Ваше ставлення до ЕКЗ

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем levandivka, 1 Травень 2010.

?

Моя позиція:

  1. Читала уважно "Позицію Церков", вважаю, що гріх

    32 голосів
    38,1%
  2. Та читала... Але ж... Якщо дуже хочеться - не зовсім гріх

    14 голосів
    16,7%
  3. Не читала. Але свою думку маю, поділюся

    11 голосів
    13,1%
  4. Най люди мають! Медицина - наше всьо...

    27 голосів
    32,1%
  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ви порівнюєте м'яке з теплим. І щодо того що як нема Божоі волі, то і штучне буде невдалим. А шо хіба є Божа воля на аборти?
    І ніхто тут нікого не засуджує, просто кожен висловлює свою думку, своє ставлення, обгрунтовує. Чомусь дехто думає що штучне то так собі класно, навіть якщо не брати до уваги моральний аспект. То треба ж таки оцінити ризики, як буде воношуватися та дитинка, яке у неі буде здоров'я, чи зможуть ті діти стати батьками. Є дуже великі ризики передчасних пологів зі всіма наслідками.
    Ну і знову ж таки говорити, що жінки, які мають дітей і висловлюються проти жорстокі, теж не є правильним, бо ви ж не знаєте скільки вони на то дитя чекали і який шлях ім довелося пройти, повірте серед тих, що проти є й такі, які роками чекали на дитинку, втрачали надію, потім знов вірили, але всеодно можливість штучного не розглядали.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Вони то є, але значно менші.
    --- дописи об"єднано, 6 Вересень 2016 ---
    Не хочу нічого нікому доводити. То є просто інформація для роздумів і аналізу, а кожен собі сам вирішує що і до чого.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Ще для роздумів, аналізую, ділюсь своїми поглядами.
    Чому порівняння чогось не може вважатись висловленням свого ставлення і свої думки?? Тут всі щось порівнюють і це також їх така думка, мають таке право, і чому порівнює людина обґрунтувала.

    Тут Ваше порівнянна аналогічне, ті бідні страждають а ті думають що то всьо класно і не паряться нічим: )) :

    Ага, ну-ну, дуже класно і дуже весело, безпринципні, легковірні люди на те йдуть :)
    бідні вистраждані природники...вони так страждали, а у інших все далі класно і не чекають взагалі, а кого цікавить їх шлях?... ну то таке)) От негідниці ЕКЗшниці.

    Це теоретичні припущення про більшість випадків щодо екз? Бо правдою можна вважати десь на половину.

    Щодо можливості багатоплідної вагітності, то і в природних таких випадках ДУЖЕ великі ризики передчасних пологів, так само як і в ЕКЗ-багатоплідній.
    ЕКЗ-вагітність з однією дитиною НЕ вважається ДУЖЕ ризикованою, єдине що є застереження лікарів щодо власне початку і перебігу вагітності (більше її початку ще раз наголошу), тому що йде підтримка препаратами, то так, для теоретиків.

    От читаю темку про пологи в всі природники прям так "легко і без ускладнень жодних" родили, (тільки через одну шось сі стресло з ризиків під час вагітності і родів)...

    Можуть і стануть, є купа даних по тому теж. Так само як і народжені раніше не в протоколах екз мають шанси бути безплідними з купою болячок.
    Недавно тільки у всьому світі сосиски і червоне м"ясо он визнали продуктом який часто викликає розвиток раку і тд. А мед. препарати і загалом ліки, які ми всі вживаєм, теж добряче впливає на репродуктивну систему жінок і чоловіків, і без додаткових процедур.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    є статистика. При вагітностях і пологах внаслідок ЕКЗ більша кількість ускладнень. А також в дітей. Лікарі про це не говорять, бо ЕКЗ - це дуже прибутково
    не пересмикуйте. Вам ввічливо звернули увагу на те, що якщо в жінки є діти, то це не означає, що вона не розуміє страждань тих в кого їх нема.

    пропоную ВСІМ не переходити на особистості. Бо якраз зараз я не маю сили такі теми читати, і просто прикрию.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Вибачте як чимось образила, але тут були дописи форумлянок і різкіші, буквально вчора, при тому тема ж не закрилась, зробили зауваження і всі дискутують нормально далі. :sad:
    Не ввічливості немає там. На мою думку, для справедливості, теж не ввічливо казати що тим класно, а в тих тяжкий шлях, (Ввічливо??) це теж пересмикування, і впадання в крайнощі в обох варіантах. Але людина має право висловитись як і я.


