Ваші сусіди - ваша біда

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 16 Вересень 2008.

  1. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    @Merry, дякую, я вже цей спосіб нагуглила вчора вночі. Залишилось у когось позичити на пару тижнів такі навушники і почати педагогічні втручання.
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Дівчата, ану розрадьте мене. Були ми всі на лікуванні з малими 2 міс, приїхав перший чоловік і зразу на роботу і тут сюрприз від сусідки - ми їх топимо (він центральний кран відкрив щоб руки помити, кран закриваємо коли йдемо спати або з дому). За пару днів поки чоловік був пляма чуть збільшувалася, але стеля гіпсокартонова, чоловіка забембало відкривати різні крани і спускати куби води щоб визначити що пропускає. Сантехнік приходив, в нас під ванною сухо, шви плиток сухі, ванна по периметру засиліконена. хіба підігрів підлоги рвануло, але і тиск в котлі не падає як на дірку в системі. 2 місяці вона до нас вже не чіпалася, але і не сохло. В суботу знову - ви нас топите, багато милися, а якраз в той день не багато було води використано. Пляма на стіні світла, не каналізаційні стоки.
    Вже дзвонила в жек, ми зверху, значить топимо. Майстрова хоче бомбити нашу ванну. А я б не проти щоб відкрили гіпсокартонову стелю її, щоб точно знати хоч в якому місці, а не свіжий ремонт зносити на всій ванні.
    Що правильно в такому випадку робити?
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @HOPIC в нас на орендованій квартирі було таке що нас затоплювали. То було на межі поверхів і розбомбили і нам стелю і сусідці зверху підлогу. Але навряд чи розібравши гіпсокартону стелю сусідів побачать критичну точку, бо вода між поверхами може збиратися і розтікатися на більшу площу.
    В будь якому разі я вам співчуваю (
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А хто це робив? Як ви це погодили з жеком? Майстрова ще додала, якщо це стояк в перекритті поверхів, то теж ми винні, бо вода йде до нас. А гіпсокартон чого розібрати, бо пляма така трохи і по стіні і по гіпсокартоновій стелі. За стіною в неї і внас загальні туалети, а на нашому поверсі не зовсім адекватний дядько
     
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Що треба мати в голові, щоб в 11 годині вечора винести на вулицю сміття, якісь подушки-перини і підпалити?????:girl_mad::girl_devil: В нас всі вікна закриті, але якось затягує той сморід:bad: Ще й вітер в нашу сторону. Палене пір"я має фантастичний аромат.:suicide:
    Піти шурнути відро води, чи що?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @HOPIC сантехнік з жеку робив. Але то все сусідка зверху організовувала...
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Феєрично вогнегасником загасити. Здається, це як щ опалим листямю не дуже безеечно. Вас розумію, у нас сусіди пічки палять чим попало. Від 5 вечора до 10 ранку вікно не можна відкрити інакше задихаєшся, дсп смердить страшне ☺
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    капець. Ото я зараз усвідомила, що в мене в хаті нема вогнегасника:girl_impossible:. Є тільки в машині. Треба завтра з чоловіком на цю тему поговорити. Бо я ж можу пожежу влаштувати і що потім?
    По темі - чоловік пішов і залив водою. Через вентиляційні отвори затягувало.:girl_devil:
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Як будете брати, перевіряйте пломби, щоб не пустий був, і дати. і хоч вдома разок спробуйте пшикнути, щоб потім в екстренній ситуації інструкцію не читати. Ну і в нас мішечок з піском на всяк випадок стоїть, тож корисно
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    @HOPIC , в нас було браковане коліно в водяній трубі і текло воно під плитку на підлозі. Ттт сусідів не зачепило. Але в мене комунікації в коробі, відкрили і видно в чому справа.
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В нас в стіні. Якщо виводити окремо, і хоч зашивати, то у ванній не розвернешся, все по мінімальних відступах, навіть для таких маленьких людей як ми. Сусідка відмовляється щоб чіпали її гіпсокартонову стелю, щоб хоч знати де протікає. Уявлю як ми це розбомбимо, а внеї далі буде мокро. Умивальник, ванна, унітаз, біде, всьо підпадає під той кут. А в нас сухісінько, майстрова здивована, що під ванною плитка суха, тим більше що труби не в підлозі а в стіні
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    А воно по стінці, в якусь тріщинку тече. В мене в співробітниці так стіна в кухні була мокра, а під ванною все сухо. В мене труби за плиткою, яка на фузі тримається, постукав викруткою і до труби добрався. В ніші та труба на монтажній піні))
     
  13. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    сиджу і мною ще досі трусить... от сусіда підлітка маємо знизу- поки дорослих нема вдома (батькам він до лампочки, а баба весь свій чс проводить у Свідків) влаштував гулянку з музиками, вікна повідкривали- слухайте, хто хоче і не хоче... а курити вся та братія ходила під наші двері- в хаті сморід диму, бички під дверима.... а як я відкрила двері в квартирі , бо виходила в магазин- як таргани розбігися.... я пробувала тому пацану щось сказати- то воно мені нахамило, пообзивало... жесть... :shout: І як з тим миритися? Баба там скандалістка рідкісна, її внучок- то "святе, навіть не смійте нічого в його сторону сказати".... колись нам під дверима банку зеленки вилила... :fool:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
  14. Online

    Online Well-Known Member

    Раджу раз-другий поліцію викликати. Творить дива: зразу і у шмаркачів відчуття субординації з'являється і їхні скандальні бабусі приходять до тями.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  15. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    була така думка, навіть його попередила, що викличу, але поки вони приїдуть- дітиська вже пятами накивають... чоловік вже колись мав конфлікт з тим пацаном, поліція приїздила, результату нуль...
     
  16. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А Ви без попередження викликайте
    Викликайте щоразу., "терпіння і труд все перетруть"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  17. Anelja Angel

    Anelja Angel New Member

    З сусідами треба притертися... у нас дуже тонкі стіни, то спершу нам весь час гупали в стіну, коли ми в квартирі просто говорили!
    Потім ми їм почали відстувати, то заспокоїлись, і вже декілька років тиша)
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    якщо не допомагає поліція, спробуйте поставити муляж відеокамери спостереження Воно коштує в р-ні 120-150 грн . Ніхто не буде знати, що це муляж, а результат дає фантастичний. Попередьте , що все пишеться зі звуком і якщо хтось до неї полізе, це вже буде підстава до кримінального розбирання і постановка на облік.
    --- дописи об"єднано, 21 Січень 2018 ---
    Мамі сусідка дуже збитки робила (жінці 80 років!!!!) , ніякі розмови з нею, поліція, розмови з дітьми і внуками (вони теж живуть в нашому під"їзді на різних поверхах) не допомагали. Поки ми не поставили таку мигалку. Тепер заходить і виходить з своєї квартири по спільному коридорчику "мєлкімі перєбєжками".
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А що це дасть? Від гучної музики в квартирі воно не врятує, а курити просто будуть ходити на інший поверх :sad:
     
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    від музики не врятує. Але паскудити конкретно під дверима форумлянки не будуть. Зараз це її проблема і нікого більше в підїзді не хвилює і не буде, до того часу, поки не торкнеться конкретно ще когось. Коли скаржитися почнуть інші сусіди - ситуацію буде простіше побороти і можливо до бабусі і до того хлопця щось дійде. Я не пропоную перекласти свою проблему" на чужі плечі", а згуртуватися.
    Можна ще налякати, що поскаржитеся в ОСББ (якщо є) , що дуже смітять в під"їзді.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2