Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  3. lolalila

    lolalila New Member

    я відношусь до тих людей, які себе оточують професіоналами у своїх сферах і ніколи не командую лікарями і не "підказую", що робити і особисто я нарікань на них і не маю. Щодо різних обставин і переношування чи ні, всяко може бути, я просто хотіла дізнатись, чи є перелік планових мийок і як завжди відповіли не те, що питала.)
    --- дописи об"єднано, 20 Листопад 2018 ---
    І я можу гостювати на 7 місяці в іншій області, а можуть початись пологи, звичайно, всіх випадків не виключити, ми не Бог, але якщо можна спланувати, то чому б і ні.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це абсолютно правильно
    І професіонал в питаннях своїх пологів - це Ви. Оточіть свою дитину професіоналом :)
    Лікар для пологів (якщо нема патологій) - це обставина. Важливе, але не головне
     
    Останнє редагування: 20 Листопад 2018
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ви написали на форумі, де кожен може висловити свою думку :) а стосовно графіку, то, напевно, краще буде зателефонувати в пологовий і там запитати. А також дізнатися графік відпусток та конференцій обраного лікаря, щоб вже точно спланувати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Так зверніться до професіонала нехай піджене ваше планування під свій графік.
    Дєлов-то на копєйку(с)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Смішно Смішно x 2
  7. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Плануємо тут, плануємо, ділюся досвідом, а тут :dirol:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. lolalila

    lolalila New Member

    Дякую.
    --- дописи об"єднано, 21 Листопад 2018 ---
    Ви, мабуть, судите по собі)) і я рада, що є такі впевнені в собі, як ви, направду! А я краще буду опиратись на вказівки лікаря, мені так спокійно і це додає впевненості, що все буде гуд) Як то кажуть, кому що, лиш би добре було!)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Siania

    Siania Love Life

    Але Ви дівчата, ну реально, людина запитала про мийку пологового будинку, бо хоче народжувати в лікаря, якому довіряє.
    Так треба ж обов‘язково постібатись, розказати, що може й так його не буде, і ще купу іншого, як в дитячому садку.
    І не всім дано вивчити своє тіло, медицину, і фізіологію пологів. То що, не народжувати? Чи ви всі самі родите?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    кщо п
    Це не про впевненість в собі. Я просто хотіла, щоб Ви замислились про те, що ви хочете від пологів.
    Тому що, якщо є чітке бачення і воно не суперечить протоколам, то є способи організувати такі пологи, як Вам потрібно, незалежно від мийок ПБ. Є кваліфіковані партнери для пологів. Є різні локації - не лише Львів, а і Пустомити, Жовква. Зрештою, можна "обробити" морально якогось молодого прогресивного лікаря, щоб він виконав побажання.
    Дуже розповсюджена річ - коли лікар знає, приміром, що після ОДП клієнтки в нього відпустка. І вона приходить на плановий огляд в 40 тижнів, а родовою діяльністю навіть і не пахне. І він з нуля стимулює, а вона потім вдячна (якщо пощастило і все ОК) і розповідає, що він її врятував і щодня заходив в палату, такий уважний.
    А якби передав її комусь іншому, і вона в 42 тижні народила, як її дитинка захотіла, - то були би скарги на форумах, що "не дотримався домовленості", безвідповідальний лікар.
    Підміна понять, нажаль.
    Є позапланові мийки, є хвороби лікаря і ургентні ситуації, коли все в останній момент змінюється.
    І хочеться порадити просто переглянути пріоритети, щоб уникнути зайвих і непотрібних стресів.

    Нажаль, ситуація з акушерством у нас не та, щоб можна було вагітніти "закривши очі"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
    • Не подобається Не подобається x 1
  12. Siania

    Siania Love Life

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Я, напевно , така сама ,як Ви !
    І перші ,і другі пологи довірила професіоналам. Мені так спокійніше було.
    Просто ,дійсно не всі можуть бути впевнені в собі на 100 % , я в собі так не впевнена.
    Пологи пройшли без проблем, саме в того лікаря ,якого я вибрала і саме в тому пологовому - на 99% саме так ,як я хотіла)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Siania

    Siania Love Life

     
    • Смішно Смішно x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Форумлянки дуже резонно повідомили, що крім планування топікстартера ще може вискочити 10 незапланованих моментів, які від неї не залежать. І послали про графік питати в ПБ (ще раз резонно).
    І, о ужас! звернули увагу, що вартує самій трохи підготуватись.
    Всім дано вивчити своє тіло і заодно дитячу анатомію і фізіологію (як мамі). Від цього залежить життя. І це жодним чином не відміняє пошук кваліфікованої допомоги, чи приймання такої допомоги. Просто комусь лінь.
    А стібетесь тут ви. І не перший раз.
    --- дописи об"єднано, 22 Листопад 2018 ---
    Ващє не стібетесь.
    Це форум. Хочете знати про борщ ідіть в кулінарний технікум. Про мийку ПБ - в ПБ чи відділення охорони здоров‘я при міськраді.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • мімімі мімімі x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  16. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Kecan

    Kecan New Member

    Чи можна дізнатись в кого Ви народжували?
     
  18. UlyanaKlumchuk

    UlyanaKlumchuk New Member

    Скажіть,будь ласка,в якому з пологових будинках( Мечнікова, Батальна) якісно роблять епідуральну чи спинальну анестазію при КР?
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Вагітні теревені
    То, дівчата, повний капець...
    Якщо я ще відносно згідна з пунктами про добровільно-благодійні внески (500-1000 грн.), то я ніяк не второпаю як можуть ПП чи КР обійтись у 8+ і 22+ тис. грн.
    Як вони то обраховували? Певно, брали для розрахунку ще витрати на капремонт тривалістю кілька років і купа інших витрат, які, якогось милого, має сплачувати породілля.
    Я обурена, чесно.
    Чоловік питає, коли кредит на пологи брати (бо так щось воно рухається до КР, на жаль...). І ніби жарт, але правдивий.
    Три роки тому на Джамбула за набір для КР в аптеці озвучували суму в районі 2000 грн.
    У вересні 2018 знайома на Батальній за такий же набір оплатила 5000 грн. приблизно. Ще в серпні того ж року, він ніби близько 7 тис. коштував, але через якісь непорозуміння (та ясна річ які!) "зменшили" суму.
    Поговоріть зі мною, будь ласка!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Не знаю щодо ціна на набори для кр, але з тієї статті я так зрозуміла, що то вони підрахували ціну, в яку певні пологи обходяться лікарні (зі всіма пунктами щодо комунальних, меблів, зношуванності і т.п.), а не вартість пологів для породіллі. Типу от ви нам обходитеся в стільки-то, тому та 1 тис + медикаменти (+гонорар лікарю) то ще не так багато.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  21. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Тобто, наприклад, КР однієї жінки пологовому обходиться в 22 тисячі? За п'ять днів перебування? Природні відповідно 8+ тис.
    Щось забагато, не думаєш?
    Ок, я розумію, харчування, медикаменти, за те платити можна. А комунальні яким боком мають зачіпати фінанси породіль? То не тобі суто адресовано питання :), так вийшло, що тебе процитувала :)

    Пологові будинки - це держвласність, на утриманні бюджету. Нє, я знаю, яка в нас держава, але, але...