    я не давала характеристик особисто дописувачці, НЕ наводила прикладів з життя дописувачки, я відповіла на допис. Що є тут особистості, бо я чесно не розумію?

    Також є статистика збільшення народження дітей з відхиленнями загалом, на яких просто впливає довкілля. Така жахлива правда нашого буття, і це теж правда. Та зараз вже ніхто нічого не приховує, можна прочитати про все що цікавить, тому і тут купа статтей в темі, що є цікаво і пізнавально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    .....'............... Вибачте, передумала
    писати
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Про класно це,очевидно, до мене. Чесно кажучи, навіть не уявляю чому ви зробили такі висновки. Я навіть приблизно такого наувазі не мала.
     
  9. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    дівчата, ви щось таке пишете, що складається враження, ніби завагітніла без ЕКЗ, то ти мало не завинила комусь, і нічого і нікого в цьому житті не розумієш. Реально, всі мусять страждати, щоб завагітніти, чи що? що це всі сьогодні такі агресивні?))
    ми живемо в соціумі, і навколо багато знайомих, близьких, хто стикався з такими проблемами, тому можна багато зрозуміти і пережити власне самомму не маючи такої проблеми. Ну емпатія є ж, переживання. Деколи за інших більше ніж за себе переживаєш. Хто розумний, нікого (підкреслюю) ні за що не засуджує.
    я от читаю про вроджені вади в дітей, то знайшла таке:
    The risk of birth defects in the general population is low: two per cent of children in Europe are born with birth defects. Although some research suggests that fertility treatment may be associated with an increased incidence of birth defects, this risk remains low.
    Some research suggests that ART techniques are associated with longer-term health issues in the children born. Whether there is a direct link is yet to be conclusively agreed, as it is possible that the association is due to other factors. These could relate to underlying subfertility in the patients.

    Research into the area is ongoing and, in order to make sure patients understand the risks of fertility treatment, we keep research of this kind under review. We also aid researchers seeking to conduct studies that link fertility treatment data held by the HFEA to other health data sets in order to explore the affects on health. A key recent study of 106,013 children born after assisted conception, one of the largest of its kind, found no increased risk of cancer in ART children.

    Patients should be aware that where studies report, for example, a doubling of risk or cases of a health complication (eg, from 0.1 to 0.2:wacko: this may not necessarily equate to a significant clinical risk, and they should discuss any concerns with their clinician.

    Risks of fertility treatment
    Приходжу до висновку, що все дуже неоднозначно, і тема активно досліджується. А те, як вплинуть ці технології на здоров"я людей в майбутньому, взагалі рано говорити. Наразі відомо дуже мало.
    Ну і згідна, що йдучи на ЕКЗ, пара приймає ризики. В багатьох інших галузях теж є подібні ризики, і люди теж на них йдуть. Згідна, що не тільки ЕКЗ. Але це не означає, що вони роблять правильно. Це просто їх вибір.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    це не тільки і не стільки ЕКЗ. Давайте вже не будемо все в одну купу валити.
    тут мова взагалі тільки про рак.

    *йду я, потім якось зайду поштрафую :girl_witch:*
     
  11. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    точно, це я перейшла по ссилці з американської статті про in-vitro й не звернула навіть увагу, що пишеться про загалом fertility treatment
    ну і впринципі invitro э одним з методів лікування плідності. То думаю ці результати застосовуються й до нього
    цікаво почитати результати якихось недавніх досліджень. може хтось має ссилку
     
  12. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Трошки моїх роздумів...
    Задовго до моменту, коли нарешті відчула щастя материнства, мала повні підстави вважати, що цього не станеться зі мною. Тому не відкидала думку про ЕКЗ. Трохи цікавилась, але так, здалеку.
    Все розставила про місцях одна стаття. Не пам'ятаю ні автора ні назви, та й ЕКЗ вона стосувалася опосередковано. Мова була про генетичні хвороби, зокрема про гемофілію. Тобто, щоб пара мала можливість виховувати здорову дитину, проводився відбір ембріонів, але не природній, а відбувався медичний( чи як правильно назвати) відбір за статевою ознакою. Паралельно автор(и?) захопливо висоловлював думку про те, що то ж одночасно можна і колір очей вибрати, і волосся - хвилясте чи пряме тощо..
    Мене це вразило до глибини душі. Мені важко було усвідомити і прийняти думку, що для того, щоб радіти одній дитині або двом, мені ( не лікарю чи лаборанту, а власне мені) потрібно буде вибрати, скільки дітей житимуть, а скільки помруть. Скільки помруть МОЇХ дітей.

