Величне століття.Роксолана

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Margot, 26 Жовтень 2012.

?

Чи є "Величне століття" Вашим улюбленим серіалом?

  1. Так, не бачила нічого подібного раніше

    48,0%
  2. Ні, є достойніші серіали

    16,0%
  3. Інколи переглядаю

    26,7%
  4. А що це таке і з чим його їсти? ))

    9,3%
  1. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана


    А що не зрозумілим є? Хто служить Хюррем є вірними Сулейману.

    Дівчата пишуть про співчуття до Махідевран, я не співчуваю, для мене її не існує після вбивства Мехмета.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    ---------- Додано в 00:34 ---------- Попередній допис був написаний в 00:24 ----------


    А чому розчарувались ? Міхрімах - справжня донька своєї матері, для неї її сім'я найважливіша. Вона відчула реальну загрозу коли Сулейман був при смерті . Я впевнена що Мустафа дійсно б усіх кокнув крім Джихангіра і Міхрімах ( і то непевна ). Це були страшенно дикі часи.
    Це ж треба було додуматись дідові Сулеймана Мехмету 2 і видати закон про право умертвити шехзаде братів своїх разом із синами. Варвари!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    якось неочікувано, бо навряд чи Мустафа так вчинив би з нею

    загроза навіяна їй Хюремкою і Рустемом... а власної думки в неї немає... завжди хтось/щось сіє сумніви в її свідомість... єдиний момент, коли Міхрімах мені подобалась через чітку свою позицію був тоді, коли Хюремка пропала
     
  3. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    І я так думаю. Зараз нам лишається тільки здогадуватись як було насправді. Десь читала що Мустафа в житті був дуже жорстоким, от і думай хто правий а хто ні.
     
  4. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Дівчата, та Мустафа і в фільмі не солодкий. Без батькового дозволу одружився, ту банду-шайку (свій фан-клуб), який на кораблі збирається, не розігнав як мінімум, а, як максимум, мав доповісти про них таткові, Мустафа дозволяє яничарам себе величати султаном, та й не покарав яничарів за приниження Селіма.
    Дивіться глибше, дівчата, Мустафа дуже амбіційний.
     
  5. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    В 123 і 124 серіях зіплакалась страшно. Дуже тяжкі серії. :sad::sad::sad::sad::sad:
     
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Щось же піднадоїв серіальчик... ніц приємного і цікавого...але вже той Сулік кровожадний став....:girl_impossible:
     
  7. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Сьогодні задля фону включила перший сезон. Навіть вже призабула його, там ще є навіжена Хюрем і вічноплачуча страдальниця Хатідже. Але цікаві їхні інтриги, зараз вже не то.
     
  8. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Дійсно, я якось зловила себе на думці, що хотіла б вже закінчення того серіалу. Так шкода тих героїв, тих сліз. Тому перейшла на серіал іншого формату, комедійний. От там сміюсь від душі, настрій чудовий.
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    І я. Турки затягнули серіал.
     
  10. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Це точно. А ще мене дуже дратує образ всіма любимого Мустафи. Як свідчить листування між лідерами Європейських королівств, Мустафа був жорстоким диктатором. А не таким як в серіалі.
     
  11. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Ну і занудний серіал став.
    Ледь додивилась 122 - гу серію.
    Геть емоцій не викликає.
    Тепер то кіно хіба як фон вмикати...чи шо?
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Та я вчора продивилась 129 серію і вже недочекаюсь коли там тій решті династії кінець прийде. Мені Селіма стало шкода зараз.
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Все! Приходить Хюрем кінець і потече Величне століття іншими інтригами. Аж цікаво стало подивитись 132 серію.
     
  14. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Вахіде Гердюм- дуже класна акторка! З кожною серією все більше мені подобається. Навіть неприємно, що була проти неї, коли вона тільки появилась в серіалі :girl_blush2:.

    ---------- Додано в 22:34 ---------- Попередній допис був написаний в 22:31 ----------

    А я б ще два сезони із задоволенням подивилась. :girl_in_dreams:
     
  15. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Я згідна на всі 100% Просто людям властиво важко пристосуватись до нового. Невже це кінець, Хюрем помре? Вірити відмовляюсь. Так сумно, сльози рікою...
     
  16. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    тут з 22 квітня 1+1 починає заново Величне століттяю. Переглянула анонс - заскучила за Мер"єм :girl_crazy:
     
  17. MAKSA

    MAKSA New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    А я чисто сплакалась на 133-135-тих серіях...Цікаво чи то я тільки така дурна чи є ще фанатки серіалу))??
     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    А хто там скончався? Певно Хю? Я ще на 123-й застряла. Ніяк не наздожену.

    Доречі передивляюсь час від часу по 1+1 перші сезони. Вони мені значно більше до душі. Думаю то через оту любов там між Сулейманом і Хюрем. Так все романтично прямо ах!
     
  19. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    і я..якось так самотньо без Хюремки стало, пусто на душі.... ух... як життя прожила з тим серіалом...
     
  20. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    І я до вас у компанію)) Дуже сподобалась гра акторів - і Сулеймана, і Хюррем. Особливо сцена, коли султан взнав про хворобу султани, і, звісно, сцена прощання. Якось так все щиро і реально було. Сюмбюль теж викликав надзвичайні емоції, просто дивишся на нього і дійсно віриш цим сльозам, переживанням.
    Вахіде і Мерьєм дуже різні, але кожна вразила по-своєму.