Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Теоретично має бути, але сумніваюсь, що вам на тому схочеться лежати. Я брала свою + ще додаткову простиньку в родзал.

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Kranata

    Kranata New Member

    А в родзалі на ліжках народжують, чи на кріслах? Я народжувала двох дітей в іншому обласному центрі (Ужгород), то перший раз була передродова палата, потім родзал з кріслом, а вдруге - ліжко, на якому і очікувала на початок перейм і народжувала.
     
  4. Bella Donna

    Bella Donna Member

    ціна за весь період перебування (в моєму випадку 2,5 доби)
    --- дописи об"єднано, 23 Січень 2017 ---
    Думаю можна лише домовитись, щоб поклали у таку палату, якщо будь вільні місця. Я ,народивши, одразу лікареві сказала,що хочу у таку палату. Він до когось передзвонив і сказав,що є вільне ліжко у 3-місній і 1-місні. Я обрала 1 варіант
    Народжувала на кріслі старого зразка, поруч було ліжко. Сам родзал - дуже маленька кімнатка,поруч туалетна кімната.Це на другому поверсі
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  5. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    На кріслах

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  6. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Дівчатка, питання актуальне: хто зараз на Мечникова, попитайте про терміни закриття, будь ласка. А може хтось просто володіє такою інфою... щось до лікарки своєї колишньої не можу додзвонитись...
     
  7. phobika

    phobika Well-Known Member

    Питання до жінок з досвідом пологів у чергового лікаря: чи пропонували вам платні палати? Розглядаю для себе такий варіант і хочу розуміти чи світять мені в такому випадку трохи кращі побутові умови.
    І питання номер два, яке може вплинути на вибір ПБ: чи є десь у Львові роздали з душем? Читаю, що душ допомагає розслабитись в пологах. Чи то собі сиди до останнього вдома і там розслабляйся?:girl_crazy:
     
  8. zkate

    zkate Well-Known Member

    У мене на джамбула був родзал з душем. Але ніхто про нього навіть не згадував.
    --- дописи об"єднано, 26 Січень 2017 ---
    На фб сторінці у них є фото
     

    Вкладення:

    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Kranata

    Kranata New Member

    Я народила на минулому тижні в медінституті. В першу чергу хотілося б відмітити, що до мене в карман ніхто не заглядав і нічого не вимагав. Народжувала свою дитину у чергового лікаря. Акушерка постійно мною займалась, перевіряли сердцебиття дитини, саджали на м"яч, робили УЗД. Персонал, дуже йому вдячна, весь суперкваліфікований! Платних палат вільних на той момент не виявилось. Але 4 палата на другому поверсі (6 місна) дуже тепла. І душ з туалетом, хоч і загальний, але чистий та відремонтований. До речі, в палаті ми 1 ніч спали 5, потім 4, а потім 2. Так що в платних палатах народу було не менше, ніж в безкоштовних.
    Якщо б мені в процесі пологів запропонували душ, то я би не пішла, тому що коли перейми вже сильні, то мені розслабитись допомагав тільки рух... М"яч для мене теж не вихід.
    Ще раз висловлюю подяку всьому медперсоналу обласного пологового будинку, з яким довелось спілкуватись. Ви - профессіонали!!!
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. Danuta

    Danuta Active Member

    Щиро радію що щось ніби змінюється. Або це просто тому що народжували в чергового... Я народжувала в травні минулого року (8 міс тому), в домовленого лікаря, то до мене медсестри ходили "як по свячену воду" і розказували кому і скільки треба дати (одна за іншу домовлялась і так по колу)
    --- дописи об"єднано, 3 Лютий 2017 ---
    також в обласному
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    аналогічно. І теж була чергова бригада.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    На Джамбула в родзалі, в якому я народжувала був душ, але його ніхто пропонував і в душовій кабінці стояла величезна виварка.
     
  13. Kranata

    Kranata New Member

    Просто знали, що Ви платите. А про мене, мабуть, таких чуток не було :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Danuta

    Danuta Active Member

    мабуть, хоча і з того "домовляння" нічого доброго не вийшло, тому наступного разу на чергову бригаду і ні копійки, або за кордон
     
  15. Kranata

    Kranata New Member

    Коли пологи вже не перші, то не так лячно. Перший раз хочеться, щоб хтось підстраховував, а потім думаєш: "до мене мілліарди жінок тисочаліттями народжували, хіба я не народжу свою дитину?". Хіба потрібно боятися і платити, якщо вагітність без ускладнень і попередні пологи пройшли нормально і є досвід? Лікарі роблять свою роботу добре і без пхання грошей. Як на мене, то це навіть принизливо і для того, хто дає, і для того, кому дають. Вийняток, як на мене, складні ситуації та щире бажання віддячити за їх вирішення. Але це лише власна думка.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Так багато лікарів (кажуть більшість) звикли до бокових грошей, і на зарплату не розраховують саму. Людські гроші - їх платня, так склалось і буде поки страхову нормальну медицину не впровадять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Danuta

    Danuta Active Member

    Погоджусь, після перших пологів зовсім інакше на це дивишся...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. pompocska

    pompocska Member

    дівчата, чи після кр на джамбула викладають дитинку татові на груди, або мамі?
    чи не має такої практики?
     
  19. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Юля Цьомочка писала що там є бригада яка практикує прикладання мамі до грудей, поки мама ще у відключці
     
  20. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    То робила бригада Данкова, так як він зараз не працює, то не відомо як з тим зараз ситуація.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
  21. kewa

    kewa Well-Known Member

    @pompocska на мечнікова таке практикують.поки мене приводили в порядок,маленький хвилин 40 лежав на животі в тата.
    може спробуйте там кесеритись?