    Зараз я щодня дякую Богу за моїх діточок. На щастя, і з Його допомогою, вони є в результатом власних старань)). Але.. до цього я втратила одного сина і ще 2 ангеликів (задовго да того, як можна було б знати стать.) До чого це я все пишу.. До того, що й до сих пір мені невимовно важко і боляче при думці, що я не змогла їх врятувати... І кожен раз в день, коли одній дитинці із втрачених могло виповнитися скількись років, у мене проскакують думки - хто би це був, донечка чи синочок? На кого б була схожа ця дитина? що приносило б їй найбільше радості?
    Ні, я не ятраю себе. Я вже давно прийняла і змирилася з таким поворотом долі. Але я знаю, що зробила все від мене можливе, аби вони були живі. Аби всі мої діти були живі.
    І це знання дає і мені жити далі. Це важко пояснити. Це як усвідомлення того, що на небі є ангелик, якому вже 15 років. Наперед прошу вибачення, що в цій темі пишу про таке, але це як про аборт: після аборту жінка не перестає бути матір'ю, але аборт робить її матір'ю мертвої дитини.

    Тому мені, особисто мені, неможливо уявити чи зрозуміти, як можна жити далі, знаючи, що для того щастя треба було вбити скількись власних дітей... Чи хай навіть одну дитину.

    Про заморожені ембріони. Ніби, це ж не вбивство, це відтермінування підсадження його в утробу. Так. Але чесно, скількох із десятка заморожених ембріонів жінка готова повернути в життя?

    П.С. Тема називається "ваше ставлення...", тому все, викладене вище, особисто моє ставлення, моя скромна думка.
     
    Останнє редагування: 6 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  13. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Церква хистиянська неодностайно стоїть проти ЕКО, православна допускає при умові клітини подружжя, без редукції. Навіть кріо допускається, мотивують, що не можна дослідити скільки ембріонів гине в природніх умовах, тому констатувати що в ЕКО більше важко.
    Для православної допустимо штучне запліднення в природньому, без гіперстимуляції.
    К вопросу об этической оценке метода ЭКО с православной точки зрения в контексте последних достижений биомедицины : Портал Богослов.Ru
    Дівчата пишуть, бо так чомусь тут на форумі в цій темці є - дуже категоричні осудливі ставлення жінок опоненток які мають діток своїх. Часом дискусія доходила до того, що казалося не подобається міняйте віру. Ну християни самі неодностайні в даній темі, тому кидатися такими фразочками, якось трішки різко...
    Позиція церкви незмінна, також неправда, бо таки позиція мінялася і міняється, особливо питань які розвиваються з космічною швидкістю, як наука і ЕКО в тому числі. Чи Ви далі вірите, що світ створили за 7 днів?) В Біблії не написано нічого про ЕКО, тому порівняння з заповідями також неправильне.
     
  14. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Шкода що стільки жінок не можуть легко завагітніти і зараз часто чути про ЕКО, і що то така дорога процедура і не завжди успішна, і не з першого разу найчастіше успішна. Але ось що зараз пишуть про це, дійсно не простий вибір для людей, і великий бізнес для лікарів. А що відбувається із замороженими ембріонами? За їх утримування в клініці люди щось сплачують, а якщо не платять? Яка їх подальша доля?
    Правда про штучне запліднення
    Суть техніки ЕКЗ
    Процес ЕКЗ (IVF – in vitro fertilization) розпочинається з гормональної стимуляції яєчників. Завдяки медикаментозній стимуляції яєчників дозріває не одна, а кілька (зазвичай 6-8) повністю зрілих яйцеклітин. Їх поєднують із сперматозоїдами, за деякий час оцінюють, чи відбулося запліднення. Запліднені яйцеклітини переносяться у матку (від двох до чотирьох ембріонів), решту заморожують для можливих подальших спроб, продають іншим парам, використовують для медичних досліджень, у косметичних цілях, або просто знищують. Якщо у матці успішно прижилися кілька ембріонів, то зберігають життя лише тому, хто найкраще розвивається, непотрібні ж «видаляють».

    Надлишкові ембріони
    При застосуванні ЕКЗ, щоб народилася 1 дитина, гине у середньому більше 10 ембріонів.

    Відомим і незаперечним фактом є те, що життя кожної людини розпочинається у момент зачаття, тобто коли чоловіча статева клітина (сперматозоїд) проникає та зливається з жіночою статевою клітиною (яйцеклітиною). Цей етап розвитку пройшов кожний з нас.

