Ведичні знання для жінок (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Kvitneva, 14 Серпень 2015.

  1. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут
    *********************************************************
    Тема для тих, хто цікавиться устроєм світу згідно ведичних знань.
    Ні, це не про те, що жінка має обов*язково ходити лише в спідниці, сидіти вдома, варити борщ і в жодному разі не працювати, і слова не казати наперекір своєму чоловіку.

    Це про те, що жінка божественна істота, тому вона може і має собі дозволити робити те, від чого отримує справжнє задоволення, а не пахати, щоб заробити на хліб.
    Про те, що жінка (кожна!) варта носити гарний одяг. Користуватись косметикою. І, що дуже важливо - відчувати своє тіло, знати про свої потреби. І вміти сказати про це так, щоб чоловік з радістю виконав її бажання.

    Статті до теми:
    Отношения с мамой: как они влияют на жизнь девочки?
    Берегите свекровь!
    Как сказать мужчине о том, что Вам не понравилось
    Зачем женщине творчество?
    і ще багато цікавого про стосунки між чоловіком і жінкою, жіночу природу, тощо.

    Детальніше в лекціях про різні аспекти життя:
    Алкоголізм
    Виховання дітей
    Гроші
    Негативні емоції
    Стосунки в родині
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    про гроші: у мене останнім часом є клієнтка, яка платить за роботу наперед. Тобто я ще не зробила, а гроші вже в мене. я то зроблю її, я дуже відповідальна в плані роботи. Алн я не можу розібратись зі своїм ставленням до цього. Я відчуваю якийсь напряг до тої роботи потім. мені комфортніше зробити, і отримати оплату. як думаєте,це нормальне ставлення до грошей, чи щось тут не так?
     
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Це нормально)) В мене так само в таких ситуаціях, але все рівно працюю старанно. А такий стан через те, що начебто немає мотивації, бо гроші то вже отримали. Але можна себе мотивувати тим, що як ви гарно виконаєте, то і клієнтка буде задоволена і прийде ще, та ще й вас комусь порекомендує)))
     
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    всім нам такого спокою....

    Иногда Женщины входят в такое состояние, в котором все вопросы заканчиваются. И тогда они больше не суетятся, не болтают и не тревожатся. Они больше не задают никаких вопросов. В этом состоянии они пишут книги, музыку, картины, любят Мужчин и Детей, Видят Звёзды... Когда приходит это состояние, Женщины углубляются, становятся Бесконечными Сосудами. Их тогда заполняет Абсолютное Знание, в котором нет слов. Только Присутствие. Радость Бытия. Все вопросы закончились. Больше не о чем беспокоиться. Пришло время Жить и наслаждаться всеми, даже самыми простыми делами и процессами Жизни.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @zetta, які астрологічні прогнози на кінець року?
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    маємо ретроградний меркурій до 9го січня , він дуже погано впливає на кермування , купівлю машин і безпеку . нічого нового не варто починати. але маємо новий місяць тому час на решта все добрий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MyNameIsNina

    MyNameIsNina Member

    Вчора дивилася один з каналів і там розповідали про телегонію.. І я зразу подумала "о-гоооо".. А часу, щоб розділити дійсно корисну інформацію від фантастики, немає((( Це все треба гуглити, перевіряти
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    То, что губит женщину...

    1. Грубая речь. Жесткий голос, брань - это опустошает женщину, морально истощает.
    2. Продукты насилия, лук, чеснок, алкоголь, курево делают женщину грубой, жестокой.
    3. Уродливые вещи вокруг. Модные сейчас черепа, принты со сценами насилия, всякие такие штучки блокируют женскую энергию.
    4. Наблюдение за отвратным. Фильмы ужасов - вот на это здоровой женщине смотреть вообще нельзя.
    5. Нахождение в обществе, где ругаются, курят, употребляют алкоголь. Поставьте розочку в таком помещении, она завянет за пару часов.
    6. Погоня за результатом, спешка, соревнования с кем-то, борьба, напряженная работа опустошает, высушивает и делает женщину несчастной.
    7. Неправильный режим. С 22 до 2 ночи действует лунная энергия, она очень успокаивает и умиротворяет, в это время нужно спать, когда начинает действовать солнечная энергия, нужно просыпаться, раньше 9, чтобы избегать интоксикации.
    8. Некрасивая одежда.
    9. Ложь. Блокирует горловую чакру, это уже означает отсутствие мягкого голоса, присутствие брани и т.д.
    10. Зависть. Страшное качество, присущее женщине. Зависть порождает гнев, гнев-насилие, насилие-саморазрушение. Вот такая неприятная цепочка. Во время молитвы желайте всем счастья, чувства зависти у вас не будет.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а з ними що не так?

    до решти питань нема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Здається там є отруйні речовини

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  11. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    знаючі то заміняють асафетидою, кажуть що цибуля і часник викликають агресію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Про часник і цибулю
    Правда, я не можу погодитись з тим, що асафетида замінює цибулю і часник, мені вона ні смаком, на запахом не нагадує ці продукти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Suzi мені нагадує щось середнє між часником і цибулею.
    Я цибулю вживаю рідко, шлунок пече сира. Часник дуже мене сушить. Та й асафетида поки ГВ - лежить, чекає. Чомусь не хочеться її використовувати зовсім зараз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    За цих кілька років, що я цікавлюсь і пробую різні поради, рецепти аюрведичні я стала краще розуміти чого я хочу, і що є потребою, а що є компенсацією. І це мені дуже подобається.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  16. shelev

    shelev Member

    Зацікавило дуже Ваш пост. ведична культура, то є дуже старовинне повчання. Але на жаль воно не є нашої віри. Так, у них багато уваги приділено духовному розвитку, аурі та гармонії людини зі світом. Окрім жіночої природи там багато інформації про створення сімї, виховання дітей, як обрати свою половинку і як себе вести у шлюбі. Так, для себе можно почитати, но нагадую, що в нащої культури деякі правила дуже відрізняються від них і можуть негативно відобразитися на ставленні до Вас.
     
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Кому цікаво, сьогодні Юля Судакова із Жіночої Санги буде проводити "девичник" на тему "Енергетичні практики для виконання бажань"

    [​IMG]
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В цій темі десь давніше обговорювали дівчинку-маму-коханку, тобто різні іпостасі жінки. Я нині випадково натрапила на статтю, яка трошки наштовхнула мене на роздуми, може ще кому буде корисною :)
    4 состояния женщины | Тайны Мироздания
    Особливо оцей кусочок і про те чим грозять "перекоси".
    Я вчергове зрозуміла що краще вмію брати ніж віддавати :girl_sad: Бо з королевою і трохи з дівчинкою поперемінно дружу, а от хазяйка і коханка - тут ще роботи непочатий край... :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    О, а в мене тоді в рівновазі, бо використовую тільки дві іпостасі: дівчинка і коханка. Але дууууже хочу включити у собі хазяйку, я вже просто марю цим :girl_in_dreams:
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    А чому коханка- це віддавання?
     
  21. Rona

    Rona Мама-йожик

    В статті пише