Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Я сьогодні пробувала знайти телефони приймиальних в пологових, бо планую перше дізнатися хто черговий, а тоді вирішити куди їхати. Але так жодного номера не знайшла робочого. Може маєте, то поділіться пліз
     
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    ...
    І почалося...:girl_in_dreams:
    За Мед хтось чув? Родичка має родити зимою, думаю, чи агітувати її в Мед :)
     
  4. Trinke

    Trinke New Member

    Дівчата, хто народжував на Батальній після відкриття? Розкажіть які плюси та мінуси? Чи можете порадити лікаря, бо Мечнікова закрили... ПДП на середину серпня, хочу підстрахуватись, але нікого не знаю із лікарів. Якщо можна щразу тел. Буду дуже вдячна
     
  5. Трендючка

    Трендючка Active Member

    Планувала там народжувати, але лікар сказав, що крім мийки там ще якісь ремонти затіяли. Тому не факт, що 9 серпня відкриють.
     
  6. Gudz

    Gudz New Member

    Всім привіт) дівчатка родила 5 років тому, які зараз розцінки +/- у Львові за природні пологи? Лікарю, акушеру і педіатру))) І хто знає коли закривають Раппапорта?
     
  7. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Коли я народжувала в грудні в Меді 2015р., "розцінки" були 3000-10000 грн. бригаді та 200-2000грн педіатру.
    Ми дали чай-каву-торт (за 500-600 грн) бригаді в день виписки, із-за того, що нічого не дали педіатру - нас на день затримали (реально причин для тримання не було, про що медсестри натякають і натякають).
    Бригада була чергова.
    Тому "які зараз" розцінки - питання індивідуальне, субєктивне. Скільки хочете, скільки можете і взагалі чи хочете платити. Зрештою, як свідчить більшість розповідей про пологи - природність пологів визначає лікар, про які б суми чи побажання не говорилось напередодні...
     
    Останнє редагування: 25 Липень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  8. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    На днях клієнтка заходила - родила недавно на Батальній. Каже, що дуже добре там.
    Палата на 1 ос. Кнопки виклику медсестер працюють. Всі привітні. Ніхто поки в кишеню не заглядає...
    Тільки аптека поганенька- дуже малий асортимент
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. Ari

    Ari Well-Known Member

     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Якщо хтось зараз вагається, то поки Батальною задоволена. Є незначні нюанси, але лікарі привітні і ніби за природній підхід. Обладнання є, правда не всім ще користуються.
    Я задоволена. І годують незле, можна прожити.
    Я дуже хотіла одномісні палату, але нема, то трохи мені некомфортно
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 2
  11. Siania

    Siania Love Life

    Зробіть фото палат, туалетів. Цікаво :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Напевно то залежить від однопалатниці). У мене було чудових дві мами. Ми дуже здружились. Досі спілкуємось часто. Цікаво дивитись як ростуть наші діти. І нам реально було весело), підтримували один одного і в пологовому, і після. Не хотіла б бути одною.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    То від характеру певно. Мені було комфортно самій, зі мною тоді міг бути чоловік чи мама чи будь хто. А зараз приходять чужі люди, всім жарко, а вікно не дадуть відкрити ітд. Але дівчата нормальні теж
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    На Джамбула ніхто не приходить))) тому компанія це + :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Якось не викликає ентузіазму у мене така перспектива. Після КР на Мечникова була в післяопераційний палаті на двох - ніби не так уже страшно. Але там весь день або мама, або чоловік був біля мене. Та і я трохи овоч була. Правда, мене на другиц день звідти перевели в сімейну, щоб іншим не заважала (я малого не хотіла віддавати і "заважала сусідкам відпочивати").
    А у вашому описі мене чомусь найбільше налякало вікно :)

    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
  17. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Нажаль вже приходить ((((
    Народжувала в грудні 2017 і пускали родичів постійно
    А я так хотіла спокою і тиші ((((
     
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Народжувала в червні - нікого не пускають..хіба після КР.
     
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Народжувала 3 тижні тому, то нікого не пускають. Здається пускають тільки до тих, хто після кр.
     
  20. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Може, кому згодиться- на Батальній буде день відкритих дверей
    IMG_4980.JPG
     
    • Подобається Подобається x 3
  21. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    IMG_20180728_150003843.jpg
    Фото з палати

    Ще розкажу про останню ніч. Поступили 2 жінки після кесаревого. Діти пів ночі кричали. А з одною взагалі залишився чоловік. Можете уявити як то після пологів пережити. При чому, він був взагалі без якогось виховання,навіть не відвертався. То був повний жах. Я думала скаржитися, але жінка реально зле почувалася.
    Ну і виявляється там таки є одномісні палати, просто не було вільної.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 31 Липень 2018
    • Інформативно x 5
    • Подобається x 4
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Корисно x 1