Ваші сусіди - ваша біда

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 16 Вересень 2008.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ну у вас і сусіди. Вони взагалі до котрої сплять? То ще треба мати сили в 10 вечора ставати косити
    А внас пси завивають. Свекруха спати не може, а я якось ще нічо, тримаюся.
     
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    та я якось не дуже знаю:connie_pull-pigtail Та й їх там багато. І в 10 вечора косять і опівночі шашлик самжмт і співають і в 7 ранку діти по дворі бігають і в 6 корови виганяються. Селоооо...
    В нас раніше були конфлікти через то кошення, бо в них в обід діти маленькі спали. А чоловік порядки на подвір"ї "голосно"робив. Діти виросли.
    Через той двіж , Гєко гавкає. Вже 3 рази по писку дістав. Дістав, 10хв мовчить, потім гавкає. Закрила в літній кухні. Потім випустила. Гавкає. Знов закрила. Зараз просто дала собі спокій- всі навколо заспокоються і він гавкати перестане.
     
    Останнє редагування: 1 Серпень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А в нас тишина... Всі сплять)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    добре вам:girl_wink:
     
    Останнє редагування: 1 Серпень 2018
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В нас позавчора умнік через дорогу наскладав велику купу сухого листя, кинув туди якусь штуку, воно бабахнуло, почало горіти і дико смердіти. Все це повалило на наше подвір'я. Я ото чим більше часу проводжу за містом, тим більше напрягають мене ті сільські устави. Мала 15 років спокою в місті, то певно знов доведеться звикати до тої безпардонності. В 10 вечора палити, косити, врубати на повну котушку радіо шансончик, включити болгарку... А чо нє, нормально. Все село так завжди жило, як то може комусь не подобатися:girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Це точно, особливо з палінням. Смітники у селі з‘явились не дуже давно. Так от колись люди все палили, щоб до Львова не везти. Нам повезло, що тоді ми жили у місті. Але навіть зараз деяким легше спалити ніж нести на смітник. Ну бо вони то все життя палили і ніхто не вмер). З жахом чекаю осені. І найстрашніше, що всім по барабану, що поруч живуть асматики, малі діти. Ну і ніхто навіть не хоче чути про альтернативу тому палінню. Ми не палимо, маємо клмпостер. Чудово вирішує цю проблему.
     
  7. Ari

    Ari Well-Known Member

    Якщо дуже їдкий запах іде від сусідського згарища, то ми не соромимося, беремо відро води і допомагаємо те діло тушити. Сусідам не подобається звісно, але мокрого так швидко вже не запалиш.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В нас вчора (під вікнами багатоквартирного будинку в місті) якісь немудрі люди палили ... пластмасу :girl_impossible:
    Були змушені в ту спеку закривати всі вікна, бо дихати тим було неможливо.

     
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    мокре листя\трава наробить ще більше диму, а щоб запалити достатньо підпалити пару газет. Якщо суха трава - швидше згоряє, мокра - довго димить і дуже їдкий запах.

    ну тут взагалі чудасія. В нас час від часу по вулиці їздять та скупляють різне пір'я, перини, можна навіть і заробити. А мої сусіди вчора вирішили старі перини палити + старі гумовці, бачте порядки робили на горищі. Я думала що там вчадію від того смороду.
     
