Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Йолки-палки, то зле( Після КР мені лікарка говорила, що обов'язково має бути одномісна. А бачу до всього треба бути готовим(
    @Зорянівонька а ви в кого народжували?
     
  3. kawwa

    kawwa Active Member

    Дівчата, чи не має хтось телефон Левицькоі Соломіі з Мечнікова. Моя знайома переіхала недавно до Львова, нікого не знає, а народжувати скоро. Буду вдячна
     
  4. Kayt

    Kayt New Member

    Доброго дня. Дівчатка, хто народжував на Батальній ось це зараз, зорієнтуйте з цінами. Чула, що природні пологи там коштують 800 дол. Хотілося б дізнатися чи дійсно це так.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Креативно Креативно x 1
  5. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Перестаньте слухати всякі дурниці і тим більше створювати ажіотаж "Батальна дорога!" Про 800 доларів - то брєд якийсь. Щоправда, якщо вам таких грошей не шкода і ви зі щирою душею їх покладете в кишеню лікарю, то віднєкуватися ніхто не буде. Але нащо? Навіщо ці питання, скільки кому дати, а потім нагнітання "ото позажирались". Не питайте, а дякуйте рівно стільки, скільки можете. Або можна взагалі не дякувати, а народжувати в чергових і буде вам щастя. Нормальний лікар вам не скаже, що мало дали, а на безсовісних - просто треба начхати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  6. Kayt

    Kayt New Member

    Пліток стараюся не слухати. Теж дратує мене ця система, коли ми самі привчили лікарів до оцих "подяк", а потім жаліємося, яка дорога медицина.
    Хотілося б ще дізнатися, кого радять з лікарів на Батальній?
    Та ще таке запитання, на якому терміні можна йти домовлятися з конкретним лікарем про пологи.
    Перша вагітність, багато запитань, а відповіді немаю в кого дізнатися
     
  7. MarMar

    MarMar Active Member

    Це все дуже індивідуально. В першу вагітність лікар казав спокійно чекати до 37-38 тижня.
    Цього року маю інший досвід. Одна лікарка в 37 тижнів не захотіла навіть розмовляти - бо безнадійно пізно, вона воліє знайомитися до 30-го тижня.
     
    Останнє редагування: 2 Серпень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Kayt, якщо ХОЧЕТЕ ТА МОЖЕТЕ платити за пологи (дитина і Ви в БУДЬ-ЯКОМУ випадку отримаєте лікарську допомогу та медичні послуги, повязані з пологами) - найміть (правильно хоч вживаю? :) )доулу або ЗАКЛЮЧІТЬ КОНТРАКТ з приватним пологовим центром і майте спокій.
    Моя перша дитина "коштувала" 800 у.о. в 2012 в Київі у лікарки, яка приймала дітей-онуків наших депутатів та міністрів і яка приїхала до мене, як я вже 12 годин була в пологовому. Про природність і т.п. я ще тоді не знала, нам було важливо, щоб "все було добре". Так от те "добре" було з стимуляціями, криво та невчасно поставленою епідуралкою, проколами вод на 4см, розрізами, ніякими швами. Добре, хоч кр не було.
    Після цього - читання Дік Ріда, Одена, позитивний досвід форумлянок, і ТІЛЬКИ чергова бригада з віддяченням В ДЕНЬ ВИПИСКИ чаєм, кавою, тортом на суму десь 500-600 грн.
    Якщо вважаєте за потрібне - давайте 1000грн, 3000грн, 756 грн... Яка різниця? Природність ніхто не гарантує, особливо, якщо пологи проходять плюс-мінус не по стандартизованому сценарію.
    Інша справа, коди вагітність з ускладненням - тут інакша справа і може хтось інший дасть добру пораду, бо в мене, в принципі, всі 3 вагітності були нормальні.
    П.с. тут для мене головним було повірити, що я жінка, в мене є все, щоб народити самостійно. Бо в перший раз думала, що то лікарі народжують, а не породіллі :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 1 Серпень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Kayt

