Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сприйняли?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Бурулька, 11 Лютий 2008.

  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Ваша вагітність і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сприйняли?

    О, ця вагiтнiсть :) навiть не знаю, як сприйняли рiднi, бо всi намагались згладити моi заморочки нарахунок неi. Та я впринципi й досi не знаю, як справлюсь з трьома гавриками :)
     
  2. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Ваша вагітність і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сприйняли?

    Я якось відчула цю вагітність, як і першу одразу)) відповідно, чоловік теж в курсі з перших днів. І він радів, мабуть, більше за мене)) Батькам повідомили дещо пізніше, як зробили перше узд і переконались, що все добре. Якихось надемоцій зразу не було, але бачу, що дуже тішаться)) особливо свекруха, кожен день питає як ми і дуже переживає щоб часом не змерзли)) а сьогодні мені щей тьотя сказала, що дуже зраділа як дізналась, ну то мені взагалі стало мегаприємно)))
     
  3. Kvinna

    Kvinna Member

    Відповідь: Ваша вагітність і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сприйняли?

    Чоловікові сказала як тільки вийшла з туалету :). Ніяких там загадкових і наперед підготованих промов. Показала смужки і все. Був трохи в шоці, адже вдалося все з першого разу і наляканий - він же тато, треба і те, і се зробити-купити-мати... Потім все помінялось - він заспокоївся і став таким впевненим чоловіком, а я почала панікувати :). На новий рік, через тиждень, сказали найближчим друзям, а там і батькам. Всі були довольні <3!
     
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сп

    Ех, мало кому кажемо взагалі.
    Ніхто не зрозуміє і не підтримає.
    Мама промиває мізки постійно, хоч телефон відключай.
    Ну, але то все їх проблеми. Я так думаю.
     
  5. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сп

    Дівчата, дякую за підтримку у карму і в пп.
    То зовсім не наша з чоловіком проблема, бо ми дуже раді зрештою.
    Ті люди з нашого оточення, що не сприймають нашої третьої вагітності - то просто заручники власних стереотипів. Знаю їх погляди, тому і не кажемо майже нікому, щоб зайвий раз не було неприємно, як вони на мене співчутливо чи насмішливо дивляться.

     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  6. Senutka

    Senutka Member

    Відповідь: Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сп

    У мене теж Кума любима завагітніла втретє!Я за неї дуже рада (хоча не всі так тішаться за неї), але я про її вагітність здогадувалась! Вона мені ще в квітні подарувала орхідею яка відцвіла і стояла як маленький загиблик. Але недавно дивлюся,а моя орхідея повипускала квіточок і збирається цвісти.Дзвоню я до куми і кажу - мабуть ти старенька скоро нам лялю подаруєш, бо твоя орхідея нам звістку прислала.І що ви думаєте-через тиждень мої здогадки підтвердились!Дуже за них тішусь!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. Pampulichka

    Pampulichka Member

    Відповідь: Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сп

    О, а в нас всі в великому шоці:girl_impossible:
     
  8. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сп

    А я хочу розповісти за реакцію свого батька, я була чесно кажучи шовкована - це буде в нього 4 внук (чи внучка), але такої радісної реакції яка в нього була на моє повідомлення що я вагітна не було ні з старшою сестрою, ні з моєю першою вагітностю, він настільки був щасливий, все цілував мене так тішився, каже ви такі молодці, в Олексія буде родина, поцілуй мене ще раз. Може з роками більше усвідомлюється яке це щастя діти, незнаю, але згадую це і так приємно стає на душі.
     
  9. Litnia

    Litnia New Member

    Відповідь: Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сп

    Я все думала як чоловіку сказати? І придумала, поклала йому на подушку качан капусти:girl_haha: Було весело спостерігати за його реакцією. Цього разу все було більш банально, просто разом сиділи і дивилися на тест, аж доки не з'явилися 2 смужки, ну потім звісно радість!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  10. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Відповідь: Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сп

     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сп

    Чоловік був у курсі одразу від перших здогадок, тестів-привидів, чітких 2 полосочок до здачі крові на ХГЛ. А коли прочитала результати аналізу по електронці у маршрутці, написала смс: "Тепер вітаю офіційно: Ти станеш татом!" :)
    І всі 3 місяці це була суто наша радість. Були моменти, коли хотілося поділитися зі всім світом, але загалом це так особливо було пережити цей період суто вдвох... чесно, я б і досі нікому не розказувала б)
    А вчора на Миколая одним з наших подарунків батькам були календарі на 2015 рік з наклеяними збоку на певному місяці стікерами, на яких писало СЮРПРИЗ. І коли вони відкривали червень, їх там чекало обведене червоним маркером число і прикріплене фото малечі з УЗД:girl_in_love:
    Батьки чоловіка були в такому приємному шоці, що мама лише змогла вимовити: "То ВИ вже такі великі?! Ну ви даєте!".
    А моя мама аж застрибала від радості, і всі - мама, тато, брат і братова - кинулися обнімати і вітати. Як ж це зворушливо і приємно було... Мама той календар не випускала з рук весь вечір і все повторювала, що це найкращий подарунок. І загалом всі в шоці, що ми такі партизани так довго шифрувалися:)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Відповідь: Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сп

    Дівчата, може я якась неправильна, але я дуже хочу розказати батькам і родині , а чоловік не дозволяє(((
    Ми маленькі, нам 8 тижнів, але я дуже хочу поділитися з кимось, а він кричить, що ше не час((
     
  13. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сп

    О, то я так само страшенно хотіла поділитися, і таки сказала мамі )) А він своїй ще дуже довго не казав )) Не знаю, може то вплив якихось забобонів, переживань, чи що. В мене бабця казала нікому не казати і на облік десь за 3-му місяці ставати, не раніше (поменше втручань в процес, чи що?).
     
