Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Юстина, 26 Квітень 2009.

  1. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Давайте разом пригадаємо, потішимося і заодно похвалимося що, коли і який мужчина (коханий, коханець, чоловік, не чоловік, тато, брат...) нам зробив щось приємне. Приймаються як і історії про перстені з діамантами, так і про букетики польових квітів, подарованих в особливий момент... Основне, щоб цей романтичний вчинок запам'ятався нам на все життя.
     
    • Подобається Подобається x 21
  2. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Мене вперше приємно вразив мій чоловік, коли привітав з днем народженням - 25 троянд прилетіли на ліжко мені в восьмій ранку... це було два роки тому:)...а 19 розкидав мені минулого року, коли я хворіла і лежала вдома в ліжечку, чим вразив мене дуже приємно вдруге:shy: (я на квітах просто дещо "помішана":xaxa:)
    А зараз мене мій чоловік вражає кожен день своїм ніжним і турботливим ставленням до нашого творіння - Софійки-сонечка: найперше таке враження у мене з роддому, коли провідував нас на другий чи третій день "...була у мене одна кіця, а тепер дві..." з такою теплотою в словах і голосі, яку пам'я татиму завжди;)
     
    • Подобається Подобається x 38
  3. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    я была месяц за границей на стажировке, а когда вернулась он мне сердечко подарил деревянное, как подставка под кофе. он сам его вырезал :). очень душевно
     
    • Подобається Подобається x 33
  4. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    коли ми з чоловіком ще зустрічалися, я була на стажуванні в Одесі, ну, звичайно, ми кожного дня зідзвонювалися, розмовляли про все-все, я детально розповідала де стажуюся, де нас поселили (він Одесу добре знає, тому називала точні адреси) і в один день ввечері як звично дзвонить ми розмовляємо як завжди, я розповідаю про пройдений день, а він каже "Вийди на вулицю", я в шоці чого, не можу повірити, але вибігаю майже в піжамі, а він стоїть з величезним букетом троянд!!!ось, такий сюрприз,приїхав до мене вгості за 700 км:):):)
     
    • Подобається Подобається x 55
  5. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Запамяталось ,коли ми ще зустрічались, і проходили повз один магазин в центрі і я нахвилинку мовчки зупинилась вдивляючись в вітрину ,а там були такі абалдєнні панчішки(я так думала,а насправді колготки:haha:)А наступного дня він мені їх подарував.:)А найбільше мене вразило те, як він робив мені пропозицію,як в казці,і квіти і колєчко,і свічки і ресторан-і саме цікаве ,що так несподівано.:confused:Я себе якоюсь принцесою відчувала.:shy:Взагалі якимись вчинками він мене вражає щодня,але от ці два насправді запамятались назавжди.:shy:
     
    • Подобається Подобається x 40
  6. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Героїчне перебування і гіперпідтримка на пологах:) і, звичайно, сльозинки радості на очах, коли Олеся народилась:)
     
    • Подобається Подобається x 38
  7. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    А мене вразив вчинок одного мого залицяльника (ми так і не були разом...але це вже друга історія). Він сам з Києва, ми спілкувались через інтернет. Якимсь чудом він взнав де я живу...:confused: І тут ранок, я, как ні в чем не бивало збираюсь на роботу...не чула що хтось дзвонив, а бабця пішла відкривати двері, і чую кричить не своїм голосом "ОКСАНА!!!!!!ААААААААААААААА" В мене паніка, біжу до неї, вона трясеться каже що хтось подзвонив, вона відкриває а там дід мороз!!!!!!!!!!! А перед тим в новинах говорили що не відкривайте кому попало, бо грабіжники переодіваються в дідів морозів і грабують хати...:xaxa::xaxa::xaxa: В неї ноги підкошуються, кричить що тре викликати міліцію:xaxa: Я питаю хто то, мені відповідають "Дід Мороз" і тут я розумію що це він...відкриваю, а він приїхав посівати!!!!!!!! Цей прикол вразив і мене і бабцю:)
     
    • Подобається Подобається x 40
  8. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    В мене в пам"яті стільки чоловічих вчинків оживає:ninja::xaxa:... І більш буденних і значно вагоміших... Але напевне, щось "глобальне" ще попереду. Як відбудеться, то відразу напишу:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 13
  9. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Уявіть собі, що моя товаришка відчувала, коли, будучи рік на стажуванні у Франції, її коханий їй зробив такий же сюрприз як вам..це ж інша країна!!! і вона на радощах втратила свідомість:)
     
    • Подобається Подобається x 29
  10. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Я тему створила з бажанням написати і про вчинки мужчин, що були в моєму житті, а доня все не дає часу зосередитися і розповісти... Видно дуже любить свого татка...:xaxa: Так що, я ще буду! Наразі швиденько перечитую ваші такі неймовірні і чудесні історії!:y: Як гарно все ж таки народитися жінкою...
     
