Ведичні знання для жінок (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Kvitneva, 14 Серпень 2015.

  1. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут
    *********************************************************
    Тема для тих, хто цікавиться устроєм світу згідно ведичних знань.
    Ні, це не про те, що жінка має обов*язково ходити лише в спідниці, сидіти вдома, варити борщ і в жодному разі не працювати, і слова не казати наперекір своєму чоловіку.

    Це про те, що жінка божественна істота, тому вона може і має собі дозволити робити те, від чого отримує справжнє задоволення, а не пахати, щоб заробити на хліб.
    Про те, що жінка (кожна!) варта носити гарний одяг. Користуватись косметикою. І, що дуже важливо - відчувати своє тіло, знати про свої потреби. І вміти сказати про це так, щоб чоловік з радістю виконав її бажання.

    Статті до теми:
    Отношения с мамой: как они влияют на жизнь девочки?
    Берегите свекровь!
    Как сказать мужчине о том, что Вам не понравилось
    Зачем женщине творчество?
    і ще багато цікавого про стосунки між чоловіком і жінкою, жіночу природу, тощо.

    Детальніше в лекціях про різні аспекти життя:
    Алкоголізм
    Виховання дітей
    Гроші
    Негативні емоції
    Стосунки в родині
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    Жінкам можна збиратись разом і обмінюватись вміннями, тоді в кожної буде відчуття сатисфакції без грошей :) так зазвичай і є, просто не помітно.

    Наприклад, я б хотіла навчитись в'язати гарно, вміти шити щось просте хоча би.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    та я ж що) я душа "на распашку"))
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Значить воно ним і є :) Я теж не кричу "я ж казала" (хіба подумки :) ) чи "все через тебе лінивого, криворукого і т.д.". Але по факту все одно звинувачую... А гнів - то капець якийсь, я сама знаю, що в гніві страшна як фурія і нічого доброго з того не виходить, але ух...

     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Тут якраз мова не про душу, а про вміння тіла/знання ))) які цікаві іншим :)

    Я би не казала там мішати алкоголь, усе зійде нанівець точно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я про те) що залюбки ділюсь чим вмію)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    приходь )))
    --- дописи об"єднано, 3 Жовтень 2017 ---
    ні, це зовсім інше, те про що я говорила.
    --- дописи об"єднано, 3 Жовтень 2017 ---

    --- дописи об"єднано, 3 Жовтень 2017 ---
    ну от дуже показовий приклад куди воно скотилось невтуди.
    --- дописи об"єднано, 3 Жовтень 2017 ---
    ти мене зрозуміла, так тееееепло
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Orman просто в моєму дописі по темі не було нічого. Офтопити негарно
     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба



    я все не полишаю надію зробити тему про бачення жінки в християнстві. Комусь цікаво?
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ваші діти в садок не ходять?

    якось влітку мала нагоду почути від однієї пари, що вони дітей в садки не планують давати, бо дитина в тому потреби не має , і краще їй буде біля мами. І я теж задумалася про той весь "устав" під іншим кутом зору. Мене зара багато хто смикає, чого не віддала дитину в садок, бо майже два з половиною, там і менших беруть. А я собі все думала, що раніше 3х віддавати не буду, бо я дуже добра мама ))) тепер вже бачу, що бути з такою дитиною "не в садку", то теж купа напрягів, не гірше, ніж з грудною, просто інші "теми". А проводити час з дитиною мудро, то задачка ше та...

    ото правда. А дехто і принципово вже каже "я по хатах не ходжу".
    круто!! я десь зараз для себе в тому намагаюся розібратися. І вже давно виношую ідею робити жіночі зустрічі, власне в контексті християнства. Але теж мене постійно зупиняє непевність чи це цікаво і чи буде народ збиратися.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Inglor

    Inglor Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 4 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    мені дуже пощастило мати тут сусідок з дітьми однолітками і всю минулу зиму ми так і рятувались - ходили один до одного в гості, дуже допомагає не зійти з розуму в чотирьох стінах з дитиною.
    я так люблю такі жіночі вечори, і так шкода, що ви від мене далеко)

    і взагалі за цією темою скучила)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    от в нас прямо про волосся і гарний одяг всьо сходиться) Як підстриглась, то чоловік навіть наростити пропонував, аби пошвидше воно відросло. І не любить мій чоловік мого домашнього одягу, а він же мене в основному вдома бачить.
    А от з їжею - мені так добре, що обідає муж на роботі, я на кухні проводжу мінімум часу)
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мій теж спочатку був проти стрижки і трохи в шоці. А потім побачив як я перед дзеркалом півдня крутилася і каже: "зате мені подобається що тобі подобається і ти так багато посміхаєшся".
    Так що мені здається, в тих "правилах" швидше про доглянутість волосся (ну щоб без масних "дульок" на голові) ніж про його довжину. А довжина - то вже просто на любителя :)
     
