Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. Milli

    Milli Well-Known Member

    А я б перш за все не умови шукала, а хорошого лікаря. А то, що туалет і душ на коридорі нічого страшного, ви ж там тільки 3-4 дні будете.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Milli і лікар знайшовся))). Мені страшного 3-4 дні в таких безумовах, особливо після пологів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я тебе проконсультую. Але гарантії що це домашніми не закінчиться я не даю гггг
    --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2018 ---
    та що 21 століття надворі, кораблі в космос запускають... Нє, ну серйозно, ми реально не така бідна країна щоб не могти зробити індивідуальні післяпологові з санвузлом. Но красти тоді треба буде менше...

    А за ті гроші що платять за пологи...

    Самі три крапки.
    --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2018 ---
    то худоб'ячі умови. Люди не мають жити як худоба 3 чи 4 дні.
    --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2018 ---
    а одночасно ніяк?

    ну і з лікарями в нас приблизно така якість як з туалетами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Можливо так і є) Це якщо настроюватися на найгірше. І виживати! Або коли вже знаєш, що є певні проблеми зі здоров'ям чи вагітністю. А якщо уявити хороший розвиток подій при безпроблемній вагітності. То без лікаря я теоретично впораюся, а без комфортних умов і людського ставлення оточуючих - ні. Але може це я така "ніжна"... Але для мене комфорт - дуже важливий.
    Щодо лікаря. Не вірю, що на весь пологовий немає хоча б одного кваліфікованого лікаря))) І чому одне ( професійний персонал) має виключати інше( хороші умови перебування), чи навпаки?!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Віка ти що? я всіх на комфортному диванчику рожала на Мечникова. Ну як всіх -- 1 і 2, а третє прийшла на Батальну, бо Мечникова миється. Відразу у лікаря перепила чи є у них ці зручні жовті ліжечка. Сказав: так, канєно! І от приходжу я народжувати, мене в родзал -- справді, той самий Зручний жовтий трансфомер. Я вде на ньому і полежадла, і посиділа, і акушерок порозважала, інтернів понапрягала -- і тут приходитт лікар, приїжджає, бо йому сказали, що я рожаю. Він мене....................... в оглядову. Я із двома старшими із того жовтого зручного диванчика-трасформ ера не вставала. Ну пішла я в ту оглядову, а там то гінекологічне крісло-вертушка, якого ия як вогню боюсь. вилізла. лікар каже: "хочу тебе подивитись при схваточці". А схваточки нема... Але ж була і то регулярна. Лікар починає кричати на аушерку, тіпа якого хрена мене покликали, якщо навіть схваток нема. Акушерка клянться, що були, інтерн переконує, що бачив і набирає чергового лікаря із яким мене при поступлені дивився, всі кажуть, що схватки були -- а нема... і тут приходить старша акушерка (баба прям молодець) і каже: я вапше забороняю її на ту вертушку садити. бачите, що в неї від неї такий переляк, що і схватки перешли. То ж далі мене дивились лише в родзалі на ліжечку. А вже через пару днів після родів лікар мені признався, що він мріяв, що я на вертольоті рожу, бо для медиків це найзручніше. і тихіші за мене так і рожали (маючи можливість зробити це на зручному ліжечку)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну всьо, ти мене заспокоїла :) бо мене один вигляд того вертольота так лякав, що я б тільки щоб його не бачити на батьківщину поїхала б знову родити :girl_crazy:(бо там такого чуда вже немає :girl_smile:)
    Ну, канєшно, хто б сумнівався :girl_smile: Мене, доречі, там же на кушетці преспокійно і зашивали потім - і не треба було нікуди лазити і не знаю як там вже зручно-незручно, але все цілком получилося, так що хай не прибідняються :girl_smile:
     