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сп

    Дівчата, я колись була в шоці) мама розказувала. її знайомої дочка і зять своїй мамі сказали вже після народження) ( мама правда далеко жила)
     
  15. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сп

    Ну то в нас так само було. І головне, вона все знала через знайомих, а муж і далі мовчав, ну не смішно? :) В результаті дзвонить і каже так злегенька "ну що я там вже, скоро бабцею стану, та?" Чоловік:"Та, мам". Трохи по-дурному вийшло. Навіть не зовсім повідомлення, так би мовити, просто підтвердження.
     
  16. yacht girl

    yacht girl Member

    Відповідь: Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сп

    І ми з чоловіком дуже довго нікому не говорили про вагітність. Тримали таємницю чотири місяці аж поки животик став помітним і усі почали здогадуватись самі. Навіть дехто з друзів на нас образився, бо тримали свою радість в таємниці.
     
  17. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сп

    Ми родичів про вагітність повідомили в 20-ть тижнів, могли і пізніше, але гостювали в мами на моє ДН і вона побажала поповнення, ну і мій чоловік проговорився, що скоро буде :girl_smile:
    А чоловіковим батькам, взагалі, дідо з бабою розказали, бо коли ми приходили в гості, батьків не було)). Ніхто не ображався, хіба мій тато, бо я мала йому першому сказати.
    Так само з пологами, ніхто точно не знав, коли народжу (трохи шифрувалася, бо не хотіла дзвінків типу "ну, що там?" "ви вже?" і т.п), та й майже до пологів ходила на роботу. Всім вже дзвонили з пологового і ніхто не міг повірити, що вже народила:girl_curtsey:

    Згадала, як сестрі сказала про вагітність, то та накинулася: "Який тиждень? 4? 5?"
    А мама: "Ага, скоро родити вже буде"
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сп

    я згадала, як на 23 ми з чоловіком сказали свекрусі, а вона каже: коли будете родити - взимку чи вже навесну? А ми: "Та десь в жовтні "
    :) :) :)
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сп

    А у нас повідомлення щось нікому радості не принесло, першими хто дізнався то чоловіка мама і баба, на 12 тижні коли я лежала на підтримці він до них поїхав поїсти і вони запитали де я, а він сказав що в лікарні і його мама догадалась і в кінцевому результаті його родичі покрутили пальцем по віску. А мої батьки дізнались взагалі при цікавих обставинах: я їм в інтернеті написала що заміж виходжу чекайте запрошення і мій тато зразу подзвонив до мого чоловіка, щоб уточнити чи за нього ))) я і забула, що це було день народження мого тата)) і коли ми прийшли до нього на зустріч на 5 міс він нам розказав про свій сон де я казала, що не вагітна, а йому часто сняться сни і якщо їх перевернути то вони віщі. То ми просто підтвердили і я почула: як ти до цього докотилась?
    А зараз всі радіють внучці
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Думаю, що краще написати тут, ніж багатьом дівчатам писати в пп :). Перш за все дуже дякую за теплі й гарні слова, мені аж настрій піднявся, ДП то сила...П.С. Всі обіцяні зустрічі-форумівки в силі, тільки з відтермінуванням...Значним. Я поповнила інші ряди ))). Ех, привіт нічні годування та памперси.
    Вже пару місяців як я "вострила лижі" щодо виходу на роботу, вже все собі гарно напланувала, що і як, бо ..бо чула, що ще трохи і я здурію. Мабуть. Хотілося хоч на пів-дня "вихід в люди", платтячка, туфлі, косметику щодня, знову відчути себе жінкою, а не тільки мамою-прибиральницею.
    Короч, багато де я збиралася, й на курси різні теж (ну, може хоч на одні ще попаду, в останній вагон, так сказати).
    Але одного ранку дізналася я новину, яка перевернула все. Проплакала весь день, била чоловіка й знову плакала..Бо ніколи не уявляла себе мамою 3 дітей. Чоловік старався не попадатися під руку, бо я в нервах просто страшна. Стало страшно, сумно й дуже шкода меншого - бо йому й так мало уваги, а буде ще менше. Стало шкода себе, ну бо інших варіантів я в принципі не уявляла ,тільки народжувати, раз так сталося. Короче, плакала я довго й нудно, а потім через пару днів на ФБ мені попалася фотка @Zoryanazirka.
    І я вирішила, що от, в неї теж 3 діток, але чудово виглядає і в професійному плані теж все ок. Почала згадувати інших дівчат, в кого 3-є й помалу заспокоїлась. Пишу, як воно є, до мене Бог щедрий, хоч я жодну вагітність не планувала, це Божий дар, он дехто з дівчат не може роками мати діток....Тому я покаялася перед малям й стала пити фоліо. :girl_smile:
    Батькам сказали відносно швидко, моя мама в шоці, бо це вже 5 внук-хлопчик буде. Мені, звичайно, дуже хотілося бантиків-платтячок, ну але значить така моя доля, бути хлопчачою мамою. Переживаю, бо я не найкращий варіант мами, часто мені не вистачає терпіння, а як воно буде з трьома...
    Поки не сходили сьогонді на УЗД, то якось вагітніть сприймалась...ну, от не так. А коли побачила оті ручки, ніжки, а ще й маля личком було повернуто, то якісь такі емоції нахлинули...
    А, ну ще й одне - мій чоловік по суті підпадає під цю хвилю, бо рахується молодший офіцер запасу, чи як воно там...Не уявляю, як собі дам ради в цих умовах. Тому й плакала так довго, бо й час такий...непевний.
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • мімімі мімімі x 4