Ваші сусіди - ваша біда

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 16 Вересень 2008.

  1. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @flame, Оля в мене і свої горіхи є, я знаю скільки то листя, але зато і горішки смачні є )))
     
    • мімімі мімімі x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну є люди з якими по іншому не виходить, та й не обов'язково їй то знати, хіба всі молоді дерева приймаються? Їх сусідка і не пересадити зато за деякий час буде собі з драбиною приходити урожай збирати, ну бо то ж її дерева. І, знаєте, є такі люди, які коли знають що нас....ть у відповідь добре подумають чи варто зв'язуватися. В теорії воно все класно виглядає культурно, по доброму, по закону, а реальність то інша.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Справа не в тому хто і що знає. Справа в тому, що це підлий вчинок, на який я би не наважилась, по совісті просто. Ну і проблему він не вирішує
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  6. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Якщо я звернулась до голови СР з проханням поговорити з сусідкою бо в мене вже не вистачає сил і терпіння. Голова СР бачу не спішить бо то її родичка, до кого мені далі звернутись?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Дівчата, ще вас спитаюсь ) Вирішили сусіди зробити додаткову парковку-кишеню під вікнами. Ок, проблема паркомісць є, робити щось треба. Дозвіл НІБИТО є (документально не підтверджено). Чотири власники авто домовились між собою, хоча зацікавлених було більше, пропозиції долучитись фінансово (бо не у всіх є час і можливість особисто розкидати пісок) скромно ІГНОРУВАЛИ. Обладнали паркомісця для своїх авто як змогли (пісок+ щебінь, кругом — болото), поставили стовбчики, ланцюжки, зробили індивідуальні ключики. Дублікат ОДНОГО ключика спробували роздати іншим бажаючим в під'їзді. Мислю собі так: якщо на тому «відчіпному» місці буде зайнято, а котресь з їх місць вільне, то все одно ж не припаркуєшся, бо замки інші. Така собі прихватизація. Що порадите робити?
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Patty я не дуже зрозуміла в чому саме проблема? Люди облаштували собі місця, ніби маючи дозвіл. То всім решту нема де паркуватися?
     
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Саме так. Зацікавлених в парковці було більше, але після збору потрібної кількості підписів ініціатори зробили все суто для себе, + одне місце для решти. Хоча, насправді, можна було спокійно спланувати на більшу кількість місць, можна було озвучити вартість робіт і спільно всім бажаючим оплатити їх (що і пропонувалось, але їм того не треба).. Ну і ще питання різних замків: якщо буде вільне місце «під замком», а загальнодоступне — зайняте, то, наприклад, мій батько, приїхавши в гості, вже не запаркується там, а шукатиме місце деінде. Одні прямо зацікавлені мешканці рівні, а другі —рівніші? Хоча я обома руками була за парковку, бо розумію її потрібність.. Але то вже не благоустрій для мешканців виходить, а приватна власність. А продаватиме квартиру теж з паркомісцем бонусом?..
    Питання того, ЯК це все зроблено і скільки протримається — вже справа другорядна.
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2017
  10. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Patty хто обслуговує цю територію, жек чи ОСББ?
     
  11. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Жек
     
  12. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Тоді Вам до начальника жеку. Виясняти ситуацію, на яких підставах ці люди собі прихватили частину комунальної землі і хто їм надав мандат. Думаю ніяких дозволів в них не було. Українське законодавство знає 2 поняття приватна власність і оренда( суборенда). Самі знаєте без рішення міськради нічого не відбувається.А чи відбулося легко перевірити на сайті міськради, трохи переборщую, але веду до того що гарантую, права вішати замка в них нема земля комунальна.Хай пакують свою плиточку в сумочки -решта не їхнє....Решта розкаже Вам начальник жеку, по-перше як отримати дозвіл щоб доробити паркомісця, а може щось там міськрада напланувала в вашому дворі.....
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Начальник жеку в курсі і дав їм трохи піску.)) В офіційній відповіді дуже акуратно сформулював все це як «тимчасова парковка», частина благоустрою на прохання мешканців (тобто не на ніч явно?) , і що зацікавленим мешканцям нібито мали бути запропоновані ключі від ВСІХ замків (чого не сталося).
    Роботи в дворі проводились минулого чи позаминулого року, тільки, на жаль, з цієї сторони будинку — ні, про парковку тоді мова не йшла, і звернутися щодо облаштування цієї території ніхто не додумався (( Про те, як в нормі робиться дозвіл на парковку чи стоянку, проект і т.д., технологію і вимоги ДБН я вже знаю, і вартість цього всього також. А тут чиста самодіяльність.
    До речі, один з ініціаторів вже розширив собі житлову площу двох кімнат і кухні на ширину двох балконів, вважайте, третю кімнату зробив.. Ну і те, що зварювальні роботи на цій стоянці вони проводили, підключивши обладнання не з квартири, а до загальнобудинкової мережі (тобто ми всі за це заплатили), після чого в нас регулярно проблеми зі сівтлом — просто супер.
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2017
  14. iragonzales

    iragonzales В декреті

    А Ви не питали чи вони давали дозвіл на обмеження всіх мешканців до доступу і користування комунальною землею? І які мають бути ваші дії на протизаконні дії сусідів?
    --- дописи об"єднано, 18 Листопад 2017 ---
    рекомендую ще раз письмлво спитати чи вони давали дтзвіл на такі тимчасові роботи, і паралельно попросіть дозвіл і собі провести такі тимчасові роботи)
     
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Patty а що там перед тими роботами було: клумба, газон, тротуар інші варіанти? Тобто яка база тої парковки? Чи є можливість іншим бажаючим доробити собі місця?
     
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Була територія, яка в плані мала бути газоном, фактично туди заїжджали часом машини, тому частина — грунт, навколо дикоросла трава і протоптана стежка. Зараз доробити вже складно, максимум одне. Місця зробили широкі, як під Хаммери.
    --- дописи об"єднано, 18 Листопад 2017 ---
    Не було в них такого дозволу і бути не могло, що б вони не казали ), райрада і жек максимально прикриваються обтічними формулюваннями:
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 18 Листопад 2017
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Тобто там в принципі місця мало було. Бо ж зробили лише на кілька машин. А раніше всі бажаючі могли припаркуватися?
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Patty, де вони то вгаратали? На тому газоні, що спуск до школи?
     
  19. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    То не на Сихові в мами, то в мене біля будинку такеє.
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2017
  20. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Patty, що то за ініціативна група з більшістю мешканців і 3 паркомісця під замком?.....ВАм може треба спробувати написати колективну скаргу. на незаконнеобмеження ваших прав частиною сусідів, і зібрати більшість підписів.