Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В мене ні. Плитка хвиляста.
     
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    О, типу під 3д ефект? мій чоловік на таку показує, а я щось не впевнена
     
  4. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    У мене глянцева біла хвиляста. В догляді зручна. Повірте на кольоровій наліт буде більш видний. До того ж білий колір візуально збільшує простір.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я часом читаю цю тему і думаю: народ хоче не мити плитку впринципі?))) Бо якщо вже білий наліт на білій плитці проблема - яка тоді має бути непроблемна плитка? В мене біла глянцева, трошки матової "дерев'яної". А ще я собі повісила чорні матові підвіси і причепила чоооорний мааатовий змішувач:girl_flag_of_truce: ну його таки частіше трнба протирати, ніж білу плитку, але естетичне задоволення від нього теж більше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А на підлозі яка у вас плитка?
    Я випитую, бо саме маю купувати, а ніяк оприділитись не можу. Хочу білу плитку під мармур, але вже куплений керамограніт під дерево на підлогу, тепер не знаю як воно буде грати
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В мене "дерев'яна" підлога плавно переходить в кусок дерев'яної стіни.


    Не маю нормального фото, але плитка така.
    Як на мене, мармур до дерева буде не дуже добре (власне імітація, бо справжнє дерево пішло би). Хоча, то ще від фактури керамограніту залежить. Може вона в вас природна і багатша (бо оця плитка досить бюджетна і, відповідно, імітує дерево слабенько).
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. vilna

    vilna Member

    У нас така ж на підлозі (буде усюди крім кімнат), також хотіла на стіну у ванні, але обрали просто білу різних текстур. Поки поклали тільки коридор -ванна - туалет, сьогодні "оцінювала", виглядає досить класно, хоча в туалеті у нас плитка кольору графіт
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Дуже гарна у вас ванна.
    Я нашого керамаграніту вживу ще не бачила (чоловік,після моїх псіхів в магазині вибрав і купив сам) та і побачу вже аж на підлозі, тому маю вибирати заочно плитку на стіни
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дякую!
    А назва плитки теж секрет?:) Загалом безпрограшний варіант до керамограніту "під дерево" - це білий, світлий сірий, графіт і їх комбінації. Головне - без важких текстур, бо буде наляпано. Залежно від тону керамограніту можна також зайти в пісочні відтінки, або ж спокійні блакитні, синьо-зелені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Сфоткав мені з виставки кусок, роздивилась хіба виробника - Церсаніт, ось така[​IMG]
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Маю таку, не беріть! Дуже не зручно фугувалась, душова ідеально не пристала, поличка в душі теж не сіла як треба. Я б більше такого не хотіла. Але додам, що в мене вона таки досить випукла.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В неї буде часта повторюваність, думаю 8 різних плиток максимум. Якщо надумаєте "з розводами", то шукайте теплого відтінку, великого формату і щоб малюнок був неконтрасним. Гляньте Опочно, там є такі. Цінп вища, але можна вибрати і шукати дешевшу схожу в українських виробників.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я вже вичислила +- яка це плитка і на оф.сайті навіть знайшла гарну візуалізацію, саме так як ви написали - неконтрасні розводи, завтра піду вживу гляну хіба
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Haidee дуже мені по стилю гарна ваша ванна. Я вже цілу осінь не можу оприділитися, за місяць десь вже точно треба шось купувати.
    От мені подобається біле+дерево+зелене. Але шось незнаю чи воно не приісться та білизна за короткий час.
    А ще бачу, що в наших виробників таки багато кольорів і малюнків на плитці , в тих же іспанських колекціях переважно все біле, матове з фактурним узором лише.
    І не знаю чи то комфортно в тій білизні суцільній буде, але за ті малюнки на наших плитках каже наш консультант-дизайнер, що взагалі дуже скоро набридає і дратує.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Дівчата, можливо хтось має досвід користування розсувними шторами для ванни?
    Поділіться досвідом, будь ласка. Як в користуванні , чи практичні?
    Дякую
    Screenshot_20181225-223951.png
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    До того в мене була стара плитка "з розводами". В білій знааачно комфортніше. Ну в мене не чисто біла, там ледь помітні сірі тоненькі хвильки, якщо придивитися. Але суть не в тому. До такої ванної берете освітлення теплого діапазону і вона навіть по відчуттях стає, як місце біля каміна:) Я накосячила з лампочками - взяла надто потужні - то чоловік одну залишив. З трьома взагалі краса, але треба по 3 Вт купити, а не по 7). І біла ванна ніколи не буде просто біла, бо ви там поставите кольорові шампуні, пасти, щітки, та й рушники в одній кольоровій гамі довго не протримаються. Та й зовсім біла - то білі стіни, підлога, сантехніка і світло, а отака - то вже не біла.
    --- дописи об"єднано, 26 Грудень 2018 ---
    Такі в тітки є з рамкою. Їх помити біля рамки - :girl_emo:. Я собі намітила просто скляну шторку без рамки на майбутнє.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Я от, якраз про це думала, бо в душовій кабіні це теж не легко мити .
    Подивлюсь і Ваш варіант .
     
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    @Haidee ще скажіть мені, якої фірми у вас унітаз, він мені спокою не дає і ванну з умивальником ви з одної колекції замовляли чи комбінували?Я вживу бачила хіба стандартну круглу сантехніку
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Оце перше фото - це візуалізація. Але сантехніку я брала з чіткими лініями. Ванна - Radaway Mirella Mirella. Дуже класна, порівняно з Коло особливо. На картинці унітаз і раковинна Roca Debba. Не було на час ремонту в постачальника, а я не дуже мала можливість ходити шукати. Взяла унітаз Cersanit Carina без обідка і раковину Kolo Nova. Унізат формами дуже схожий, лише не так добре закритий каналізаційний стік, як в Рока. Раковина не така чітка, але по-своєму теж гарна. Єдине, що трохи відрізняється тон самої кераміки. Краще брати одного виробника унітах і раковину. Просто мені раковини Серзаніту не підходили там взагалі.

    Додам реальні фото, які вдалося зробити. Ванна 180×120 см, тому це трохи проблемно:) дзеркала ще нема, лампочки не докручені, полички-шафки теж ще в планах.

    20181227_075121.jpg
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2018
    • Подобається Подобається x 9
  21. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Як я плююсь на нього:hunter:. Майже з перших днів захотіла викинути, замінити.
    Може ,Вам так не буде).