всі отримали свої подаруночки.
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    куратори паски печуть, шинку коптять, вікна домивають ;) як ен як Великдень на носі ;)
     
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну тоді давайте взагалі форум "на промивку" закриємо, бо ж люди
    --- дописи об"єднано, 8 Квітень 2015 ---
    Та ж навіть як отримають -- то ще фото і через місяць будуть виставляти. То чим швидше почнемо, тим більше побачимо)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Siania

    Siania Love Life

    Як іншим паски пекти, якщо тільки й заглядаєш цілий день за тою галерейкою?!!!
    --- дописи об"єднано, 8 Квітень 2015 ---
    Маємо зберігати інтригу...шо поробиш....я вчора так чекала цілий день))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Музик

    Музик Мартуська

    Вихвалятись отриманими подарунками можна отут
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ура
    Стукайте, і вам відчинять, просіть -- і вас почують
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    але Ви одразу пишіть від кого)
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ура, галерейка є! А моя форумляночка ще не забрала посилку з поштового відділення. Я вже щогодини перевіряю по номеру відправлення, а воно "на даний час не вручене". :sad:
    Так переживаю щоб сподобався подаруночок...:blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Воу, що то за кіпіш такий?
    Так, керується. Вчора був останній день відправки подарунків, тому галерейку відкрили сьогодні.

    З*їжте собі шматочок чоколядки, бо ви щось возмущаєтесь багато :connie_pull-pigtail
    п.с. не в образу :girl_blum:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  21. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    чоколядка -- то не мій антидепресант. мої ліки пиво, але ж зараз піст
     
    • Смішно Смішно x 1