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    та все на одному трансформері робиться: і дивляться, і народжуєш, і зашивають... то тільки якийсь один унікум мені попався, що огляд на вертольоті робив WP_20160427_13_37_14_Pro-792x445.jpg WP_20160427_13_37_14_Pro-792x445.jpg от такі на мечникова, тільки жовті
    --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2018 ---
    399302445_w200_h200_kg_1me.jpg а на такому оглядав. різниця є правда
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    От згадую і не можу згадати, але по фото на Джамбула оті трансформери мають ще такі "розпирачки" для ніг, як в оглядовому кріслі. Бо хоч і не маю спогадів, як я залазила, але як подумаю.. І нащо то їх? От по фото на Мечникова просто ліжка-трансфомери.
     
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    і ті мають, що я скинула -- просто вони піднімаються , а нижня частина знімаєиться, і там ще посередигні такий тазік, куди ви пиісяєте какажте ві все тече
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ясно, подумала вже, що є ще простіший варіант без них)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ті двоє там народжували, все минуло добре от і хвалять. Насправді там нема що хвалити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Merry

    Merry Well-Known Member

    там однозначно краще ніж в медінституті, але гірше як на Мечнікова. Душ (тобто тепла вода) погодинно на поверсі для всіх. Черга створюється в ті пікові години).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я думала, що я байдужа до комфорту, поки не народила вдома і зрозуміла ЯК важливо перебувати в нормальних побутових умовах. Доступ до теплого туалету, ванни, кухні, тоді коли я хочу і там є що я хочу, і скільки я хочу.

    Так я була 3-4 дні в покращеній палаті в меді (санвузол і душ, холодильник, чайник в палаті) - то навіть смішно порівнювати, так само була 3-4 дні в Жовкві в ПБ з туалетом в коридорі - я знаю про що я говорю.
     
    Останнє редагування: 3 Лютий 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Треба знати один секрет): в патології тепла вода постійно))). Ну але туди треба ще валити через сходи.
    Перших народжувала в Меді. Одного на кушетці, бо все було зайняте (був такий великий родзал на декількох). Мені подобалось))), бо було не скучно). Я лазила по ньому, до всіх заглядала))). Народила перша зі всіх), після мене було ще 12 породіль. А мене з малим за ширмою на тій кушеточці забули). Лікарка звалила додому, і мене не було кому пристроіти в палату. Так я з малим там і лежала з 4 до 9 ранку. Потім згадали, взяли малого і речі, а я по стіночці, і полізли в палату на 6 чоловік. Душ холодний в кінці здоровенного коридору, там же і туалет. В палаті весело, бо 6 жінок + 6 дітей + купа родичів. Другого родила там же, але вже індивідуальний родзал, палата на 4, туалет і холодний душ.
    3 родила на Рапопорта. Родзал кльовий, кушетка зручна, але холоднооооо було. Палата на 3, умивальник з теплою водою. В коридорі душ і туалет, нові, але без теплої води. В душ бігала в патологію. То був початок жовтня, опалення ввімкнули в мій день виписки. В коридорах, душах дубак.
    З цих двох мною бачених пологових Рапопорта таки краще.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Merry

    Merry Well-Known Member

    я в патології провалялась 10 днів у 2016 році, вода тепла була погодинно. Хіба після щось змінилось.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А, в мене ще попрощє була, певно, менш трансформуєма, просто широка кушетка з підйомною спинкою типу такого
     
    Останнє редагування: 3 Лютий 2018
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А на Мечнікова всі палати з власним туалетом і душовою кабіною? Чи теж можна попасти на коридорний туалет?)
     
  19. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Та ні, там лише декілька платних палат на першому поверсі з душем-туалетом.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Ari

    Ari Well-Known Member

    більше того, я із свіжими враженнями з Мечнікова, і сказати, що один санвузол на цілий поверх це ще кайф, а от коли в тому санвузлі з двох душових кабінок працює одна, а двох туалетів лише один напів працюючий, то оце жЕсть.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  21. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Я на такому на Мечнікова в 2014 родила, там різні є