Величне століття.Роксолана

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Margot, 26 Жовтень 2012.

?

Чи є "Величне століття" Вашим улюбленим серіалом?

  1. Так, не бачила нічого подібного раніше

    48,0%
  2. Ні, є достойніші серіали

    16,0%
  3. Інколи переглядаю

    26,7%
  4. А що це таке і з чим його їсти? ))

    9,3%
  1. MAKSA

    MAKSA New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    ---------- Додано в 21:30 ---------- Попередній допис був написаний в 21:27 ----------

    [/COLOR]
    Так,Хю нестало..і серіал осиротів..Я вже так до них всіх привикла (як члени свм"ї вже)).. Суліка дуже шкода..Він без неї довго не протяне..А ще з такими законами які він встановив..
    Я теж їноді переглядаю минулі сеірї по 1+1, вони всі там такі закохані та молоді...

    ---------- Додано в 21:35 ---------- Попередній допис був написаний в 21:30 ----------

    Знаєте так..чого не скажеш про Синів..Ну якось я уявляла,що їм без неї буде дууже важко..але побачим що буде дальше...
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Я також. Щось ніяк мені не йде додивитись решту серій. Я на 130-тій десь застряла.
     
  3. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    ще 3 серії і кінець.
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Уря! Може я таки зберусь з силами і домучу то до кінця. )))
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Хотіла ще написати пару слів про цей серіал. Я його таки добила на вихідних. Останні серії мені ДУЖЕ сподобались. До Хюрем зрозла якась така повага, що вона більш ніж заслуговує бути похована в Сулейманії в самому центрі Стамбулу. Хоч може на початках вона і була показана якось негативно, то в кінці її показали як величну царицю.
    До Селіма була просто відраза до кінця серіалу на пару з його жіночкою. Вона така мені вже була противна до кінця. Якщо хтось і розвалив їхню імперію, то це сама та веніціанська "байстрючка".:girl_crazy: Доречі історики погоджуються, що розвал імперії почався саме з Мурада Першого, ну бо він ж не правив країною, а всім керувала його мама і жінка.
    А от Баязида стало шкода, просто жахливо шкода. П’ять синів!!! Шкода, що хлопець був такий запальний і ціле життя шукав онтого батькового визнання. Он тільки Сулейман помилився, коли казав, що вчинки Селіма впливають лише на нього самого. Таки виявилось, що слабість Селіма вплинула на подальший розвиток країни.

    Та історія не знає такого як, а якби...

    Загалом гарний серіал. Шкода, що розтягнули, бо в якийсь момент воно просто тягнулось як ґума. Проте кінцівка мені сподобалась, правда шкода, що саме її трохи сжували.
     
  6. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    І мені серіал дуже сподобався! І він найтрагічніший зі всіх яких я бачила. Чесно, мені і досі не віриться що це історичний серіал. Як там люди виживали? Скільки крові було на їхніх руках? Тяжкі часи, але і найвеличніші.
     
  7. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Так, не віриться, що вже закінчився серіал. Останні серії цікаві, хоч і важкі. Погоджусь, що четвертий сезон затягнули, і деякі моменти "дивні". Селім з Нурбану просто огидні. А ось Сюмбюль вніс свою "родзинку". Його акторська гра і, звісно, Сулеймана - неперевершені. Цікаво було спостерігати за перетворенням Міхрімах з ніжної дівчини на хитру султану. Надзвичайно шкода Баязида і його дітей. Вахіде-Хюррем теж мені припала до душі.
    З нетерпінням буду чекати на повнометражний фільм.
     
  8. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Сулейман- МЕГАталановитий- і султан, і актор.

    Серіал залишиться одним з найулюбленіших ( як і Тюдори ).
    Не сподобалось те, що надто вже негативним зробили Селіма, він таким не був ; смерть Рюстема- повна нісенітниця, Міхрімах чоловіка любила, (у цих двох не було зради), не вбивала. І якось так бігло показали його смерть, що я щохвилини чекала що ось він з'явиться і помститься. Згідно історії, Хюрем була до кінця життя задоволена Нурбану.
    Хюрем старша, Сюмбуль і Міхрімах- просто молодці. :)
     
  9. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Краще і не скажеш. Біль в його очах перед смертю - секунди сцени, а вразили в саме серце. Справили враження і сцени прощання Сулеймана і Хюррем, ніжність почуттів реально відчувалась.
     