    Останнє редагування: 4 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Про стрижки навіть коментувати не буду, бо зараз це в мене злоба дня. Хочу нормальне волосся, і відпустити хочу, а привести його у відносний порядок можна тільки стрижкою наразі...
    Але ключове там "гарне волосся". От воно гарне в мене, принаймні, я дуже стараюсь, щоб так виглядало. Погоджуюсь:
    Про домашній одяг. Був якийсь період, коли у мене його просто не було. В прямому сенсі. Були груднички, з ними полежати в ліжку можна і в білизні. А тоді вскочити бігом у вуличний одяг - і бігти десь з дітьми по справах, потім забігти додому, зробити собі чай не роздягаючись, потім роздягнутись і знов лежати з грудничком у білизні. Як би це не звучало, я дуже часто була вдома в ліфчику і трусах, і хоча в мене прекрасна фігура (і самооцінка,ггг), але я відчувала, що то якось недобре, хоч мені і зручно. Вирішила проблему таким чином, що завела собі домашню спідницю, в яку можна вскочити з розбігу і так само з розбігу вистрибнути. По сезону ще вдягаю до неї підколінка. Спідниця яскраво-рожеве міні, не знаю, як правильно називається фасон, така, що крутиться, якщо танцювати :) Виглядає прикольно - м'яко кажучи. Але і одяг домашній - є, і мій характер збережено, і ніде крім дому я її не вдягаю. Футболка будь-яка, а на кухні в мене тепер дрес-код - фартух обов'язково. Це вберігає спідницю від тотального заплямовування, ну і гігієна приготування їжі, знов-таки. Так що домашній одяг потрібен (вирішила я після -надцяти років дорослого життя :) )

    З їжею - мене все ніяк не попустить оця ейфорія: "Вау, невже я навчилась трохи готувати???"
    Заміж виходила, не вміючи посмажити яєшні. Тому для мене це досягнення, яким я натішитись не можу. Не люблю готувати, але від тої гордості за себе все ніяк не можу наважитись комусь це передоручити (зараз зайнята настільки, що фактично, готування їжі для мене - це неефективна витрата часу). Можливо, колись натішусь і буду замовляти їжу або купляти готову. Стараюсь, щоб вдома була або готова вечеря буквально ще гаряча на плиті, або щось таке, що можна швидко розігріти. Також
    але бере з собою обід з дому. Тому для мене теж важливо, щоб він брав з собою мої почуття до нього :) Стараюся, щоб було смачно і гарно.
    --- дописи об"єднано, 5 Жовтень 2017 ---
    Жіноче спілкування... цікава річ. У мене ніколи не було подруг в класичному розумінні цього слова. А по телефону говорити з якоюсь жінкою просто - поговорити, майже ні про що, - така практика з'явилась буквально 2 роки тому вперше в моєму житті, і така людина лише одна.
    Зате, що добре, - я вмію берегти таємниці, бо не маю тяги швиденько з кимось обговорити новину.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    Ви такі прикольні кобіти :) усі люди - різні. Для мене особисто гості в хаті, то такий стрес як землетрус. Ви точно хочете аби я так почувалась з вашим приходом? Я не особисто до Вас звертаюсь, Retaret, а загалом до всіх, кого обурює чи якось засмучує цей факт. Так є, я поки не можу це змінити, юш :)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Retaret мої діти в садок не ходять

    @Inglor ведична філософія не передбачає якогось особливого навчання, яке потребує педагогічних знань для дітей до 5-7 років.

    Моя особиста філософія така, що діти мають бачити життя в сім'ї. Звідки береться їжа і порядок. Що гратись не обов'язково цілий день. А вчитись можна завжди і всюди, для цього непотрібно мамі входити в режим "а зараз я тебе навчу ...".

    Ще про садок. В нас є окремі теми для похвалити і посварити садки. В рамках цієї теми - це частково офтоп, а в іншій частині жоден ведичний лектор не дає подвійного трактування. Все чітко - дітей виховує мама. Решта - лірика.


    --- дописи об"єднано, 5 Жовтень 2017 ---
    @Rona ні, ми не хочемо щоб тобі було погано. І приймаємо, хоч не розуміємо. Але любимо незалежно від цього факту.

    *то нічого, що я в множині ))) ?
     
    Останнє редагування: 6 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 4
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Казали, що цікаво, тому тут анонсую. Тема не для міряння устроями світу, тому запрошую всіх кому цікаво, сподіваюсь там буде так само гарно як і тут.
    Жінка в християнстві
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Наближається листопад, місяць в якому проводиться Марафон Жіночої сили. Два роки підряд брала участь, це було найкращим зі всіх практик, лекцій і т.д., з якими я зустрічалася. Це як розвернення обличчям до своєї сутності, вражає. Рекомендую, зі свого власного досвіду Марафон Женской Силы — Женская Санга
     
  21. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Чесно кажучи після скандального розлучення Юлії Судакової з її чоловіком, якось не довіряю більше її статтям. Чоловік написав "всю правду" про неї та їхні заробітки з її діяльності. Після цього вже не сприймаю її.