Ваші сусіди - ваша біда

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 16 Вересень 2008.

 1. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Ну він у нас не просто алкаш), він ще й ландшафтний дизайнер))). Колись був, поки пити не почав. А вазонуи в нього справно підлиті). Тільки от не знала я, що є на то секрет. І підвіконник якось в нього низько). Як потім виявилось. До мене дійшло аж коли він задом обернувся))). Така от він тонка натура. Таке от єднання з природою. Тільки цікаво як на то діло дивиться той другий алкаш, він там не такий «тонкій».
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Смішно Смішно x 2
 2. marianast

  marianast Well-Known Member

  Я колись відпочивала і мій сусід по суміжному балкону двічі на день робив гімнастику на тому ж балконі голісінький. Років десь 80 мав. Але підтягнутий був майже всюди, як на його вік. Вид з балкону ( не на сусіда, а вперед) був просто чарівний, я за нього доплатила спеціально щоб мати можливість відпочити на терасі зранку, чи провести сонечко ввечері. Дідо справно робив вправи зранку і ввечері))) Перший день я вийшла, його побачила, застидалася, втекла. В той день стрьомно було на балконі показуватися. На другий день, зраненька, я якраз сиділа з кавою як дідо об’явився ню і почав нахилятися в різні боки, крутити тазом і задирати ноги. Думаю: Нє, отим всім ти мене звідси не виженеш. Та він і не намагався, йому на мене було фіолеово. Ввечері вже перечекала його сеанс і вийшла з вином після нього. На наступний день спішила випити каву до дідової появи, поки собі зробила - він вже там, розмахує тим всім на різні боки. Набралась сміливості, вийшла, кажу : Доброго ранку, а як на рахунок труси вдягнути? А він мені : Тогда никакого ефекта не будет, ти еще молодая, не поймеш. ( мені було 17 років)
  Більше ми з дідом не перекинулись ні словом. Так тривало тиждень- я з кавою, з вином, з подружками пару раз, а дід .... ви пойняли з чим. Привикла, навіть мені не заважав, навпаки спокій навіював.
  Може ви @Rodionochka теж не розумієте, по молодості звичайно, ніц ні в квітах ,ні в ландшафтному дизайні?:girl_crazy:
   
  • Смішно Смішно x 34
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 3. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  @marianast
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 4. Apelsynka

  Apelsynka Well-Known Member

  Ой дівчата, що ви наробили своїми дописами про голих сусідів та голих дідів:girl_impossible::girl_crazy:Я от щойно прочитала замість "Йога для тіла і душі"- Йога для діда і душі:girl_haha:.
  На щастя таких сусідів не маю, навіть не знаю як би реагувала на таке сусідство. Але на відпочинку певно б попросила інший номер. Одне діло молодий мужчина в костюмі Адама, і зовсім інше старий дід.:girl_crazy:Хоча то напевно було дуже веселе видовище:haha:.
   
  • Смішно Смішно x 3
 5. Samhayne

  Samhayne Well-Known Member

   
  • Смішно Смішно x 3
 6. Freedom UK

  Freedom UK Well-Known Member

  О, у нас назріває конфлікт. Сусід (наші забори на відстані десь 10м) щодня-через день палять листя. Протягом місяця. Мо, більше. Періодично то там, то сям по селу палять - але тут чоловік звернув увагу, що сусід в цьому плані постоянєн і стабілєн.
  Позавчора ходив з дітьми, ледь достукались - забор реально 4метровий і території є, певно, гектар.
  Відкрила бабулька (вона живе з сином і, схоже, у них проживають старенькі садівники). Побідкалась "ой, що ж то з листям робити?...". Чоловік порадив, що.
  Ну ок.
  Після того палити вдень перестали. З тих пір палять...вночі. Поліція не може доїхати, вже 2 виклики робили.
  Треба щось міняти з тими паліннями, най би його...
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 7. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  Ми ще не переселились, але недавно проїжджала мимо сусідської хати, теж палили:girl_sad:В нас такий тупіковий дачний кооператив, що поліції важко буде знайти дорогу. Якийсь соціальний ролик би запустили на телебаченні про шкоду паленого листя і користь компостів.
   
 8. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  То нічого не дасть! Та стара гвардія то не сприймає за істину. Вони ж всі дивляться новини і чують як то є шкідливо і... палять аж гай шумить. Я тут обкладена такими сусідами зі всіх сторін. То як боротись з вітряками. Але найгірший аргумент проти мене - це те, що палять чоловіка батьки. І ми ніяк не можемо їм довести ту шкідливість. От всі палять і живі. Мене реально трясе від того. Тим більше, що колись малий мав передастматичний стан. Та то на них не діє. Реально усім в ср..ці та шкідливість! Ну бо то порядні галицькі гусподарі, і як то в них листя буде лежати та гнити... Про компостери нє, не чули, і чути ніхто не хоче. Зачєм??? Легше купити сірники і спалити. Ех, пєчалька.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 9. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  як варіант розказати що листя дуже хороший компост і можна зекономити на добривах, якщо садять якусь городину - то розказати що там якась Ваша знайома завжди листя в город закопує і має гарний врожай.
   
