Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, а Медінститут хіба не закривають на ремонт? Я там проходила цього тижня пару раз, то там такі масштабні ремонтні роботи йдуть. На задньому дворі купа будівельного сміття, частина будівлі в риштуванні, з вікон щось викидають постійно. Так виглядає, що ремонт серйозний і надовго. Але установа працює.
     
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    На Мечникова народжувала майже чотири роки тому. Лежала в післяпологовому на 4 поверсі. Все досить таке нормальне, після ремонту. Минулого року народжувала там же, лежала на 3 поверсі. Все після свіженького ремонту, новеньке
    Мені, коли я народжувала вдруге, показували ті палати. Мені не сподобалось. Якось там, як в операційній.
    На Мечникова зараз дозволене відвідування за перепусткою
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Він вже на ремонті, з минулого року. До кінця весни обіцяють відкрити, як і Батальну...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Десь зустрічала статтю в інтернеті, що в основному акцент при ремонті зроблять на пологові зали - замість 6 буде тепер 8 і з новим обладнанням, будем надіятися...
    Ремонт затягнувся: пологове відділення Львівської обласної лікарні планують відкрити у квітні
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    якраз чоловіком вчора говорили, що в деяких країнах в трюмах кращі умови ніж в нас в лікарнях.
     
    Останнє редагування: 4 Лютий 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. phobika

    phobika Well-Known Member

    Не захищаю пологове відділення медінститу, але я там була в платній післяродовій, то там цілком нормально. Душ і туалет на 3 жінок. От в загальному туалеті на 3 поверсі - повний мрак.
    Мене найбільше вразило, що у родзалі нема туалету. То всюди так?
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    На Батальній є.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Ще б зробили в пологових окремі післяродові для тих, хто тимчасово розлучений з дітьми... бо то тяжко, чесно. Чула, що ті, хто трагічно втратив дитину, теж лежать в загальних палатах...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    О це точно! Це мені взагалі якимось нелюдським знущанням видається.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  12. Milli

    Milli Well-Known Member

    Це напевне вже залежить від завідуючого відділенням, бо ж палати є одномісні, і вже чисто по людськи не варто таке робити. Я у 2011 році коли народжувала на Батальній, лежала в палаті з 2 жінками у яких діти померли і мені було дуже незручно я навіть переживала щоб мій синочок не плакав, бо їм і так тяжко було. А одна з цих жіночок навіть хотіла сфотографуватися з моєю дитиною, але я не дала і після цього не залишала його самого з нею.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

  14. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    ага, нема. Відро мені приносили. Це, звичайно, не продумано зовсім.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    так, лежать. Гартують цим наше бажання до народження дітей:girl_sad:.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  16. Nadija Sunshine

    Nadija Sunshine New Member

    Народжувала в квітні 2017 року в медінституті, теж переживала за комфорт, бо поначитувалась відгуки в інтернеті. Але в нас була платна палата і умови там були прекрасні. Ремонт, чисто, в палаті туалет та душ, ліжко ортопедичне, зі спинкою що піднімається. Була приємно вражена. Але то лише в платних палатах таке, сподіваюсь що після ремонту там всюди так буде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    • Оптимістично Оптимістично x 2
  18. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Хоч би вже відкрили бо в повному ступорі куди іти народжувати. Старших двох народжувала на Батальній і була задоволена і умовами і персоналом. Мені в ввересні народжувати сподіваюсь відкриють до того часу бо відкриття постійно переноситься.
     
  19. horowolf

    horowolf Member

    Якраз так співпало, що невдовзі після того як я дізналась, що вагітна, з'явились перші фото ремонту ПЦ в мережі і я кожного дня від вересня моніторила їхню групу в ФБ, тішачись, що якщо вже обіцяють відкрити з 1 січня, то реально десь в квітні я якраз зможу там народжувати. Ага, зараз! З січня перенесли на кінець лютого, тоді на кінець березня і ось тепер ясно, що раніше 18 квітня ніякого відкриття не буде. Готовий тільки ремонт. Питала за обладнання - морозяться. Я так зрозуміла, що на нього тільки-тільки кошти виділили і поки йде конкурс з обрання керівників мед. установ надіються під шумок встигнути привезти і налаштувати, а тим часом піаряться всі кому не лінь, що "ПЦ готовий". Якби він був готовий, то можна було б за цей час організувати для персоналу якесь навчання, як працювати з тим обладнанням, скерувати хоча б частину на курси підвищення кваліфікації поки немає реальної роботи. Я ще спочатку сумнівалась чи правильно роблю, а зараз дуже рада, що таки домовилась з лікарем на Мечникова і маю спокій. З моїм щастям той ПЦ відкриють в день, коли в мене почнуться пологи:girl_haha:. Хоча я все одно дуже чекаю відкриття чи ПЦ чи медінституту, щоб нарешті розвантажились працюючі пологові.

    А хтось може щось знає про ситуацію з ремонтом в медінституті?
     
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Хник, пишуть що мединститут до кінця літа, може, відкриють :sad:
    В обласній лікарні Львова показали оновлене пологове відділення. Фоторепортаж
    Виглядаю тепер і дуже надіюся на Батальну, бо як жоден з цих двох не доремонтують до кінця червня, то поїду я на бАтьківщину в пологовий знов, певно... Хоч цього разу дуууже не хочу отих рухів і поїздок туди-сюди :girl_in_dreams:Але і тої штовханини в переповнених ПБ Львова ще більше не хочу.
     
    Останнє редагування: 5 Квітень 2018
    • Корисно Корисно x 2
  21. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ще є варіант "ближні села"