Ваші сусіди - ваша біда

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 16 Вересень 2008.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    От прийшла - хотіла злегка на сусіда пожалітись...почитала...передумала... :girl_crazy:
    Чудесні в нас сусіди! Чесслово..
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Siania

    Siania Love Life

    Ага, а ще в таких людей звичка вставати ногами на унітаз! Карл, ногами на унітаз!
    Постійно бачу таблички прохання «Не вставайте ногами на унітаз», і це лякає!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я в шоці! Таке враження, що той рагулізм вже так вївся у свідомість людей, що його вже ніяк не позбудешся. Ніби то кожне наступне покоління мало би бути мудрішим, але таке враження, що деградація прогресує. Яке там сортування сміття, коли людям одне відро до смітника важко донести?!
     
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну, тут дуже риторичне питання (розумію в якому контексті це писалось, просто дуже наболіле для мене питання).
    Молодь за сортування сміття і навіть дуже активно в цьому бере участь . Але що далі з тим посортованим сміттям робити? Знаю що переробляють без проблем папір , частково скло та склобій...А от з пластиком дуже великі проблеми. Приємно що навіть і в маленьких містечках збирають платикові бутилки, але це лише збирання, потім це все зберігається на полігонах зі сміття :sad: І дуже часто, взагалі все сміття згортається в одну купу :sad: і справа навіть не у свідомості, а в тому що в нас немає переробки
    І якщо правильно поставити питання, то і старші люди досить позитивно відносяться (при тому що я живу практично в селі). Щодо ліні, в мене вдома сортування якраз почалось із ліні. Лінь то все тягати викидати. Відповідно частина природніх відходів іде як добриво, частина організовано вивозиться (органіка). Дерево -або на дрова, або на тирсу. Пластик в один контейнер, а загальне сміття - в інший ( але за тиждень назбируюється не повний сміттєвий пакет). Протягом трьох років всі мої сусіди оцінили таку систему і зараз коопируємось щоб машиною то все вивозити. І частково немає проблем з спалюванням листя , гілок і купою мушок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Баян Баян x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А залізти на унітаз в лижних черевиках? То не слабаки). Мало місце пару років тому в Буковелі.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Креативно Креативно x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ватсону немає поблизу? В них є контейнери, по крайній мірі в тому, що біля мене, але не думаю, що це локальна їх ініціатива. Батарейки дуже треба окремо, це велика зараза. Стосовно іншого, то може десь воно й здається беззмістовним, але навіть якщо скло, папір окремо, то вже менше сміття в загальній купі. Колись таки з тим пластиком дадуть раду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    У нас на пр. Чорновола є пункт в бібліотеці дитячій, і магазині Ватсонс, і Інтерсіті. Можливо у вас в Ватсонс приймають
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    А ми вже якось привчилися з дітьми сортувати папір/пластик/скло ну і загальні відходи. Пластик миємо, висушуємо, а тоді вже викидаємо. Але яким було розчарування, коли діти понесли сміття пластику, а його зверху засипали землею. Хтось вивозив нащось у контейнер. І от пояснюй дітям, що так правильно.
     
  10. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Справа в тому, що в отих гратчастих контейнерах збирається лише ПЕТ. Весь інший (а це стаканчики з-під сметани, йогуртів, разові пакетики), наскільки мені відомо, поки що централізовано не збирають і не переробляють.


    Хіба в центрі, 20 хвилин пішкарусом. Обов"язково гляну, чи там приймають. Дякую!

    До речі, хто бажає здати економ-лампочки - їх приймає Еко-бус. Розклад, де і коли він стоїть, є на сайті міської ради. Личаківський район - біля райадміністрації. Я вже раз туди здавала. Буде стояти там 17 серпня з 14 до 17 години.
     
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Пластикові пляшки сортують на Кривчицях, по кольорах і категоріях, кришки окремо. Мабуть таки переробляють, бо сортувальникам ніхто би зарплати просто так не платив.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Є в ратуші, але та скриньочка там така крихітна, і зверху горою накладено кульки! (так якби то хтось мав потім за людьми виймати) з батарейками.
    --- дописи об"єднано, 16 Серпень 2018 ---
    де саме?
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Якщо потрібно я запитаю. Сусід моєї куми працює там сортувальником. І то вже давно, два роки точно. В деталі не вникала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    В школах ще весною ставили такі коробки для батарейок.
     
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Тако-во просто вечір. Як вони задрали:girl_devil::girl_devil::girl_devil::girl_devil: Смердить :bad: Бігом позакривала всі вікна. І то при тому, що дим не в нашу сторону. Воно ж до ранку не просмердиться. Чи то з розряду : своє гі..но не смердить? Викликати пожежників?
    IMG_20180823_202656[1].jpg
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я б викликала
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @flame в мене аналогічно. Тільки розвісила дитячий одяг сушитися. За годину виходжу - вся вулиця в диму. Знервована познімала то все знов прати.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Я тиждень назад в такій ситуації викликала пожежників. І мала клопіт... Тому викликайте поліцію і екологів відразу. Поясню чому.
    Близько 9-ї вечора вилиця була із видимістю максимум 100 метрів. сморід - важко описати словами, але точно давав знати, що горить неорганіка. Тому я зателефонувала до пожежників і повідомила про ЗАДИМЛЕННЯ. І відразу сказала, що джерела вогню я не бачу, лише густий і їдкий дим. Пожежну машину помітила через хвилин так 10-15. Вона мирно, повільно накручувала кола по нашій вулиці (вулиця легко проглядається, оскільки в центрі школа із 3-ма стадіонами). Потім до мене задзвонив диспетчер і попросила вийти до машини і вказати на вогонь. Відповідно, я відмовилась, пояснивши, по-перше, мені не відоме джерело загорання, по-друге, у мене 3-є малих діток-дошкільнят. За декілька хвилин уже дзвонив пожежник, знову просили вийти до них. Відправила чоловіка на місце зустрічі, яке вказав пожежник. Але довелось ще раз до них телефонувати, оскільки вони уже стояли біля того вогнища, попри яке вони проїжджали, їдучи на виклик. Тепер вони це назвали "контролюєме вогнище". А те, що дим їдкий - це не їх "парафія", вони такі випадки не можуть штрафувати, це компетенція поліції та екологічної служби. А щодо виклику, то мусять його кваліфікувати як неправдивий. Тож чекаю, що буде. Але точно штрафу платити не буду. Буду звертатись за роз'ясненнями до керівництва, чому при повідомленні про ЗАДИМЛЕННЯ була викликана пожежна, а не перенаправлений виклик відповідно до поліції.
    Так от так...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 24 Серпень 2018
    • Подобається Подобається x 1