    Останнє редагування: 1 Серпень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А чому поліцію, пожежників не викликаєте? Це ж не законно оте паління
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Тоді прийдеться викликати щодня, і до всіх сусідів. Навіть близькі родичі палять. Буде якось не чесно до чужих викликати, а до своїх ні). Ну і це село. Тут дуже швидко можна заробити «славу» і «стати ворогом».Наразі намагаюсь просити припинити, були випадки, що просто взяли шланг та й самі загасили. Але це практично не діє.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Батьки збудувалися в передмісті, якраз посередині між корінними жителями і новозбудованими котеджами. Так от, деякі зі старожилів, які з якихось причин не під'єднані до каналізації, підживлюють город вмістом вигрібних ям. Мешканці котеджів в шоці, а місцеві нічого ТАКОГО в тому не бачать. Ну а шо, родить рясно... Добре, що нечасто, але в ті дні на вулицю не вийти. І сміх, і гріх...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не зовсім мої сусіди (секція в тому ж комплексі). Чим то можна думати, щоб викидати в унітаз шкірки від кавунів? Результат: весь стояк 2 дні без води і каналізації, затоплені магазини на першому поверсі, сморід і кілька бригад аварійної, які не дали собі раду з прочищенням ні з першого, ні з другого разу. Хто платить? Весь комплекс, який і так лише недавно виліз з боргів через непрофесійну УК. Якби не теперішній голова осбб, не знаю, чим би то закінчилося. Деяким треба до квартири в місті додавати виходок на вулиці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    не знаю чим...але знаю людей, які і прокладки туди кидають і навіть - металеві кришки! А про таке, як харчові продукти взагалі мовчу. Один раз сушені насипали. Відповідь генільна - а що може статись, а після того як вже сталось - а куди я маю то дівати?

    ну і про наболіле. Мої сусіди стали дуже роботящими. Один мотоцикли ремонтує. Місяць бісилась скільки то можна ту траву косити...А тепер дізналась що то він мотори мотоциклів проганяє. Від того жужіння голова пухне. Як в 18 почнеться, так аж поки не стемніє. А дургий...ніби робить добру справу, ремунтує швидкі в зону АТО...Але вибачте, в 1 ночі гасати на тих швидких з включеною сиреною, то вже трохи перебір. Або діти просто на подвірі ту сирену включать, або він на тій машині десь за покупками їде...і без того фіфікання обійтись ніяк не можна. Відповідь одна, а що воно Вам так мішає? От пожежна через дорогу, що, як їдуть на виклик то Ви також ходите сваритись? Ну так, порівняли...виклик і заради розваги.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    З прокладками і памперсами боротьба йде повним ходом. Раз в місяць хтось точно забиває цим добром труби. Але шкірка від кавуна - це ж великий грубий шматок, який тупо застрягає в коліні і все, його звідти просто так не витягнеш. Згадала сюжет по ТВ пару років тому. Мешканці: "Той жек нічого не робить, нас топить, в нас каналізація забита, нам смердить!" Працівник жеку той час показує тазик рушників, які вони витягнули з каналізації. Рушників, Карл! Я розумію, що він може випадково туди впасти, але ж то видно і можна витягнути, а не змивати!
    Про кришки ще ніхто не здогадався. Сподіваюся, цієї ідеї тут ніхто не прочитає тугодумний))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Haidee мені дивно, що в 21 столітті люди можуть бути такими тупими, щоб не знати, які предмети побуту не можна викидати в унітаз:girl_impossible:. Ну але очевидно такі "динозаври" ще існують:girl_crazy:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я просто не можу зрозуміти хід їхніх думок. Ок, з прокладкою ясно. Смітничок біля унітазу не поставили. Нести в кухню тяяяяжко. Від одної нічого не буде. Та я тільки раз. Але ж кавун, його треба ще з кухні донести до туалету. Воно капає по дорозі, та й на тому унітазі напевно залишаються плями. Якого милого нести шкірки від кавуна з кухні до туалету?! І це ж ще треба постаратися, щоб воно змилося через коліно в унітазі. Стільки зайвих рухів, щоб ускладнити життя ще кільком десяткам людей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Як варіант))- їсть на унітазі кавун до усцячки, щоб далеко не ходити . І шкіри "утилізує" заодним.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Креативно Креативно x 3
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    не хочу нікого обідити. Але люди, які все життя прожили в селі і мали туалет на вулиці ( по своїй суті просто яму, не залежно як вона була облаштована) привикли кидати все що завгодно туди ( я не кажу що всі, але знайти таких геніальних можна). В когось включається розум, і думають що роблять, а дехто робить так як звик, незадумуючись про наслідки.
    --- дописи об"єднано, 15 Серпень 2018 ---
     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Гумові рукавички вже давно винайдені і навіть користуються попитом в пристойному асортименті =) То якщо та пані не в курсі. Живемо на 1-му житловому поверсі, тому про каналізацію та її вміст ("завдяки" сусідам) можу цілу дисертацію написати :girl_crazy: Теж болюча тема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1