    Kayt New Member

    Дякую за відповідь. Знаєте, як то вперше, нічого не знаєш, страх перед невідомістю, тому хочеться якнайбільше дізнатися про все. Над чим варто "паритися", над чим ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Цілком погоджуюся. Але чомусь не можу наважитися на чергову, хоч розумом все те розумію. Але якось лякає думка, що якщо що немає до кого зателефонувати серед ночі, наприклад. І треба буде самій думати їхати вже чи пізніше. Плюс, в нас так всі привикли до отих домовлянь, що аж якось "незручно" приходити в приймальну і казати "я ні до кого" :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Страшно дратує мене оте "передавання" страшилок типу "на Батальній пологи стільки-то доларів і т.п". Самі ж жінки створюють ажіотак штучний, а потім бідкаються.
    До слова, знайома минулого тижня народжувала, домовлялася, в лікаря суми не питала, на свій розсуд дала лікареві 100 дол. Теж розказувала про однопалатниць і їхні давання 50 дол дитячій і 8 тис лише лікареві і т.п.,але все, як завжди, без конкретних прізвищ. Інша знайома їхала на чергову бригаду - дала лікареві 2000 грн.
    Так що все в наших руках: і суми подяки, і розповсюдження та сприйняття адекватної інформації.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    З цін що обговорювали сусідки.
    Нормальні неускладнені пологи 100уо, акушерці і дитячому по 500 грн і санітарні 100.
    За кесарів розтин чула суму 9000 або 300уо за все.
    --- дописи об"єднано, 1 Серпень 2018 ---
    Я перед тим як їхати в пологовий дзвонила і питала хто черговий. Мала список до кого можна йти. Плюс можна мати домовленого лікаря якщо ніхто з чергових не підійде і тоді дзвонити
    --- дописи об"єднано, 1 Серпень 2018 ---
    Сусідка родила в чергової, задоволена. Лікарка потім приходила часто. Вони зараз всі стараються
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Мені чергові прийнятні, бо, хоч готуйся, хоч не готуйся, хоч читай відгуки (нє, ну є критичні лікарі :))), та все ж лікаря Я НЕ ЗНАЮ. Що дасть то знайомство напередодні в 30 тижнях за 5хвилин, за 15хвилин, за годину? Чим воно відмінне, коли вже з відкриттям 4-8 см ти розповідаєш за три хвилини про перебіг вагітності та попередні пологи?
    "Я хочу природні пологи"
    - "Добре"
    Де гарантія? Ніде.

    В перший раз йшла народжувати "тільки з епідуральною анестезією", бо родичі зі Штатів радили, що то просто легесенькі дискомфорти, а не пологи...
    Так от, те, як без анестезії народжувала - в 10 раз легше, ніж....
    Подумайте про доулу. Сходіть на курси підготовки, якщо є можливість. Не передавайте відповідальність за народження дитинки на лікарів.
    А ще можна в Бога просити, щоб допоміг Вам виносити, народити здорове маля, зберегти своє здоровя і послати мудрого лікаря ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Screenshot_20180801-203133.png
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. Kayt

    Kayt New Member

    Це актуальні ціни на сьогоднішній час, чи ті, що були ще до ремонту.
    Я ще хочу уточнити, бо не зрозуміла: а якщо почнуться пологи, я подзвоню в пологовий, а лікар на чергуванні буде не той, до кого я б хотіла попасти?
    P.S. сорі, питання трохи дурно сформульовано
     
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Це тижневої давнини :)

    Я склала собі чорний і білий список по відгуках. Якщо на чергуванні нема нікого з білого списку, то дзвоню домовленому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kayt