  • Подобається Подобається x 5
 10. Freedom UK

  Freedom UK Well-Known Member

  Те і говорив. (Ми теж палили разів 5 весною і літом, розчищали ділянку (у нас зона лісу, то було всякого гілля, пеньки..), траву і листя - в яму). Але ж кожен день...Навіть пропонував біля нашого забору його складувати (між нами такий тупик..дивне розмежування ділянок.
  А бабуля все "ой, що ж то буде... я сама он дихаю тим смородом... от 40 років маю педагогічного стажу, а онуків нема...всі ж палять..."
  До відома, на отому їхньому гектарі - грандіозний будинок, поки без фасалу і деякі вікна забиті просто осб-плитами. Проте ділянка - тотальний гарний рівненький зелений газон. За яким доглядають садівники (певно, косять і палять). Живе бабуля з синочком - дядьком років за 40.
   
 11. nibysh

  nibysh оптимістка з сумнівами

  Листя..паління..дим.. Це хоч лише восени.. А от "перелив септиків" - це жесть! Правда мало сусідів цим грішать..., але кумедно коли це роблять вночі... ну десь так година 23...тобто ж розуміють, що фігню роблять.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 12. Deidra

  Deidra Well-Known Member

  У нас весело. Під нами живе неадекват, який лупить сковорідкою в стіну. В будь-який зручний йому час доби. Сину його на то плювати - син собі п'є. Управи на то ніхто наразі не знайшов :sad: От що в такій ситуації можна зробити?!
   
  • Співчуваю Співчуваю x 2
 13. Siania

  Siania Love Life

  Нічого((( в нас в підїзді є такий неадекват. Колись ‚напав‘ на мене з собакою, вдарив собаку мою, потім мене, але дуже легенько. Я викликала поліцію, написала заяву. Слідчий сказав, що можуть відправити напримусове лікування, якщо будуть серйозні тілесні ушкодження. Потім від сусідів, які живуть над ним, дізналась, що він бушує вночі. Б‘є посуду, тягає меблі, кричить. Інші казали, що бачили його з ножем. І неможливо нічого зробити. Мені шкода його, молодий хлопець, нікому нема діла до нього, мама закордоном, батько алкоголік. Він зазвичай нормально виглядає, а іноді щось заходить.
  Вихід один - переїзд(((
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 14. flame

  flame невгамовний експериментатор

  та то не вихід. Вар"яти є всюди. І то ще дуже добре, якщо на під"їзд тільки 1 чи 2 квартири проблемних. Навіть, якщо ти будеш жити у власному будинку, сусіди таки будуть. Хіба десь в "далекі гори".
  Моя коліжанка, після того, як почала працювати бухгалтером ОСББ в своєму будинку прозріла і в один прекрасний день видала, що її світ рухнув і вона побачила в якому дурдомі живе. Поки з сусідами відносини були "добрий день і до побачення", то тільки 3 проблемних квартири було на 16 поверховий будинок. Зараз, коли постійно потрібні довідки, квитанції і т.д. вона отримала культурний шок. І справа навіть не в беспардонному гупанні в двері в 7 ранку чи 1 ночі бо треба довідку, це - квіточки.
   
  • Подобається Подобається x 3
 15. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Дівчата, з моєю сусідкою зверху мало хто може конкурувати :girl_crazy:

  Вона вже нас і підтоплювала (добре, що до ремонту), і пожежа в неї в кухні була (мій чоловік бігав між пожежниками і благав, щоб гасили як хочуть, тільки не заливали піною, бо хана нашому ремонту була би).
  Цього року пані переобладнали систему опалення - приєднали балкон до кімнати, винесли батарею на балкон, і з"єднали гнучким металевим шлангом (таким, як для змішувачів). Підозрюю, що гнучкий шланг для того, щоб зробити собі а-ля підігрів підлоги за рахунок теплої води в трубах (але вона ж не признається).
  Діаметр того шланга вдвічі менший за діаметр труби, яка має використовуватися для батарей.
  Коли на початку жовтня похолодало, і в кухні потепліли батареї, в кімнаті наші батареї залишилися холодними.
  Місяць ми і сусіди видзвонювали по ЖЕКах, гарячих лініях, аварійка приїздила не раз - ніц не допомогло.
  Минулої (зюзяної) суботи мій чоловік не витримав і взявши з собою напарника (жильця нашого стояка) пішов по хатах з"ясовувати, чи ні в кого не перекритий кран.
  І з"ясувалася оця фігня з сусідчиними батареями.
  Було написано заяву в жек, але наша керівник жеку любить сісти одним "персиком" на 2 стільці. Чоловікові сказала, що розбереться, а тій бабі - що причина не в ній.
  Чоловік в мене впертий, пішов ще раз і написав заяву про те, що керівника жеку повідомлено про відомий йому факт переобладнання системи опалення в квартирі такій-то.
  Цього ж дня батареї потепліли.
  По факту місяць оплатимо за тепло, якого не було. Бо ж в будинок тепло постачалося.

