Варикозне розширення вен

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем mayscream, 14 Серпень 2009.

  1. olromashka

    olromashka Active Member

    А до кого ходили на консультацію і чи по запису?
     
  2. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Якщо не секрет-розкажіть про іхні ціни,особливо панчохи?
     
  3. olromashka

    olromashka Active Member

    І мене цікавить це питання, бо дуже зручно, що все в одному місці.
     
  4. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    В Чеховського все в одному місці)))і дешевше)))(він найдешевший у Львові)
     
  5. karioka

    karioka Well-Known Member

    320 обстеження узд+консультація безкоштовно+ для мене підібрані спец. мед. компрес.панчохи італ.виробництва які вдягати на ніч треба а не ходити вдень 650грн.
     
  6. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Навпаки вдень обов'язково, а на ніч, коли немає навантаження можна знімати. Варикоз - це недостаність клапанів вени, так, як у Вас напевне написано в заключенні(патологічний рефлюкс). Тому коли Ви встаєте з ліжка на ноги, тиск в венах за рахунок клапанної недостатності зростає, відповідно варикоз прогресує. Тому панчохи тільки при навантаженні.
     
  7. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Я робила доплер на науковій в "Істині".Але не можу сказати що мені сподобалось. Просто гінеколог теж на пологи вимагав. І я теж носила ті ненависні панчохи, і родила в них. Ненавиджу їх:girl_devil: консультувалась в Жука в медінституті.Після пологів ноги і вени виглядають знову нормально, як і до вагітності.
    --- дописи об"єднано, 2 Жовтень 2016 ---
    То Ви щось наплутали, не може такого бути. Спати можна без панчіх, але щойно проснулись-одразу треба вдягати.
    --- дописи об"єднано, 2 Жовтень 2016 ---
    Панчохи відрізняються компресією, само собою (то лікар визначить) і терміном служби. Якщо вони Вам лише на вагітність то нема сенсу брати найдорожчі, які служать до року часу. Можна взяти дещо дешевші (я брала польські) розраховані на півроку експлуатації.
     
  8. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Навіть наші українські панчохи прослужать довго,при правильному догляді.Та й ціна на них хороша.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. karioka

    karioka Well-Known Member

    та ні... просто то був "мій варіант" ,бо вагітність припала в основному на літо-спеку,в панчохах я б точно не ходила:) тому лікар вибрав мені такий варіант. Ось тут є з інструкції витяг, закиньте в перекладач, якщо хочете:)
    DESCRIZIONE
    Le calze VARISAN® A.T.E.® anti-trombo-emboliche sono consigliate ai pazienti costretti a letto in quanto in clinostatismo il flusso del sangue nelle vene profonde delle gambe viene rallentato ed in particolare quando non sia possibile praticare una profilassi farmacologica.

    CARATTERISTICHE: La compressione viene esercitata sul sistema venoso superficiale, ottenendo come conseguenza l’aumento della velocità del sangue nel sistema venoso profondo con riduzione della stasi venosa e dell’incidenza di trombosi. Compressione in caviglia 18 mmHg, graduata fino al 40% in coscia. Calza realizzata in elastomero e poliammide. Tessuto resistente a pomate ed unguenti.

    INDICAZIONI: Profilassi della trombosi venosa profonda e della trombo-embolia polmonare nel post-operatorio e nel paziente alettato quando ci siano controindicazioni alle profilassi farmacologiche (vedi anche parte introduttiva).

    CONTROINDICAZIONI: Dermo-ipodermiti in forma acuta, infezioni cutanee. Si declina ogni responsabilità per la mancata totale osservanza delle controindicazioni.

    AVVERTENZE: La scorretta scelta della taglia non garantisce l’azione terapeutica desiderata. Sono descritti rari casi di allergia cutanea da contatto.
     
  10. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Дивно...В мене та ж ситуація-минулий серпень, цілий місяць +33, і лікар казав, нема на то ради-треба носити
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    І правильно сказав.Для вагітних-компресійний трикотаж-єдиний вихід(особливо при навантаженнях)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Veselivka

    Veselivka Member

    І в мене така ситуація. Третя вагітність варикоз тазу і правоі ноги. Дуже випадково потрапила на консультацію до лікаря Бурого В.Т. Він проводить підшивання вен (мені по- хлопськи пояснив, що без розрізів, через проколювання перетискає вражену вену і пришиває іі до фастіі, тобто вона перестає функціонувати ) Пропонував зробити таку процедуру під місцевим наркозом під час вагітності. Про цього лікаря дуже мало інформаціі. Проводив прийом в приватному кабінеті, для тоі процедури орендує операційну в Меді. Короче, говорив мудрі речі, але я не можу знайти про нього якихось толкових коментарів. Хтось з ним знайомий?
     
  13. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    А що скажете про лікаря Єлісєєв Г.Ю.
    Роздумую про операцію в нього
     
  14. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Оперує хірургічно.
     
  15. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Та мені це відомо
    Цікавить як в плані професійності,підходу,людяності. Результати після операції
     
  16. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Якшо Ви обрали хірургічний метод-вибір дость вдалий
     
  17. Elriane

    Elriane New Member

    Все життя лікувалась мазями і народними методами з перемінним результатом. В результаті плюнула і вирішила піти на операцію. Тиждень тому зробила операцію по лазерному видаленню варикозу біля восьмої лікарні. Центр мірамед. Здивувало те, що після операції через 2 години відпустили додому, я думала що заставляють лежати після таких операцій. Обіцяли, що буде не боляче, але було трохи неприємно, хоча і не боляче. Робили під місцевим наркозом, тому я все бачила. Операційна просто блищить, як у фільмах. А на рахунок операції - вводять шнурок десь міліметровий у вену, і коли витягують включають лазер, судина зразу зжимається, і по суті залищається тільки маленька крапочка від проколу яка зажила за тиждень. Все дуже тактовно і по богатому =) Дуже рекомендую лікаря - звати Радеш. Чимось німця нагадує - дуже тактовний, педантичний.

    Всім рекомендую - якби я знала наперед, що за 3 години можна це питання вирішити, то зробила б це 10 років тому. =)
     
    Останнє редагування: 23 Листопад 2016
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Я робила лазером двічі,за 3 роки картина ще страшніша.
    Тому так однозначно я б не радила.
    Дівчата,допоможіть порадою,стою на роздоріжжі,і не знаю що робити.
    Нога кучерява,поболює в спеку,більш тривожить естетичний вигляд,по УЗД є покази на операцію. А я не знаю,що робити,а як за 2 роки знов вилізуть вени?
    За місяць мені виходити на роботу,тому треба робити вже,і за цей місяць відійти, але не впевнена,що треба робити.
    Знаю,що прийде літо,і буду комплексувати.
    Хто робив хірургічно? Скільки часу є результат,що з шрамами?
     
  19. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Може невдало(неякісно)зробили?Не вважайте за рекламу,але підіть до Чеховського))),в кінці кінців-матимете альтернативну думку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Сусідка вже давно робила таку операцію, вени не повилазили, але час від часу проходить спеціальний масаж ніг
     
    • Інформативно Інформативно x 1