Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Supernatural, 22 Квітень 2015.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Початок теми тут
    ******************************

    Я народжувала на Мечнікова, і ніяких проблем не мали (і милась там щодня, дитину бувало лишала в сестринській, пупок там обробляли, і все Богу дякувати, все з тим гаразд). А багато знайомих скаржились на стафілокок на Батальній. Тому той роддом навіть не розглядала. Але думаю що може бути по-різному у кожному роддомі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
  2. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Приймає пологи, кілька днів тому подруга у нього народжувала


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Shumee

    Shumee Member

    А от мені категорично заборонили брати дитину зносити на Мечникова, мотивуючи тим, що якщо я впаду, то вони нестимуть відповідальність. Ні одна медсестра за гроші не поминалася, чоловік внизу віддячив, хоч я навіть не знала, що він приготує щось. І чесно, я рада, що не зношувала сама, бо то було зимою, я як сніговик одягнена, маля також, то собі б не простила, не дай Боже, що...
     
  4. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    А я власне першу малу і несла) зимою. Богу дякувати все ОК.

    Надіслано від мого F5122, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Знайома з Параскеви каже, що вони теж хочуть приватний пологовий робити, в будинку позаду Скрині


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Думаю 1000 породіль на рік для Львова - це катастрофічно мало. Це приблизно 3 пологів на день... якщо приватний пб запрацює у Львові, на фоні існуючої проблеми нормальних умов для породіллі - там буде шалений ажіотаж.


    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    за 2 роки вже обіцяють :). якщо жителі не заблокують будівництво ( там купа нюансів по забудові і документам). тисяча породіль- то небагато. в міському пологвому на Мечнікова за місяць народжує 500-600. Небагао жінок по цінам зможуть собі дозволити приватний пологовий. хоча при такій завантаженості можна сподіватися, що не буде ковеєру.
    --- дописи об"єднано, 3 Червень 2018 ---
    не думаю про ажіотаж.якщо вартість природніх пологів буде 40 і більше тисяч грн- то не черг не стоятиме. При будівництві на певну к-ть ліжкомісць приблизно розраховують, скільки пацієнток +_ фінансово можуть собі дозволити такі пологи
     
    Останнє редагування: 3 Червень 2018
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Думаю що ажіотажу точно не буде, адже ціни будуть дууууже не для 'середньостатистичних' породіль (інакше власникам просто не вигідно те все затівати). Але чим більше є альтернатив і варіантів загалом - тим краще, звісно :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я чомусь думаю, що якраз буде. Бо зараз і ціни немалі, особливо кр, ну а умови бажають кращого.
    Але в будь-якому випадку я за приватний пб. Хоч буде вибір, ну і більше місць для мамусь.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ну кесарське у приватному буде більше 40 тис. грн. То природні +- так. Загалом зараз за 40 тис. грн в держ. пологовому вам теж би переносний біотуалет принесли доктор особисто :). Коли існував "Богдан" там була певна к-ть пацієнток. Але ажіотажу не було ніколи. І це був більш стабільно-фінансовий період для населення. Але приватний пологовий має право на існування
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Коли я народила молодшого - моя сусідка по палаті заплатила за кр 1300 у.о. я бачила це сама. Враховуючи комфорт та ставлення - приватний це хороша альтернатива.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    27палат на 38ліжок:girl_cool:
    Ну чому хоча б вже у приватному пологовому не зробити індивідуальні одномісні палати??
    Я не розумію:girl_nea:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. Shumee

    Shumee Member

    ну можливо, ви краще себе почували, бо я зі швами ще два тижні помалу ходила і все боліло, тому я не ризикувала)
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"


    --- дописи об"єднано, 4 Червень 2018 ---
    не кожна хоче після пологів перебувати сама. От є таке: треба щоб було з ким поговорити :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я питала чого так багато, аона казала, що така сума називалась при домовленні з лікарем.
    А лікар гроші взяв, ще й при нас перерахував, переживав, щоб часом на одну купюру менше не було(

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    • Смішно Смішно x 3
    • Баян Баян x 1
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    оскільки це пологовий міжнародної мережі Медіковер, то ціни будуть приблизно однакові, як і в інших країнах.Зараз Інтерсоно-Медіковер направляє львів янок на пологи до Польщі до госпіталя із своєї мережі. А там пологи стартують від 2000 дол.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"


    --- дописи об"єднано, 6 Червень 2018 ---
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    І що, запрацював? :)
     
  21. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ні, звісно :girl_crazy: а хтось ще сумнівався? :)
    А якщо серйозно то його, наче, всього-навсього нарешті прийняли в експлуатацію.