    Уявімо ситуацію, що до лікарні приходить подружня пара, яка мріє про дитину. Лікар пропонує їм використати новітню технологію, але попереджує, що ця процедура передбачає появу десяти дітей, з яких частину буде вбито, частину заморозять і продадуть й, нарешті, одна народиться. Відомі випадки, коли сім’ї є морально пригнічені та страждають після запліднення ЕКЗ. Так, вони виховують власну дитину, але з часом приходить усвідомлення, що насправді дітей було більше і деякі з них загинули, а деякі зараз знаходяться у кріокамері.

    Шкідливий вплив ЕКЗ на здоров’я матері
    Дослідження, проведені ізраїльськими медиками, довели, що штучне запліднення збільшує ризик захворювання на рак молочної залози на 40%. Це підтверджено дослідженнями, проведеними лікарнею Асаф-ха-Рофе, у яких брали участь більш ніж 10000 жінок. Також було встановлено, що у жінок, які проходили процедури, необхідні для проведення штучного запліднення, рак молочної залози виникав у значно молодшому віці, порівняно з жінками, що не проходили цих процедур.

    Медики враховували і вік жінок, що проходили курс ЕКЗ, і кількість курсів гормональної терапії, оскільки для того, щоб завагітніти, далеко не завжди достатньо одного курсу. Середній вік жінок, що проходили курс ЕКЗ, – 32 роки, а середнє число курсів, що припадають на одну жінку, – 3,15 Середній вік жінок, у яких згодом розвинувся рак молочної залози, – 44 роки.

    Рідше трапляються випадки раку яєчників. У 75-85% випадків хворобу виявляють аж на третій-четвертій стадії.

    Після кількох невдалих спроб штучного запліднення у жінок часто розвиваються неврози та депресивні стани. Можливий також розвиток алергічних реакцій на стимулюючі препарати. При проведенні пункції яєчників зберігається ризик травмування судин і внутрішніх органів.

    Також не виключаються випадки невиношування дитини. 10% жінок, які завагітніли природнім шляхом, народжують за допомогою кесаревого розтину, при штучному заплідненні показник зростає до 40-50%.
    Оскільки ЕКЗ є серйозним випробуванням для ендокринної системи жінки, то цілком імовірне порушення в її роботі, збільшення маси тіла і т.д. У жінок, крім можливості розвитку раку грудей, вищі шанси на ранній клімакс.

    Також після ЕКЗ частіше спостерігаються загострення хронічних гінекологічних захворювань, внаслідок використання спеціальних препаратів для лікування загострень, цілком можливі виникнення проблем з печінкою (медикаментозні гепатити, гепатози, цирози, і рак печінки).

    Шкідливий вплив ЕКЗ на здоров’я дитини
    Згідно наукових даних, лише 4,2% ембріонів, отриманих за допомогою штучних методів запліднення, народилися живими .

    Діти, зачаті методом ЕКЗ, у порівнянні з дітьми, зачатими природнім шляхом, гинуть перед пологами або під час пологів в чотири рази частіше. Американські вчені порівняли результати 15 незалежних наукових досліджень й переконалися, що новонароджені, зачаті методом ЕКЗ, помирають у два рази частіше .

    Ця інформація була також підтверджена дослідженнями доктора Кірстена Вісбурга (Університетська Клініка Аархус, Данія). Вчений вивчив більше 20 000 випадків вагітностей, отриманих ЕКЗ на протязі 17 років .
    У штучно зачатих дітей вродженні вади зустрічаються у 2, а іноді у 4 рази частіше. В Австралії були проведені дослідження 4000 дітей, народжених у 1993-1997 роках. Виявилося, що серед природно зачатих дітей вроджені вади складали 4,2 %, тоді, як у штучно зачатих – 9% .

    Дослідження проведені американськими лікарями за дорученням британської організації „Human Fertilisation and Embryology Authority”, показали, що діти, зачаті ЕКЗ, з більшою вірогідністю можуть захворіти на серйозні хвороби з ускладненнями. Вони стверджують, що ДНК дітей зачатих методом ЕКЗ відрізняється від ДНК інших дітей, через що їх відносять до групи з більшим ризиком захворювання на ожиріння чи діабет. Відповідно до висновків, «діти з пробірки» частіше мають вади серця і проблеми шлунково-кишкового тракту. Серед хвороб, на які наражаються такі діти, є також хвороба Англемана, що призводить до затримки в розвитку, а також хвороба Беквіта-Відеманна, тобто генетичне захворювання, яке характеризується гіпертрофією мови.

