Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Маю якісь луцькі безродні. Схожі на аквародос. Брали, бо був в комплекті підвісний пенал кутовий. Так нічо в експлуатації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    а де найбільший вибір не підкажете? Епіцентр скупенько
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    на південці, де новий будмаркет, там багато і бюджетного, і дорогого
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Хто робив столешню(можливо до кухні) із штучного каменю/мармуру, здайте точки будь ласка?!

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дівчата,а як,на вашу думку,би було,якщо б у ванній покласти плитку на стінах "під дерево".То ванна на другому(мансардному)поверсі,там в стелі є вікно і воно якраз дерев'яне-я планувала там кабанчик,але тепер щось мені перемкнуло.І яка б до такого пасувала підлога?І ще...хто має ті вікна в стелі?бо я щось поки не в захваті((((
    --- дописи об"єднано, 28 Грудень 2016 ---
    Маєм зараз хорошого майстра по кухнях-то хіба в нього питати(вони точно мають знати)як хочете-дам тел.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дуже хочу.Якщо можете, будь ласка. Дякую.
     
  8. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    На темній плитці буде дуже видно наліт від води + дивіться, щоб не було затемно.

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  9. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Я хочу світле дерево,просто щоб все без декорів...і просто не можу придумати яка підлога до того би пасувала
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я собі бачу однотонну плитку на підлогу або тоді все однакове.
     
  11. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    IMG_0570.JPG
    Ну так,але який колір тої підлоги?стіни десь такі,може чуть світліші....
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Для мене в ідеалі біла) і біла сантехніка, повинно виглядати гарно.Сіра ще.
    Йду погуглю)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    від чого не в захваті? Маю такі вікна...На квартирі мала на кухні таке вікно, 10 років експлуатувала, мінусів не бачу.
    Ой, я щось не знаю, не зустрічала, щоб таку плитку на стіни, от якби білий кабан на стіни. то така на підлогу підійшла б.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    О,дійсно....мені б таке не придумалось.Дякую)))
     
  15. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    ось так мені дуже подобається. Ну тут не вся плитка "під" дерево, але скомбіновано, як на мій смак, дуже вдало. Перше фото (то тільки підлога "під дерево" + є дерево у меблях) На другому фото цікава контрасна стіна з плиточкок "під кольорове зістарене дерево"[​IMG]
    [​IMG]
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Від того вікна...Я й думала спершу так з кабанчиком зробити,але потім побачила кілька варіантів з плиткою під дерево ,поєднаною з кабанчиком на стінах і дуже мені сподобалось,а так,як ванна в нас мансардна,то там немає такої висоти,щоб щось поєднувати і от я перед вибором....
    --- дописи об"єднано, 28 Грудень 2016 ---
    Останнє-саме воно
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Чудесно придумано. Тільки унітаз повернути до іншої стіни (тої, що справа) і можна годинами медитувати. З нету стирено
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Поділіться своїми враженнями від своїх ванних. Про плюси і мінуси різних типів ванних почитала. Цікавить як воно з практики. Може хтось має керамічну ванну? Ну і так як по ціні найдоступніша певно акрилова, то чекаю ще на відгуки власників таких ванн. Особливо переживаю як вони витримують вагу (маю досить нелегкого чоловіка).
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    просто прямокутна. 100кг нормально. тепла) нам краще ще тим, що хоч і маємо коврик. але малий деколи влітає в бортик. звісно, від сталевої то б так легко не відбулося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    а чи є тут власниці ванн коло комфорт, чи є вони зручними в користуванні? стало питання в купівлі ванни і я розгубилась. Як взагалі себе поводять на практиці коло-вскі ванни, бо на дорожчу грошей нема (((