    • Подобається Подобається x 17
  11. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    ееех, мені б так...:sad:
    а я щось нічого ТАКОГО і не можу пригадати...
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Згадала ще один гарний вчинок, це вже мого колишнього. Було це 2 побачення, досить давно, років 5 тому, мобільного в мене ще не було. Ми домовились про зустріч в центрі. Все йшло по плану, але під вечір все помінялось і мені не вийшло поїхати в центр, а ще падала страшна злива, і я подумала він не приїде, і зідзвонитись нема як! (який жах, як згадаю ті часи!:xaxa:). От, ну і я приїжджаю додому вже пізно, а бабця каже: "До тебе приїжджав Діма, (доречі, теж києвлянин:xaxa:) йди подивись в свою кімнату. Я заходжу а в кімнаті 7 шикарних роз з капельками дощу і відкритка. Він сам написав дуже ганий вірш, а як привіз додому рози і не застав мене то дописав "Цветы плакали за тобой..." От так він простояв 2 години під зливою чекаючи мене....ех:sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 22
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    я можу розказати..... історія довга...
    за кавалєрки в Польщі, був в мене такий блондин з голубими очима. така вже в нас любов була.... без слів, направду, БЕЗ СЛІВ ( ми познайомилис я вперший день, коли він зустрічав нас на вокзалі, на прохання моєї мами, і коли ми зайшли в хату, моя коліжанка КАЖЕ - ВСЕ КАПЕЦЬ, ТО ТОЧНО ТВОЄ, а я така на морозі - нєєєєє:haha: - бо власне не знала мови, що б розмовляти , тільки що розуміти.. то вже після цього я закінчила курси і поступила в аспірантуру і Люблін.. але то інша тема.
    ну от після відпочинку літом і роману десь 2-х місячного, я повертаюся додому ясно з нічим. все таки різні держави. десь через рік, приїхала, на 2 дні. і не знайшла його, друзі сказали, що працює за 200 км. і рідко приїзджає.
    і от я така в розстроєних чуствах, їду додому, сумки в машині, водій і мама -в машині, браму закрили і ТУТ - на всіх газах летить якась машина (яку я не знаю) до нашого подвіря - і вилітає той поляк і я така сама лечу .... друзі таки йому подзвонили і він прихав...
    короче мексиканський серіал. мене так трясло , що я ніц сказати не могла. то треба було бачити....
    короче ревіла я ще км 30, розвирнули ми машину, вернулися, а він так і стоїть під брамою, і наш відїїзд відклався на 3 години. але ми стільки переговорили за кавою за 3 години.....

    то мої ПРИЄМНІ СПОГАДИ, які я ніколи не забуду. на жаль, цієї людини більше нема. трагічно загинув...
     
    • Подобається Подобається x 43
  14. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Я вже пів години хожу просто шокована!!! Мене вразив співробітник.Я дуже люблю Ламу, і сьогодні мені було подаровано квиток на сьогодняшній концерт. ТІШУСЯ, ТІШУСЯ, ТІШУСЯ!!!!!:radist::radist::radist::radist::radist:
    Ось такий сюрпиз!:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 28
  15. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    ну і я додам пару слів - такі приємні всі ті спогади ))) Колись ми з коханим посварились, страшенно так посварились... За пару днів приходить, віддає мені диск і йде. Я вдома проглядаю - а там він поскладав наші фотки, як слайд шоу і наклав на музику - і так все в тему. Я аж там чуть не плакала - "Ты должна рядом быыыыть". Ось така любов ))))
     
    • Подобається Подобається x 21
  16. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    На день закоханих подарував мені величенький оберемок болотних лілій... Я була в шоці... Я обожнюю лілії, і він це знає, але я аж ніяк не чекала на болотні... Потім - на день народження подарував перстеня з діамантами, причому разом з пропозицією заручитись...
     
    • Подобається Подобається x 14
  17. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    А мене коханий постійно приємно дивує. Ну, те що він дуже багато чого вміє класно робити, то таке...це щоденні речі, хоча я не перестаю з того тішитися. Але найприємніше було, коли я вагітною з апендицитом загриміла на операційний стіл, потім 10 днів на лікарняному ліжку в обсервації обласного ПБ, а він весь час був поруч, спав на сусідньому ліжку, дівчата в палаті не те шо ані слова не казали, а ще й перед медперсоналом його захищали. Ну і він також з медперсоналом за мене сварився:) Трошки їх попустив, щоб не були такі зарозумілі. Уточнював за всі процедури, що зі мною робили. Одним словом, я побачила його в ті дні новими очима. Він забив на роботу, просто подзвонив і сказав, що прийде аж тоді, як зі мною буде все гаразд.
     
    • Подобається Подобається x 30
  18. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    І я, начитавшись тут, пригадала один безглуздий але романтичний вчинок.

    Колись як тільки з кимось знайомилась всі відразу пропонували виходити за них заміж:confused: Подруги навіть піджартовували, що мене годують чимось не тим:xaxa:
    Так от, все відбувалось на весіллі моєї двоюрідної сестрички. Я тоді зустрічалась (довго і серйозно) з теперішнім чоловіком, але на весіллі була без нього. Там декілька раз потанцювала з одним парубком. Максимум що між нами було в той вечір - це потримав він мене за ручку (я ж дуже правильна була). Так от сестра розповідала, що він після того вечора мало не збожеволів. Поспалював всі фотографії колишніх подружок... Всім розказував, що відіб"є мене в мого теперішнього чоловіка, і навіть типу готувався до сумісного життя зі мною. Випросив в сестри мій номер телефону, постійно надзвонював хоч і знав, що я зустрічаюсь з іншим. Просив для початку лише зустрічі. І обіцяв золоті гори...
    Хоч все закінчилось нічим, але іноді все ж сестра мені це пригадує:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Я теж:sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    а мій мені вірші писав коли служив в армії. так приємно було... приходить лист, а вньому вірш, який присвячений лише мені. відстань все таки зміцнює кохання...
     
    • Подобається Подобається x 9