Вагітність і цигарки

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Квітень 2010.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Не дай Боже знати реальні приклади. Не розумію, як можна сумніватись що нікотин шкодить дитині при вагітності? Плід ж лише формується. Все що робить мама впливає. Як харчується, як проводить час, як часто сміється, як часто нервується, яким повітрям дихає. А сигарети ніяк не впливають? Звісно, є випадки коли діти родяться здоровими, але чи не занадто великий ризик??? От Ви робите по одній затяжці в тиждень, а думали колись як будете себе картати якщо щось піде не так??? Це ж життя маленької людини, і Ви зараз вже несете відповідальність за те життя.
    А кинути курити дуже легко. Сама колись давно курила, читала Алена Карра, не допомогло взагалі. А потім зрозуміла що досить бути залежною від дурної звички, і кинула дуже просто за 1 день.
    І стаття про можливі наслідки.
     
    Останнє редагування модератором: 18 Жовтень 2014
  2. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Ви процитували мій допис за квітень 2010року і я можу з гордістю сказати що з ого часу я таки не палю, в березні вже буде 5 років, так що ваш сарказм тут недоречний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Курити під час вагітності - це низько і егоїстично, бо якщо жінка знає, що куріння шкодить її організму, то повинна зрозуміти, який вплив чинять сигарети на плід. Навіть вдихання диму, пасивне куріння, шкодить... Які тут факти ще потрібні?
    В моїй сім'ї ніхто не курить, тому ще з дитинства мені це було чужим і я навіть у підлітковому віці того не пробувала, а жінка, яка курить, взагалі викликає огиду, не говорю вже про вагітну...
    Якось не можу знайти виправдання тим жінкам, які курять або п'ють алкоголь під час вагітності або курять при маленькій дитині... Якщо ви свідомо псуєте своє здоров'я, то не вправі забирати здоров'я цієї маленької, ще не народженої людини, яке дано їй Богом.
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    оце десь наткнулась на бебіблозіна пост і там така фраза-ліпше вже для дитини куряща мама, аніж "вєчно нєрвнодьоргающая".... І це написала жінка, яка носить під серцем дитину .. Ну і курить відповідно.. Шукає собі відмазки. І стандартна фраза таких-лікар сказав, що більше шкоди для дитини, якщо різко кинути..
     
  5. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Vittoria, погоджуюсь, для мене це відмазки... Звичайно, я не відчувала, на щастя, що це таке, коли тягне курити, але тоді жінка, яка думає, має кинути курити ще під час планування дитини. Хіба якщо у багатьох це стається несподівано і як сніг на голову.
     
  6. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    погоджуюся. Ну невже так тяжко заставити себе потриматися тих 9 міс, не труїти ту дитинку. Чи ж то краще мати в майбутньому хвору дитину і вічно скаржитися людям, за що це так мене Бог покарав, що в мене вона хвора.
     
  7. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Курила до вагітності, легко кинула ,без Каррів, і тому подібного, питання навіть не стояло ,коли мова йшла про здоров'я дитини.
    Перед тим як завагітніла не курила майже рік ,і зараз не тяне абсолютно.
    Хоча не виключаю, що після завершення ГВ ,в хорошій компанії ,під бокал вина, можу і закурити.
    І думаю, якщо цигарка в тиждень ,чи там пару тяг в тиждень, то не така у вас залежність ,можна не курити абсолютно. Тут право вибору кожного.

    ---------- Додано в 21:55 ---------- Попередній допис був написаний в 21:53 ----------

    Може тому ,що хватило розуму вчасно зупинитись? І уникнути тих наслідків?
     
  8. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    мій теж так взяв і різко кинув курити, причин вже не пам'ятаю, але по цей час я його ще ні разу не бачила з сигаретою. Так що тут говорити про жінку.
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    До речі. Вчора тільки з роддому на Джамбула. У нас на третьому поверсі лежала жіночка, яка регулярно диміла в туалеті. Потім той сморід стояв по всьому поверсі. То просто жах! Казали, що ій дозволили. Певно, чиясь протеже. Як таке можливо - не розумію...
     
  10. Annahezky

    Annahezky New Member

    шо знач дозволили, є місця відведені для паління. в поліцію треба було дзвонити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я вірю в силу і волю людського розуму і не вірю в залежність від куріння.
    Прикладів прощання з цигарками в моєму оточенні дуже багато, я не виключення.
    Просто цигарку наділяють усілякими чудотворними, комунікативними, релаксаційними властивостями. Важко боротись з залежністю від тих асоціацій.
    Я після "розумової зав'язки" пробувала запалити, бо в моїй пам'яті трималась стійка асоціація, що зараз буде приємно затягтися, знайомий присмак в роті і т.д. В результаті мало не вивернуло, наче пластмаси лизнула.
    Киньте курити в голові. Відпустіть цигарку в голові, відпустіть все хороше, що вам з нею асоціюється і не готуйтесь і не очікуйте наслідків. Всьо буде кльово)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  12. Annahezky

    Annahezky New Member

    ну, звісно, сприйняття в першу чергу, але фізична залежність існує. чому б мій організм реагував на "кидання", як зварйований? у вас що, не було ніяких побічних ефектів після кидання? тоді ви, мабуть, небагато курили. або, знову таки, кожен організм індивідуальний.
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Напевно це був той випадок, про який написали у відгуках. Іі вже вчора виписали. Мала палату окрему, біля медсестер дитячих.
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Психосоматика. Ви вже чекаєте їх з острахом.
     
  15. Annahezky

    Annahezky New Member

    ну не психосоматика, бо першого разу, коли кидала, то не знала, що на мене чекає.
    я якраз налаштувалась позитивно, і намагаюся випередити будь-які симптоми і бути готовою робити щось окрім повертання до куріння.