    Kayt New Member

    Я вже Вас замучила, але ще останнє запитання. А можна список лікарів усіх, які приймають там пологи.Шукала в інтернеті, але не знайшла. Буду дуже Вам вдячна.
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    @Kayt я особисто за те, щоб читати в інтернеті не про суми віддяк, а протоколи медичні і реальні історії пологів щоб знати чого вимагати і не вестися на "просто вітамінки".
    Та лааадно, незручно. Нормально цілком :) Плюс ні черговий лікар, ні домовлений (окрім тих, хто прямо називає суми) до завершення пологів не знає чи ви віддячите йому сумою 500 грн чи 100 дол чи шоколадкою :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    коли ти в активній фазі пологів...єдине питання - дайте залізти на крісло, а який лікар..лиш би не матюкався і сигаретами не смерділо, послати можна любого, но не факт, що з першого разу піде. вони всі виглядають однаково і поводяться +- однаково, особливо, коли тобі "незручно" народжувати, незручно просити, незручно змушувати людей виконувати свою роботу.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Kayt краще думайте як розслаблятись під час пологів та концентруватись на своєму тілі, своїх відчуттях, щоб все пройшло максимально добре.
    Актуальних цін нема. Після пологів ХОЧЕТЕ - даєте 1000, 2000. Ніхто не буде казати: "а де ще?"
    Як каже знайомий, деяким лікарям хочеться ...зробити фізичне зауваження, а не гроші, за те, як ті себе поводять. І в професійному, і в етичному сенсі.
    Єдину думку, яку я чула від прибиральниць в Меді стосовно розміру винагоди, це - так як молоді матусі отримують соціальні, і в перший місяць нараховують біля 10000грн, то породіллі "мають розуміти", що, віддячивши лікарям на суму 10000грн - їм ці гроші "повернуться" соціальними виплатами через 1-2 місяці. Розумієте, та?))))))
    Може, для Вас важливо "не впасти в грязь обличчям", заплативши мало чи взагалі не заплативши - тільки це пастка. Ви, ми, інші, напевно, ніколи не будемо ідеально вдячними пацієнтами. В мене після 3х пологів був такий гарний настрій, і, в принципі, задоволення від лікарського колективу, що я готова була переписувати квартиру, машину в знак подяки лікарям :girl_crazy:. Але це настрій. Мені хотілось акушерку обнімати, але тре було з малим лежати 2 години в родзалі :girl_haha:.
    Плюс, навіть якщо Ви готові і хочете платити, і лікар назвав ціну ще до пологів - завжди є варіант сказати, що Ви таку суму не потягнете, бо обставини і т.п. "Якщо я менше дам, не проблема?" І чекаєте на відповідь: або лікар виявиться лікарем, або... Слава Богу, вибір лікарів...
    Запитайте себе: " Якщо я не віддячу - що буде?" Заберуть дитину, виженуть з пологового etc.
    Вирішіть з чоловіком, скільки приблизно ви готові віддячити, реально (нема фіксованих актуальних цін, нема!). 100, 500, 1000. Грн чи у.о. І я би радила казати лікарям після пологів: дякую, от чоловік в день виписки буде забирати - і обовязково зайде, віддячить. І не тільки казати, але й робити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  21. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Kayt, я домовленому лікарю платила мало, бо пологи пройшли не так, як сподівалася. Про суму наперед не домовлялася, тому і дала скільки вважала за потрібне. Хоч це теж не зовсім так (взагалі могла б нічого не давати, але подумала, що таки шось треба). Але це не про Батальну, хоч не думаю, що є якась різниця. Мамина знайома акушерка, яка в медінституті працює, як почула суми, які ми давали дуже здивувалася, бо їй всі платять більше! І вона сказала, що це ще дуже мало. Але прейскуранти ж не висять відкриті на стендах пологових. Тому про те, чи давати, чи ні, і скільки, вирішуєте тільки ви.
    Ще згадала, що як виписували мене з пологового, то медсестра несла дитину. Віддала дитину чоловікові, а він нічого їй не дав (грошей, чи чого вона там хотіла). І вона так ніби пошепки, але щоб всі почули, каже, "ой а тато навіть не дякує за дитинку". Ага, саме слово "дякую" чоловік разів три повторив:)) Така наглість ще більше відбиває бажання шось комусь платити.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2