  Впевнена, що просто підняли тиск в системі, але тепер хвилююся, щоб ті сусідчині шланги не зірвало посеред сезону, бо то всьо на нашу голову потече, в буквальному розумінні слова.
  А говорити там нема з ким, людина в повному неадекваті.
  Вона так верещала на мого чоловіка по телефону, що в нас в кімнаті можна було розібрати слова.

  В довершення до всього до жіночки кілька разів на тиждень приїздить **кхм** залицяльник (мій чоловік його трохи іншим словом називає, але то не для друку :girl_blush2:)
  То вони жеруться як кіт з собакою, і чомусь завжди ближче до півночі, коли ми вже мали б спати, а слухаємо їхні розборки.

  Фух, виговорилася.
   
  Останнє редагування: 19 Листопад 2018
  • Співчуваю Співчуваю x 15
 16. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Бо вони вже зараз починають списувати будинки з балансу і їм все до лампочки. Так було в нас минулого тижня. Сусід нажалівся, що мій майстер забив каналізацію і сказав, що буде вимагати міняти треби по всьому стояку. Я сказала, що ок: в мене ще днів 10 стояк буде відкритий - йдіть міняйте. В ЖЕКу йому сказали, що будуть вживати заходи, а мені - що не мають часу дурницями займатися, бо в них своїх проблем вистачає.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 17. Raven

  Raven Мама малятка

  То вам ще повезло, бо наші ближче до четвертої ранку, то за стіною, а нижче них з пів восьмої, кожнісінького дня, я вже навіть будильник не ставлю, і так від тих криків прокинуся.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 4
 18. jylanda

  jylanda занууууда

  Сказитися можна, годину тому дзвінок в двері, відкриваю, там кобіта починає мені кричати, що вона наша сусідка, що вона нам вже два днi підставляє під двері смітник, бо бачте в нас перед фасадом є декоративний кущ, з якого падає листя (уточню, кущ з таких, що не скидають листя на зиму. Вона викричалась погрожуючи кримінальним kодеkсом, кинула мені в двері той смітник і втекла. Я вдягнулася, вийшла, взяла той смітник і пішла з нею поговорити, вона вибігла як скажена, почала на мене верещати, що листя моє прибирає, а ми такі сволочі не здогадалися прийти і в неї на терасі прибрати. Вийшов її син, почав спочатку теж верещати, я говорила дуже спокійно, попросила мене вислухати. Пояснила, що не шуkаю конфліктів з сусідами, що варто просто спілкуватися, якщо є якась проблема, то ми її усунемо, але це не є причиною нападати так на мене. При тому, що жодного разу не було про це розмови. Влітку, коли ми були в відпустці, вона накинулася на мою свекруху, яка заїжджала до нас полити вазони, бо кілька гілок куща доросли до рівня її тераси. Після відпустки я сама пообрізала там всі гілки, зараз кущ закінчується за метр до її тераси, жодна гілка не виступає. Ще до того, під тим зловісним кущем пані розмістила свої старі жалюзі, чекала мабуть на приїзд сміттярки і вони їй псували вигляд її тераси. Я на те нічого не казала, бо мені в принципі не заважало, та й не хотіла простo її бачити після того нападу на свекруху. В результаті її ж син загнав її в хату, сказавши заспокоїтись, я сказала, що якщо він хоче поговорити, то може будь який момент постукати до нас і спокійно поговорити. Чесно кажучи, незважаючи на такий крик, я говорила дуже спокійно, але так знервувалася, аж мені серце закололо. Тепер не знаю чого чекати від такого придурка по сусідству...
   
  • Співчуваю Співчуваю x 6
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Смішно Смішно x 1
 19. nibysh

  nibysh оптимістка з сумнівами

  @jylanda , скажіть їй,що все що вона вам "щебече"- ви записуєте на диктофон. І , навіть, ось цю дану фразу.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 20. Freedom UK

  Freedom UK Well-Known Member

  @jylanda думаю, Ви все правильно зробили. Простіть їй її слабкість перед гнівом.