Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    В мене ще питання відносно стільниці з каменю під умивальник. Саму стільницю вже знайшли, але в ній треба буде вирізати отвір. Чи хтось в курсі де таке роблять? Стільниця мармурова або гранітна (як виявилося, дашевша, ніж зі штучного каменю).
     
  3. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Але проблемна в догляді...теж морочились з тим і зупинились на штучному.Натуральний камінь треба дуже пильнувати...кожна крапелька чогось може залишитись там назавжди.
     
  4. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    у мене натуральний камінь не у ванній, а в кухні, четвертий рік тішусь, що обрали таку поверхню, нуль проблем в догляді, і виглядає завжди супер:girl_yes2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Я маю. Задоволена. Нічим не гірша кальдевей. Правда модель інша. Звереіть увагу ще на товщину сталі. Там одна модель може мати різні товщини, від того і ціна різниться.
     
  7. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    там є сталь 2,3 мм і просто сталь, на сайті керамамаркету цін не бачу, тому не можу зорієнтуватися,
    а де брали? бо мушу завтра купити ванну і рушникосушку і ще й плитку на фартух
    --- дописи об"єднано, 9 Жовтень 2017 ---
    а ще є 2,8 мм, але ширина 80 см, а нам треба 170*70
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    На Городоцькій, вроді керамамаркет тепер, раніше то була просто гуртівня. Потім вони ше виставковий зал доробили до складу. В мене 32 чи 35 мм, я брала найтовстішу. 170 на 70.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Плануємо незабаром ремонт у ванній. Розглядаємо варіант забрати ванну і поставити душову кабіну. Хтось мав подібний досвід? Поділіться думками.
     
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я навіть в об' єднаному санвузлі розміром 1.5 х1.5 робила ванну, але ми обоє з чоловіком любимо саме ванну. На новій квартирі (2 санвузли ) був варіант замість одного горшка у ванній кімнаті поставити душ, щоб була і ванна і душ, але поміщалась тільки дуже мала кабінка, то таки лишили унітаз, чому дуже раді ( 4 людей зранку краще розминаються). Бачила кабінки в знайомих, то важко доглядати за ними, правду в Ревізорі показують, як там буває недомито, особливо в тих пазах, і пліснява там любить заводитися, і в тих дешевших з часом погано їздять дверки. Користувались колись на відпочинку, то була досить мала та кабінка, мені було тіснувато (165) а чаловік (185) взагалі мився по стойці "смірно", добре, що на морі досить сіль змити :girl_crazy:. Може, більша кабіна була би зручніша, але то треба було таки добре більшу. Для себе , якби було місце ще на душ, зручно мати те і інше (ага, Галя балована ( а ванну не віддам!) , то розглядала б душ у будівельному виконанні, такий буває в саунах і відпочинкових комплексах, тут вроді би в темі про ванну є , дівчата робили. Кабінку не захочу точно. Але це суто моя думка. Може, в когось є і хороший досвід використання кабінок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Яку душову кабіну? Це дуже важливо. Якщо класна душова - бачу лише один мінус- неможливість прийняти ванну, ну хіба піддон великий. Якщо то бокс з епіцентру - то ну його. Сумнівне задоволення. Ми свій викинули зі свистом, хоч він був далеко не дешевий. В тата теж з дорожчих епіцентрівських- даремна трата грошей, швидко втрачає вигляд, заїдають направляючі, важко миється, окислились деякі деталі.
    Якщо є можливість встановити італійську чи іспанську душову - гарний варіант, знайомі мають, прекрасно « носяться» вже купу років. Але там кусюча ціна, і на той час, коли вони замовляли, їх в Україні в наявності не було, лише під замовлення..
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Merry

    Merry Well-Known Member

    У нас на попередній квартирі була така душова - піддон від душової вмурований в підлогу та обкладений плиткою. Решту-шторка (непромокаюча тканина), та з інших трьох сторін-стіни. Було дуже зручно бо і місця було досить, і в догляді-бомба.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    в мене душ, але не душова кабіна, а плитка під кутом і скляна шторка. Вже писала, що задоволена на всі 100- мити легко, води використовується набагато менше, ніж в попередній квартирі з ванною.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми так зробили. Задоволені своїм вибором, бо змогли завдяки цьому ефективно розставити меблі і техніку в ванній кімнаті, яка в нас суміщена з с/в.
    За 4 роки не пошкодували, бо наявність ванни для нас абсолютно непринципова, на те, щоб в ній поніжитись, банально бракує часу.
    Єдине, не рекомендую брати готову душову, бо вона дуже складна в догляді.
    В своєму наступному помешканні однозначно будемо робити, як @arushka
     
    Останнє редагування: 24 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Погоджуюсь!!!Маємо такий душ на першому поверсі-то користуємось по повній,а на другому-ванна...то купаємось дууууже рідко,дійсно часу на то нема...
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а можете скинути фото для прикладу? Можна з нету. Просто, щоб візуально зрозуміти для себе.
    --- дописи об"єднано, 24 Листопад 2017 ---
    а класна то яка? Йдеться суто про бренд чи їх є різні види-підвиди?
     
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    italian_dushe5.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    а ще , якщо то гідробокс, можуть бути проблеми з підйомом на поверх. Знайомі теж замовляли дорожезний бокс, їм його місяць везли, а коли привезли, він їм не проліз в вхідні двері в квартиру, бо виявився нерозбірним :crazy:.
    Словом, повторяться стала бабка, заміну ванни на душ рекомендую, будь-яку готову кабіну - ні. Тільки ось такий варіант, як показала @Meriroma
    Двері обійдуться не дешево, і гідроізоляцію треба добру зробити, але й кабіна нормальна дешевше не буде. Зате потім не будете то всьо клясти, поселившись в тій кабіні з мікрофіброю.
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    100%!!!Прибирання зручне,нема грюкоту-стукоту(як в пластиковому боксі),ну і,як на мене,виглядає набагато краще.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    приблизно так як скинула @Meriroma, тільки у нас немає передніх дверцят, просто дві стіни в плитці, третя скляна. Якщо встигну на вихідних, то зроблю фото
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Ану, розкажіть мені про унітази:girl_crazy:. Тобто не яка марка краща, а система: вмонтована в стіну чи звичайний бачок? Бо переконують мене, що ця інсталяційна система як поламається, то дуже проблематично, а так як у Львові вода не класу люкс, та й все не вічне, то й думаю - робити "як колись" чи гарно і по сучасному?)))