Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    вона настільки погана, що я б 10 разів подумала. Наш бачок має 5 років. Через якість води чоловік лазить туди регулярно. Нічого страшного (суджу з часу витраченого на ремонт), але доступ краще забезепечити.
     
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    то у всіх випадках ремонту ліпше робити так, шоб був доступ. Ліпше нехай шось зверху стирчить, ніж потім стіни ламати чи плитку розбивати. Ну то суто для мене. Я не дуже естет)
     
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Там передбачений доступ виробником - знімається кнопка зливу, рука проходить( чоловікова) і поправляється. За 2.5 роки залазили один раз, бо застрягло і вода не зупинялась. Після 2 х років. Консольні системи досить дорогі, але яке то щастя в прибиранні, коли унітаз і біде висить і не треба рачкувати в труднодоступні місця.

    І щодо поганої води. При ремонті передбачайте після лічильника елементарний фільтр грубої очистки ( якби було місце, я би поставила послідовно кілька :girl_crazy: , але нажаль, лиш один ), воно трохи буде хоча би пісок і воду ловити. Змінні фільтри ці недорогі, головне вчасно міняти, а не тоді, як вже напор слабшає. Радикально проблему не вирішує, але скільки там всього затримується...
     
    Останнє редагування: 24 Листопад 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Мені також подається вмонтований туалет. Але після того як якась штучка зламалася в унітазів, і чоловік туди лазив і міняв, то я також задумалася тоді про практичність вмонтованого бачка. І вже в перспективі для себе не розглядаються. Хіба якщо є можливість то все діло заховати за гіпсокартоном (або подібне до того), обкладений плиткою, щоб був вільний доступ, тоді подумаю. Але, поки мені не актуально, то на період не вивчаю всі можливості.
    --- дописи об"єднано, 24 Листопад 2017 ---
    Ну поправити то таке, а якщо реально щось зломиться, і буде потребувати заміни, тоді як?
    То називається і хочеться, і колиться...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ми змінюємо такий фільтр що 3 тижні. Якби я сфоткала бачок унітазу, на вигляд років 20, а по суті 2,5роки користування. Залежить від району забору води, гірше всього личаківському і шевченківському.
    По темі, ми брали стаціонарні. Не того що щось зламається, а того, що воно стоїть на землі, і сидіння саме мені більш зручніше в стаціонарному. Та я сідала на всі можливі унітази, не знаю, що про мене думали, але я і біде так перевіряла, маю з чим порівняти. Ну і стати на такий унітаз при потребі не так страшно. І до бачка доступ легший. І закинути туди кубик з дезрозчином теж краще, ніж щось знімати, а клеїти ті всі штуки всередині мушлі чи заливати резервуари, я якось не люблю. І якщо чоловік певної ваги, то я б напрягалася. Прибирання мені клопоту не завдає, бо він повністю гладкий зовні і при кріпленні до підлоги теж такий, без хвильок, куди треба заїжджати шваброю. Тих 7 см за унітазом , мене не напружують, туди крім мене ніхто не лізе і нічого не кидає, мені ок протирати шваброю. Проте в батьків не так зрчно, бо в них місце за умовно сидінням звужене, і туди ніяк, і ще й добряче відсунутий від стіни. Стоїть така бандура, ні справа ні зліва не підійти, бо стіни. І сама не підлізеш дуже, ну таке.
     