  10. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Актор суперовий! Його гра просто на 100% віддача глядачу. Цікаво чи зараз буде ще десь зніматись.
     
  11. rose

    rose Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Гарний серіал, з розряду тих , що хочеться дивитись, з однієї сторони добре, що закінчився, бо і так розтянули, а здругої сторони так не хочеться з ними прощатись, бо такі довгі і яскраві серіали, це і якась частинка власного життя.

    ---------- Додано в 12:03 ---------- Попередній допис був написаний в 11:57 ----------

    Але турки нас в біді не залишать:girl_smile:,на вересень 2015 готують новий серіал "Кесем Султан"
     
  12. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Звісно декорації, костюми, десь то треба ще задіяти. Гроші є чого б не продовжити.
    Але ще так довго чекати:girl_impossible:
     
  13. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Цікавий тест від 1+1 по величному століттю. http://roksolana.1plus1.ua/.
     
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Хі. Пройшла.)))

    ВАШ РЕЗУЛЬТАТ – ХЮРРЕМ СУЛТАН (ОЛЕКСАНДРА)Законна дружина Султана Сулеймана. Донька православного священика, вивезена татарами у полон, стала не просто коханою дружиною, а мудрою та владною жінкою, чиєї думки дослухався великий правитель.У вас є гострий розум та мудрість, ніжність і чарівність оспіваної поетами та митцями Роксолани! Ви гідно долаєте перешкоди на своєму шляху, не забуваючи дбати про тих, хто потребує допомоги сильнішого.
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    а Я Міхруніса))
     
  16. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    І я
    ВАШ РЕЗУЛЬТАТ – НУРБАНУ СУЛТАН
    Кохана дружина Шахзаде Селіма, яка затьмарила всіх красунь гарему та стала йому вірною подругою і надійною опорою. Кажуть, за кожним великим чоловіком стоїть сильна жінка. Саме така Нурбану – вольова, рішуча, здатна на ризик та самопожертву заради коханого.
    Ви, як і красуня Нурбану, надзвичайно наполегливі й розумні. Ви продумуєте все на кілька кроків наперед, але ні на хвилину не замислюєтеся, якщо дорога вам людина потребує допомоги.
     
  17. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    а я вийшла Міхрімах Султан :)))
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    ВАШ РЕЗУЛЬТАТ – НУРБАНУ СУЛТАН
    Кохана дружина Шахзаде Селіма, яка затьмарила всіх красунь гарему та стала йому вірною подругою і надійною опорою. Кажуть, за кожним великим чоловіком стоїть сильна жінка. Саме така Нурбану – вольова, рішуча, здатна на ризик та самопожертву заради коханого.
    Ви, як і красуня Нурбану, надзвичайно наполегливі й розумні. Ви продумуєте все на кілька кроків наперед, але ні на хвилину не замислюєтеся, якщо дорога вам людина потребує допомоги.

    п.с. нічо так, а то я думала що мені ще чого доброго Хатідже вийде
     
  19. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    ВАШ РЕЗУЛЬТАТ – СУЛТАН СУЛЕЙМАН
    Величний покровитель Османської імперії та завойовник багатьох земель. Змалечку ріс як гідний правитель, що прагне бути корисним своїй державі та керувати нею мудро.
    Ви, як і Султан, маєте сильний характер і незламний дух. У будь-якій ситуації приймаєте вольові рішення і тримаєтеся гідно.
    При цьому ви надзвичайно емоційні. Палкий темперамент часто підводив Сулеймана. На щастя, він знайшов своє справжнє кохання – мудру красуню-українку, яка остудила його гарячу голову. Тож ваша «половинка», швидше за все, також урівноважує ваш запальний характер.
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Ой дівки, потішилась на славу.

    ВАШ РЕЗУЛЬТАТ – ШАХЗАДЕ СЕЛІМ
    Другий син Сулеймана і Хюррем. Любитель витонченого та дещо розгульного способу життя. Добра компанія, екзотичні страви, вишукані вина… Зізнайтеся, ви теж гурман! Важливо лише знати міру та не захоплюватися вечірками, адже Селімові це ледь не коштувало довіри Султана.
    На щастя, у вас є янголи-охоронці, які завжди підкажуть правильний шлях і підбадьорять у складну хвилину. Для Шахзаде Селіма такими стали головні жінки в його житті – Хюррем і Нурбану.