Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  3. trustme

    trustme New Member

    Чула, що планується на липень-початок серпня закриття Джамбули, тому мед мали б відкрити до цього
    часу
    вже
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Коли народжувала свого старшого - за ту ніч народило 13 жінок. Був дурдом. Мене взагалі в родзалі "забули", бо лікарка змучилась і пішла додому))). Потім акушерка десь знайшла ще одне місце в палаті, то з родзалу вже йшла своіми ногами))). І в палаті нас було 6 жінок + діти. Але то було весело))). Тепер, напевне, буде ще веселіше.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    угу, і я такий аншлаг памятаю....в палатах дородових по 2-3-4 доставлених ліжка... на вулиці , певно +30, чи +35... В "платну " доставили лиш одне ліжко...:girl_crazy:
    Як виписувались, то ми були 15...після нас ще 3...
    Всі решта "прєлєсті " післяродових переповнених я пропустила, бо було важкий КР і мене перевели лиш на 5добу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. pompocska

    pompocska Member

    Дівчатка, попереджаю, лікар неонатолог Наконечна-завідуюча, відриває дітям пупочки, нам на 4 день відірвала, маємо проблеми по сьогодні! Роддом на джамбула

    Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Дійсно, я її згадала. Я ще дуже здивувалася, що з трьох неонатологів, які приходили до діток з нашої палати, лише вона відкрутила залишок пупчика дитинці, бо без того "додому не можна".
     
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я два роки тому лиш його і розглядала , переглянувши їхні фото на сайті. Мед я не хоітла через ті описи прохідного двору. Джамбула мала можливість пару раз відвідувати породіль - взагалі не надихнуло, тому розглядала лиш Мечикова попри всі страхи . При цьому була там ще в патології 2 тижні до пологів майже. У нас все ок на щастя. І хоч мене дехто відмовляв від цього ПБ, та мені загальна обстановка була дуже важлива. Щоправда весь цей час я шурувала руки з милом після кожного виходу з палати, аж вся шкіра посохла була ))
    Двоє моїх знайомих роком раніше народжували майже одночасно там, в різних лікарів, то в одних теж все гаразд, а інші десь в 3 міс. дитини виліз стафілокок.
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну нарахунок того стафілакоку, то вже трохи перебільшено, він є і буде всюди, просто є періоди загострення, тому дійсно так чи інакше треба дотримуватись особистої гігієни, а все решту то наші внутрішні страхи.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  10. Harring

    Harring Well-Known Member

    Народжувала на Мечнікова у липні 2014 , ніби всі історіі про найбільшу "епідемію заражень" стафілококом якраз чула за ті дні коли я там лежала і тьфу-тьфу , хоч була і загальна палата. Дивувало більше як мамочки суміші калатали з води невідомого походження у пожовтілих пластикових пляшках ,що стояли у коридорі біля загального електрочайника , який я думаю не був у середині без накипу...то думаю від того теж дитина може підхопити різне...Ніхто не застрахований ,але береженого Бог береже , гігієна понад усе .
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. jMoondance

    jMoondance Member

    А хтось родив в Луцьку??? Як там? Попередньо домовлятись потрібно? Як там приймають жінок з іншої області?
     
  12. phobika

    phobika Well-Known Member

  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Графіки закриття:
    01.06-04.07-Мечнікова
    05.07-08.08- Джамбула
    З 9 серпня на ремонт іде Медінсттут. Попередньо- до середини листопада, але не виключається подовження терміну ( тобто кінцевий тремін не визначений остаточно)
    Підстава- наказ Департаменту охорони здоров я ЛОДА № 258 від 7 квітня 2017 р
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Zlatovloska

    Zlatovloska New Member

    Привіт всім, дівчатка, маю народжувати у другій половині липня. Планувала на Джамбула, але на липень вони закриваються на мийку, сьогодні вирішила домовитись з лікарем з Мечнікова і дізналась від нього що видане нове розпорядження про те, хто не має львівської прописки, на Мечнікова з липня не прийматимуть, і навіть жодні благодійні внески не допоможуть. Ну а медінститут аж ніяк не розглядаю, що порадите, можливо їхати в Пустомити?
     
  15. Liliya Shukh

    Liliya Shukh Member

    я вчора розмовляла з лікарем з Мечнікова (прописки теж не маю) , то казала що потрібно буде написати заяву і все. За таке розпорядження не казала нічого
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вчора була в Пустомитах, проходила медогляд. І так собі думала по дорозі - як туди реально швидко заїхати? У моєму випадку - напевно ніяк). Живемо у протилежному передмісті (де якраз Мечнікова і медінститут найближче). Нам дорога зайняла поза 30 хвилин. Останній раз як народжувала, то певно б вмерла по дорозі. А лягати у лікарню швидше теж не дуже хочеться, бо особисто мені той період схваток легше дома переносити. Навіть не знаю що робитиму цього разу. Добре, що хоч час подумати до кінця вересня ще є. А ще є ймовірність КР. Чи є хтось з хороших лікарів по цьому в Пустомитах?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Zlatovloska

    Zlatovloska New Member

    Liliya, дуже вам вдячна за цю інформацію, шукатиму іншого лікаря з Мечнікова, можливо теж скаже писати заяву. Хто є вашим лікарея якщо не секрет, напишіть в пп будьласка
    --- дописи об"єднано, 1 Червень 2017 ---
    Rodionochka, я так розумію що пологовий у Пустомитах вам сподобався, хіба що далекувато їхати. Бо в моєму випадку відстань до Мечнікова і Пустомит практично одинакова, лише б лікаря знайти хорошого)
     
  18. woolf

    woolf Well-Known Member

    Народила моя добра знайома. Наче все було ок. Неонатолог на Джамбула Петрищак Наталія Михайлівна активно переконувала коліжанку перевести дитинку на штучне вигодовування, не далися (дитина- не перша, а сусідка по палаті, молода-зелена, послухала "мудрого" лікаря).
    На наступний день по приїзді додому поїхали на Орлика. Дитина - недоношена, гріли під лампами, і до того ж в дитинки зламана ключиця (!!!!). Робіть висновки і тікайте від того лікаря, або, як мінімум (бо щось я не знаю випадків, щоб лікар в нас був у чомусь винен, вибачте, за цинізм), пропускайте повз вуха, що той горе- лікар каже. Всім здоров'я!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Не живу у Львові, дорога до Батальної щаймала нам більше 1,5год. Другі пологі стрімкі, доїхали за 40хв. Зате в родзалі 20хв і все...
    Так що все відносно, і 30хв то не так далеко)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Дівчата, хто знає чи відкриють Мечникова вчасно після мийки?
     
  21. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Сама запитала - сама відповім. Мечникова відкриють 11 числа
     
    • Подобається Подобається x 1