Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. mirra

    mirra New Member

    Дівчата, розкажіть, будь ласка, як виглядає ситуація у пологових з цими закриттями. Сама з району, і з другою вагітністю вирішила народжувати на Мечникова (кесарське). Лікар попереджав про благодійні внески у касу, а тепер пишуть про якісь рішення щодо відмови іногороднім (у свого лікаря ще не дізнавалась про це). От думаю, може у своїй районній знову народжувати, тут не така кількість людей... Бо начиталась всякого, що у коридорах лежать, ліжка доставляють...
     
  3. ultra

    ultra Well-Known Member

    я народжувала на Мечнікова в тоц ча коли Медінститут був закритий, то на коридорах ніхто не лежав, лідка тільки в патології доставляли, після кесерського була в палаті де нас було 2, внески не платила, бо коли закритий медінститут мечнікова стає обласною

    Надіслано від мого SM-G360H, використовуючи Tapatalk
     
  4. siriuska

    siriuska Member

    Сьогодні коліжанка була на Мечнікова, вона немає львівської прописки, то їй сказали 1000 грн благодійний внесок, то правда?
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Благодійний внесок на те і благодійний: хочеш даєш, не хочеш - ні. Просите квитанцію щоб оплатити в банку і питання буде зняте. Бо більшість з тих благодійних сум підуть в кишеню. Лежала в патології і наслухалася всякого. Тому ніколи не питала: скільки з мене )) Де пасувало віддячити давала на власний розсуд і набагато менше ніж інші дівчата.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. mirra

    mirra New Member

    Мені лікар ще у травні говорив про ту тисячу гривень благодійного внеску у касу. А скільки приблизно коштуватиме кесарське? 36 неділя і ніяк не визначусь чи Львів (Мечникова), чи мій район... :sad:
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  7. olromashka

    olromashka Active Member

    Коли лежала там у лютому, то хто прописаний у Львівській області, то давали 200 грн, а хто прописаний в іншій області- то тоді вже 1000 грн.
     
  8. mirra

    mirra New Member

    Цікаво, я ж Львівської області...
     
  9. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Хтось щось чув про пологовий на Дж. Вашингтона? Коли відкриють?
     
  10. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я чула, що в лютому, але це не підтверджена інфа.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Аналогічно. Наразі виглядає, що є шанс на природні пологи. І от вагаюся чи обрати Мечнікова (мій напрямок, до пологового близько, прописка львівська), чи таки пертись в Пустомити (стою на обліку тут, в Кравців О.В., вона якраз і пологи приймає).
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Говорила сьогодні з лікаркою з медінституту, то казала, що іх поки не закривають. Можливо, навіть до кінця вересня. Та і взагалі там все ще неясно. Так що може ще хтось і встигне там народити).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А я нині чула, що може його і до листапада протягнуть до відкриття Батальноі. Там ніби дуже активно ремонтні роботи ведуться. Будемо надіятись.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    То було б чудово, бо таки 2 роддоми для Львова - малувато. Невже це тільки породіллі розуміють?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Думаю так, але все таки надіюсь, що знайдуться розумні лікарі або хтось зверху, хто це теж зрозуміє.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Andrewch

    Andrewch New Member

    Доброго дня!
    Хтось може у приват поділитись номером телефону неолонтога Пуш Людмили Михайлівни з пологового Джамбула ?
     
  17. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Пишу в пп

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  18. Miledi Sova

    Miledi Sova New Member

    Народжувала в липні 2017 на Мечнікова, Львів. Цілком задоволена! Спочатку лягла на підтримку - палати без особливого ремонту, цілком пристойні, душ і туалет гарно зроблені - все чисто і свіжо, а головне - все нове! Пологові зали справді круті, адже все передбачено. Дуже зручне ліжко для пологів. Післяпологові палати вже з ремонтом, просторі і зручні. Мені було цілком комфортно і зручно. Персонал поводився коректно і ввічливо, якщо була потрібна допомога то швидко відгукувався і робив те що просила. Прибирали часто і на совість. Щодо грошей... Суму за пологи ніхто не називав і ніяких додаткових витрат в мене не було. Я всім задоволена.
    --- дописи об"єднано, 11 Серпень 2017 ---
    Народжувала в липні 2017 на Мечнікова, Львів. Цілком задоволена! Спочатку лягла на підтримку - палати без особливого ремонту, цілком пристойні, душ і туалет гарно зроблені - все чисто і свіжо, а головне - все нове! Пологові зали справді круті, адже все передбачено. Дуже зручне ліжко для пологів. Післяпологові палати вже з ремонтом, просторі і зручні. Мені було цілком комфортно і зручно. Персонал поводився коректно і ввічливо, якщо була потрібна допомога то швидко відгукувався і робив те що просила. Прибирали часто і на совість. Щодо грошей... Суму за пологи ніхто не називав і ніяких додаткових витрат в мене не було. Я всім задоволена.
    --- дописи об"єднано, 11 Серпень 2017 ---
    Народжувала в липні 2017 на Мечнікова, Львів. Цілком задоволена! Спочатку лягла на підтримку - палати без особливого ремонту, цілком пристойні, душ і туалет гарно зроблені - все чисто і свіжо, а головне - все нове! Пологові зали справді круті, адже все передбачено. Дуже зручне ліжко для пологів. Післяпологові палати вже з ремонтом, просторі і зручні. Мені було цілком комфортно і зручно. Персонал поводився коректно і ввічливо, якщо була потрібна допомога то швидко відгукувався і робив те що просила. Прибирали часто і на совість. Щодо грошей... Суму за пологи ніхто не називав і ніяких додаткових витрат в мене не було. Я всім задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Virna

    Virna Well-Known Member

    Десь читала що тепер на Мечникова дозволені відвідування дві години в день, це правда?
     
  20. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    В мене подруга народжувала 2 місяці тому, то казала, що там взагалі прохідний двір, дощволили відвідування, щоб хоть якось стафілокок прогнати

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  21. gladiolys

    gladiolys Member

    А що там далі проблеми з стафілококом? А то я вже настроїлась на Мечнікова.

    І ще дівчата не знаю чи в цій темці, але де саме знайомляться з лікарями (я про пологовий Мечнікова), просто лікар сказала перший поверх, центральний вхід, вхід з двору, там легко таке знайти?
     
    Останнє редагування: 28 Серпень 2017