Ваша думка про зелений або сільський туризм ?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Diana D, 5 Серпень 2017.

  1. Diana D

    Diana D Member

    Маю велике бажання зайнятися зеленим туризмом.Розробила бізнес- план,продумала проект ,зацікавила знайомих і навіть знайшла місце.Хотілось почути вашу думку-яка перспектива розвитку такого бізнесу ?Як би ви вирішували питання придбання садиби і її презентацію ?
    Буду вдячна за відповіді, побажання та пропозиції.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Обов'язково зареєструайте свою садибу на airbnb


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Diana D

    Diana D Member

    Треба подивитися що це .Дякую обов'язково подивлюся про що ви говорите.Або розкажіть мені про його функції.:girl_smile:
     
  4. maavka

    maavka Well-Known Member

    Розкажіть детальніше в чому суть такого бізнесу. Перший раз чую.
    Не знаю чи по темі. Сестра працює в міськраді в інформаційному центрі, обслуговує туристів. І один турист питався де можна поїхати, щоб подивитись на українські села, як там живуть. Його це дуже цікавило, але сестра не мала, що запропонувати, сказала, що у селах не знають англійської, що це проблематично.
    Тобто і таким також цікавляться туристи

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  5. Diana D

    Diana D Member

    Суть в тому ,щоб придбати будинок у селі приближений до аутентичності будівель даного регіону. Тобто зберегти якомога більше ретро-вигляду.Туристам із міст і іноземцям подобається ретро вигляд оселі в якій вони будуть відпочивати.Разом з цим проводиться історико-культорологічна програма ,квести ,екскурсії ,мастер-класи з прикладного мистецтва.Іноземна мова безперечно потрібна ,але в практиці вона вивчається швидко.Села на Буковині для туристів дуже привабливі.
     
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Одного разу мали цікаву пригоду з туристами з Польщі. Вони ризикнули розшукати село звідки переселили їхню бабусю. Моя тітка з дядьком підвезли їх, їдучи до своєї мами. Виявилося, що їхня бабуся жила через 2 хати. Але я це до чого. Польська мова більш зрозуміла для старшого покоління, але і то ледве порозумілися. Фактично їм просто пощастило що трапилася моя тітка з дядьком, які допомогли з добиранням туди/назад та з комунікацією з місцевими мешканцями.
    Тому знання мови дуже навіть незашкодить щоб розвивати цей напрям для іноземних туристів, яких багато у Львові і могли би зацікавитися цим напрямком.
     
  7. Annelore

    Annelore New Member

    Чудова ідея. Щиро бажаю успіху!
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. Diana D

    Diana D Member

    Дякую,щиро дякую!