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Абсолютно нікого не агітую за вмонтовані системи, тільки деякі факти: розрахований на вагу до 200 кг( то на рахунок важкого мужчини), сидіння абсолютно різні продаються і регулюється висота від підлоги при монтажі. Для мене, чоловіка і дітей зручно. Унітаз як унітаз, не важливо , стоїть чи висить. Бачок там трохи по-іншому влаштований, ніж в звичайних унітазах. В мене конкретно інсталяція геберіт, вони одні з найдавніших на ринку і найнадійніших. Кого зацікавить конкретно, хочу аж не можу саме підвісний, той погуглить, почитає чи подивиться на ютубі, бо то таки не є дешево і є певні умови для монтажу системи. Якщо хто буде потребувати поради - велкам, ми пройшли той шлях самі і встановили без майстрів, так що знаю весь процес зсередини. :d23:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Саме це мене й бентежить. Чи можливо ту систему встановити так, щоб був доступ не тільки, щоб рука пролізла? Цікавить не теорія, а дійсно на практиці як воно?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    IMG_3603.JPG якось так, скляної стінки майже не видно, але вона є))
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    В нас також душова - це просто 3 стіни обкладені плиткою і високий бортик, теж плиткою обкладений. Ця ніша навмисне була мною задумана, як душова, бо жодних кабінок я не хотіла. Чоловік хотів скляні двері, я - просто шторку...Тому маємо шторку. Двері скляні можна доставити в будь-який момент. Ванна має бути на 2пов...колись...
    І , як пошановувач ванни, можу сказати, що мені її бракує. От десь рік вже як, тобто як синочок став настільки самостійним, що я би могла годинку в ній полежати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Пошукайте на ютубі щось по типу "встановлення інсталяції геберіт для підвісного унітазу", то може Вам зрозумілий стане принцип . На практиці ще не доводилося ремонтувати (ттт), то не скажу. Але та "коробка" - обкладена гіпсокартоном, а потім плиткою. Плитку запасну кілька штук залишили...:d23:.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми ставили душову кабіну замість ванни 6 років тому. В нас готова кабіна з глибоким піддоном (щоб була можливість зручно купати дітей). Але ми, дорослі, не любителі поніжитись в ванні. Тому нам підходить. Але шкодую, що взяли готову. Бо й справді, як писали вище, її важко доглядати. Зараз будуємось, то в санвузлах будуть муровані душові кабіни з скляною шторкою, готових пластикових більше не хочу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчата, я в пошуку плитки до ванної кімнати, ну і до кухні також. Обійшла вже більшість магазинів, в Леокераміці була разів 10, а визначитись ніяк не можу.
    Ніби вже вирішили, що будемо брати польську Парадиж (оптимальне співвідношення якість-ціна-дизайн), а сьогодні переглядала стенд Кераміки Конскі, і сподобались мені кілька їх колекцій. У порівнянні з Парадиж, ціна нижча, але плитка з червоної глини, а це, як мені пояснили в магазині, "мінус". Хоча дивлюся, що більшість іспанської плитки теж з червоної.
    Хтось має плитку Кераміки Конскі? Чи варто розглядати цей варіант?
     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2017
  14. Ari

    Ari Well-Known Member

    Хочу покрити шви у ванній якимось захистом від цвітіння, колись читала тут, що покривають лаком, а яким і якої фірми неможу знайти. Тицьніть мені, хто таке робив.
     
  15. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Ми теж собі поставили геберіт інсталяцію. Мені ну дуже подобається. Був там нюанс, що потрібно було розкрутити то все, кнопка заїдала, то чоловік сам поправив. Взагалі не думаю, що є в тому проблема, якби щось потекло. Але виглядає надійно. Ну і дуже практично у прибиранні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Merry

    Merry Well-Known Member

    Чи є в когось тумбочка під умивальник з натурального дерева? Як вона в експлуатації коли сиро у приміщенні? Не гниє, сиріє, грибок не кидається, тощо? Маємо з ДСП, то вже за пару років прогнила, треба викидати.
     
  17. Bize

    Bize Well-Known Member

    Привіт. Через дуже малу площу ванної кімнати плануємо ставити раковину над пральною машинкою. В кого так є, поділіться, будь ласка, відгуками, як воно на практиці
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Можна, ми так купили малогабаритну пралку, щоб стала під стільницю. А умивальник мав бути чашею на стільниці. Але вдалось скомбінувати і тумба з умивальником стоїть окремо.
     
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Може бути зависоко якщо Ви низькі чи хтось з домашніх. Мені з моїми 1,56 було не зручно. В нас теж маленька ванна кімната. Ми поставили вузьку пралку в кладовку, а в ванній кімнаті поставили кутову тумбу з рукомийником, душову кабіну і пенал кутовий.
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене висота пралки 70см. Якраз на звичну висоту умивальника виходило.
     
  21. Bize

    Bize Well-Known Member

    значить мої побоювання виправдані(
    в мене висота пралки стандартна - 85 см, а якщо додати ще прибл. 12-14 см на умивальник - буде дуже незручно зі зростом 164 см
    просто хотілось якоїсь компактності, щоб виглядало акуратно..
    а як щодо зливу? читала, що в таких умивальниках частіше забиваються труби