Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Та мені здається він всюди є, а чи є проблеми на Мечнікова, то не скажу!

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Havronia

    Havronia Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. gladiolys

    gladiolys Member

     
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Правда :)
    Зовсім там не прохідний двір. Дають одну перепустку для відвідування однією людиною з 12.00 до 19.00. І ще час візиту здається було вказано. Ніхто, звичайно, не рахує і не виганяє нікого, але нас палатний просив, щоб приходили саме в цей час (бо до 12 обхід лікарів) і не сиділи довго, бо ж є сусідки по палаті (нас було двоє), хочуть погодувати, відпочити і т.д.
    Легко. Там вхід ззаду пологового
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Valia Shumska

    Valia Shumska New Member

    Теж народжувала на Мечнікова. Роддом, ставлення, умови і лікарка мені дуже сподобались, але потім виявилось, що теж набралась там стафілолоку. Потім довго не могла вилікуватись, добре, що хоч малеча нічого не підхопила. Від багатьох лікарів, до кого ходила чула, що то звична річ на Мечнікова...чому ж я не знала того раніше...не народжувала б там :sad: Але з іншої сторони раз на раз не приходиться, все залежить від імунітету та загального стану здоров'я жінки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я також дуже переживала щодо стафілококу, бо народжувала на Мєчнікова, але колежанка педіатр мене заспокоїла, що насправді стафілокок є в кожному пологовому і в кожній лікарні , тому важливо якнайскоріше звідти піти .... В палаті був антисептик в ємкості для рідкого мила і я старалася найчастіше протирати руки + ручку в дверях палати... Всім задоволена, єдине що душ некомфортно було приймати, бо погано стікала вода, то вдавалося помити тільки "стратегічно важливі місця " .... А так в палаті чистенько , персонал нормальний . Лікаркою мега-задоволена , тому що вона провела природні пологи і дуже швидко приймала рішення . Потім заходила в палату , нікуди не спішила, чекала поки я погодую і спокійно пояснила все що важливе і що мене цікавило. Але то все Божа опіка, бо я молилася, щоб Господь послав добру лікарку і щоб стафілокок нас обходив десятою дорогою....
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    За минулі роки багато чула відгуків про пологові, то серед людей (не з нету) все ж по стафілококу лідирує таки Батальна. Але ви праві, стафілокок може бути всюди. Знаю людей що вибирали навпаки Мечнікова, щоб стафілококу не підхопити.
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вибачте за дурне питання, але як то виглядає "підхопити стафілокок"? Які прояви підхопленого? Бо я якось не можу собі того уявити). І яким чином його хапають)?
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в мене був. виписали в понеділок. в середу посипало. обсипало прищами гнійниками. дві операції на груді. гній був аж до ребер. мала дуже ослаблений імунітет. от і підчепила..
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    цей пологовий не працював
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ще одне дурне питання (капець просто): а що саме обсипало?
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    спочатку груди.а потім під пахвами . по боках і під руками внизу.. спочатку це безневинні маленькі прищики. які потім набирають гній і починають наривати.. чиряки здається їх називають.. з калом все гуд.
    пс. а чому капець просто?
     
    Останнє редагування: 11 Жовтень 2017
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка


    --- дописи об"єднано, 11 Жовтень 2017 ---
    Тобто стафілокок проявляється якоюсь висипкою? А як знати, що то та сама висипка? В малої на ніжках ближче до ступні щось трохи почервоніле. То може бути? Чи то таке поодиноке?
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    та нормальні.. якщо імунітет в порядку стафілокок не причепиться..
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    тут я не порадник. в малого нічо не було...
    пс. свої прищі мазала зеленкою.спочатку їх було пару і я не знала, що то таке.. а потім. після двох операцій. мене почало сипати.. кількість росла як гриби після дощу. приймала антибіотики сильні..
     
    Останнє редагування: 11 Жовтень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Стафілокок- то така бактерія, що викликає всякого роду гнійнички. В мене спочатку були прищі, потім чиряки, потім ячмінь на оці і в завершення тадададам! Мастит...Під час лікування маститу теж приймала антибіотики, після того попустило.
    В малого нічого такого не було, тільки був один прищик, я ще здивувалася, як в такої малечі може бути прищик такий, як підліткові. Але малому відразу після пологового приписували бактерії, тому, думаю, це теж повпливало

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    За роки коли працював чула.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    стафілокок- цечастинафлори кожної людини. небезпеку представляє золотистий стафілокок. але і він є у кожного, хто хоч раз перехворів гнійною ангіною, гайморитом, має періодично ячмінь на оці і т.д. у нормальному стані імунної системи він ніяк себе не проявляє- спить і навіть не завжди аналізами виявляється. носієм є людина. новонароджені можуть його "підхопити" на шкіру, яка у них початково "стерильна" ( саме тому викладення на тіло мами чи тата в перші хвилини народження є профілактикою, так як шкіра малюка заселяється їх флорою. Але, якщо мама чи тато в той момент є носієм золотистого стафлококу- то і вони можуть стати джерелом інфікування). до породіль золотистий стафілокок найлегше проникає через рани- тріщини на осках, царапини. та і сама матка- одна велика рана.імунна система вагітних і породіль працює не на повну силу, тому вони можуть простіше інфікуватися. або це проявляється їх власний золотистий стафілокок, який до того "спав" в організмі і не множився. золотистий стафілокок оновним проявом має гнійничкові висипи. хоча бувають варіанти і без висипів- мастити без зовнішніх прищиків ( тоді він висіється у грудному молоці);у малюків- у калі при серйозних порушеннях з боку кишківника ( висіється в калі)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  20. Valia Shumska

    Valia Shumska New Member

    ну насправді стафілокок є у всіх і кожна людина є його носієм, але якщо його кількість перевищує норму, то це починає проявлятися. у мене той стафілокок проявився у формі фурункульозу. дуже неприємна і болюча річ. десятками фурункулів обкидало одночасно і не один раз. купу грошей витратила на лікування, купу лікарів обходила, ну таке...можливо, є ще якісь прояви, але я не чула. Мені лікарі казали, що він і через звичайні дотики передається, і весь персонал у лікарнях той стафілокок має. Але якщо імунітет в порядку, то нічим ви не захворієте.
    --- дописи об"єднано, 12 Жовтень 2017 ---
    Мені скоро знову народжувати, то я тепер в повній розгубленості. Реально не знаю куди йти і який пологовий вибрати. Лікарі на Мечнікова справді хороші, але не хочу знову ту заразу підхопити, реально ну дуууже важко було мені вилікуватись.
     
  21. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member