Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Чи хтось має у ванній стільницю з гіпсокартону обкладену плиткою?
    Цікавить як вона в експлуатації, чи плитка тримається нормально?
     
  3. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    про стільницю не скажу. Мені майстри робили з зеленого гіпсокартону обшивку інсталяції і стіночку. Потім грунтували та клали плитку. Казали, що це один з найкращих варіантів.
    Думаю, якщо Ви хочете робити з гіпсокартону стільницю під умивальник - вам би добре було ще пройтися по ньому гідроізоляційною пропиткою .
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Привіт, допоможіть, будь ласка, порадами. Намалювала на листочку нашу ванну, думаю де робити ревізійний люк з кранами і на теплу підлогу. Також потрібно ще місце для зберігання (шафку для порошку/хімії), посередині це стояк каналізації. Переносити крани у ванній до умивальника трохи напряжно бо та стіна недуже, і відраджують, щоб ближче до стояка було. Мені не принципово, на вигляд не знаю чи дуже кострубато. Чи не замалий прохід біля унітазу? DSC_3954.JPG
    --- дописи об"єднано, 23 Липень 2018 ---
    Ремонт стараємся бюджетний робити, тому буде звичайний унітаз, а не інсталяція, ще питання про гігієнічний душ, де його вчепити? На короб стояка?
     
    Останнє редагування: 23 Липень 2018
  5. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    F7B5541F-FD64-4197-A17A-27F0D5C169BA.jpeg
    Дуже мені подобаються такі «схованки» для поб. хімії.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Якщо вам ще актуально, то у нас вже 10років перегородка з гіпсокартону, викладена плиткою. Все зі стіною і плиткою ок, при тому, що 2 рази міняли душову, а тепер ванну поставили
     
  7. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    думаю не замалий, в нас в санвузлі є вже готова ніша під унітаз 68см, то все поміщається
    в нас теж буде гігієнічний душ на стінці стояка, в нас стінка товщиною десь 7-8см то поліпропіленова труба 25мм входить туди нормально

    а ви вже маєте унітаз? бо ми пішли обирати, теж шукаємо щось недороге, дивилися на Церсаніт, Коло, Коломбо і Керамін, бюджет до 3000грн, і вони всі настільки різні що ми врешті-решт нічого не вибрали:girl_cray:. Всі вони різної форми і з різним діаметром;
    кришки є звичайні і дюропластові, дюропластові - з мікроліфтингом і без (читала у відгуках що цей мікроліфт швидко виходить з ладу).

    Мені сподобався компакт Церсаніт Каріна, зайшла в нет - відгуки не дуже, багато пишуть що швидко виходить з ладу подвійним злив і зливає тільки великий

    Ніколи не думала що це так важко - вибрати унітаз :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Зі всієї ванної кімнати в мене до унітазу було найбільше критеріїв відбору ))) , в результаті довгих пошуків вибрали kolo freja з сидінням soft close.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    як довго він в користуванні у вас і чи все працює (сидіння, малий і великий злив)?
     
  10. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    В експлуатації тільки 3 місяці тому наразі все ще працює )), а далі буде видно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Я не бачила, щоб такі продавались. Свекор переконує поставити екран розсувний внизу, як на мене, це дуже дешевить загальну картину і взагалі вони мені не подобаються.
    --- дописи об"єднано, 24 Липень 2018 ---
    Ні, не маємо, придивлялася тільки. То бачила Церсаніт якийсь ціна 1800-1900 грн. Наразі не вникала в унітази.
    Я себе налаштовую не запарюватися як зазвичай. Питань вибору по ремонту попереду ще дуже багато. От зараз мене дійсно хвилює якої ширини умивальника можна вмістити я хочу широкий 80 см. Але чи варто?
     
  12. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун


    Сусіди знизу поставили цю "розсувачку". Ну дууууже не раджу її!!! По перше - "какашка" повна!
    Мусить бути хоч 5 см заступ під ванну. Ні голову не помити, ні переполокати одяг. Треба тоді "ногі врозь".


    Варто. Якщо дозволяє місце і є бажання - беріть. Бо навіть елементарне: вмити обличчя і щоб стікало по ліктях на підлогу - ну то треба мати міцні нерви
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Funny girl в нас метровий умивальник. Але брала я такий не так з практичною метою. Якщо місце дозволяє-беріть більший. Мені таке "коритце" досить зручне виявилось).
     
  14. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Funny girl, у мене 80-ка, то супер, зручно дуже, я там навіть самокат мию) я між цим умивальником та пралкою поставила високий до стелі пенал, весь забила хімією, а в мене її вдосталь, знизу ще кошик для прання вліз, свій поставила високий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Можете кинути фото вашої ванни, якраз цієї частини, де широкий умивальник і пенал до стелі і пралка
    Все те саме. що я собі напланувала. але візуалізації не робимо, тому поки то все в голові. А тут ви написала і так наче з нашого проекту
    Дуже дякую вам :)
     
  16. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    В нас Carina) користуємось рік. Все працює і кнопки, і ліфт. Мити цю модель дуже легко, ніяких місць, які важко вимити немає. 5 хвилин і готово)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    В нас теж Carina. З Польщі (чомусь кажуть уточняти:). Все працює. Від львівської води залишаєтьмя вапняний потічок - наліт. Спец. хім. засоби і меламінова губка дають тому раду. Її рідна накривка тріснула. Купили нову модель софт слім в Епіцентрі. Працює біля 5 міс. Більше на кришку не сідаємо :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    вам превезли з Польщі чи ви тут такий купили?
     
  19. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Дівчатка, хелп!!! Може трохи дивне питання, але - в кого яка висота умивальника? Якраз робимо ванну, умивальник буде стояти поруч з пралкою. Чоловік дуже хоче на всю цю ширину зробити довгу стільницю з плитки, яка буде й на стінах, знизу стільниці поставити пралку, а зверху стільниці - умивальник. І того, пралкою має 85 см стандарт, стільниця буде 8 см мінімум, сам умивальник ще 5 см над стільницею виступатиме. Виходить сам умивальник на висоті 98 см! Чи дійсно це незручно? Бо не попробувавши важко сказати. Зараз мені це незвично. Може привикну і все буде норм чи все-таки не варто? А в кого як?
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Я маю 180 см і мені зависоко. Куми таке мають. Я собі таке хотіла, то купила пралку висотою в півметра і то би було нормально, але сантехніки нам трохи перемалювали план і умивальник в мене на окремій тумбі, але ніжки ми таки інші ставили до неї, бо ми люди високі і дитяча підставка під нею ховається.
     
  21. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Привезли з Польщі.