    Відповідно до досліджень лікарів з США, зміни, які є побічним наслідком застосування допоміжних репродуктивних технологій, відбуваються в так званих епігенетичних механізмах. Вони не мають зв’язку з генетичними мутаціями, але полягають в “загасанні експресії деяких генів”. У дослідників існують підозри, що діти, зачаті методом ЕКЗ, можуть передавати вади своєму потомству.

    Інші американські науковці шляхом дослідів на найбільш генетично подібних до людини мишах виявили, що штучне запліднення порушує роботу генів, відповідальних за обмін речовин і транспорт живильних з’єднань (нутрієнтів) в їх плацентах. Ці висновки допомагають зрозуміти, чому „діти з пробірки” частіше страждають ожирінням, артеріальною гіпертонією і підвищеним рівнем глюкози у крові.
    Ми повині мати достовірну інформацію про можливі побічні наслідки для здоров’я матері і зачатої дитини.

    Зберегти плідність
    Зростання кількості неплідних пар в Україні зумовлене різноманітними факторами, але одними з основних чинників є невпорядковане статеве життя, застосування контрацепції та аборти. Переважна частина неплідних пар має не вроджену, а набуту неплідність. Тому передусім потрібно дбати про те, щоб не втратити дару плідності.

    У переважній більшості випадків лікування неплідності можливе і ефективне, але вимагає комплексного і ретельного підходу. У наш час набувають розвитку напротехнології, які дають можливість відновити плідність.
    Ранні статеві стосунки призводять до вагітності, яка є у групі ризику і зазвичай закінчується абортом. Часто дівчина після першого аборту залишається безплідною.

    Фатальним стає використання контрацептивних засобів. Це стосується використання спіралей, які викликають запальні захворювання статевих органів і призводять до безпліддя. Зв’язок між використанням гормональних контрацептивів та безпліддям є завуальованим. Завдяки «безпечному сексу» та зміні статевих партнерів, внаслідок набутих хвороб, що передаються статевим шляхом, молоді дівчата стають безплідними. Більшість цих хвороб на ранніх етапах протікають безсимптомно.

    Якщо лікування неможливе
    Якщо подружжя прагне реалізувати своє покликання бути татом і мамою, то є багато дітей у дитячих будинках, які чекають на батьків.

    Медицина чи бізнес?
    Технології ЕКЗ неможливо назвати медичними, оскільки вони не передбачають лікування як такого, а є лише застосуванням штучних технік, при яких гинуть ембріони. Жінка після процедури залишається з тими ж проблемами, які у неї й були. Пропаганда та реклама ЕКЗ пояснюється комерційним інтересом.
     
    Останнє редагування: 26 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Не подобається Не подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Baffy

    Baffy Active Member

    Власне завдяки тому дозрівають яйцеклітини, які не мали б дозріти. За нормальних умов починається дозрівання кількох фолікулів, але тільки один з них, "найсильніший", дає найбільш "життєздатну" яйцеклітину. Це пояснює також і те, чому гине так багато ембріонів з пробірки (не приживаються)
    І не всі знають про напротехнології, значно дешевші
    .
    Мова про, фактично, абортивну технологію. Аборт категорично недопустимий у Церквах
    А що - колись була ОФІЦІЙНА віра в Церкви в те, що світ створено на 7 днів?))) Ми говоримо про офіційну позицію з питань морального богослов'я, а таке дійсно не міняється (аборт, а відповідно застосування абортивних заобів контрацепції та абортивних технологій ЕКЗ не можуть бути виправдані).
    А я думаю, що всі. Нормальна жінка, якщо не втратила при цьому здоров'я (бо всяко буває). Ні-ні, я знаю, що й лишають в спец. холодильниках, але в голові не вкладається, що це робиться не з поважних причин. Але штука в тому, що після розмороження не всі виживають. (( Особливо, як довго заморожені.
     
  16. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Baffy Раз Ви процитували моє повідомлення пів річної давності, тоді вже не висмикуйте. Я не захищала абортивні методи в ЕКО, я говорила що Еко без абортивних методів можна сприймати як шанс для жінки в якої ЕКО зокрема в природньому циклі єдиний вихід, бо наприклад нема труб. Я не була згідна з тезою, що Еко гріх. Еко з абортивними технодогіями звісно гріх, і науці і технологіям це потрібно врахувати.
    --- дописи об"єднано, 6 Березень 2017 ---
    Про 7 днів, я не зрозуміла...Раніше християни буквально вірили, що Бог створив світ за 7 днів, бо так написано в Біблії.