Вагітність і цигарки

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Квітень 2010.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Схвально звучить. На жаль не всім це вдавалося... Проте вагітність і ГВ хороший стимул кинути палити і хто з курящих до того жінок це зробив, то просто молодці, а хто не зробив і надалі палить, то і так зрозуміло що це погано і не припустимо. Коли я лежала в патології вагітних у нас в палаті була жіночка, яка палила, то я споглядала на її живіт навіть з якоюсь жалістю. Шкода було того дитятка в животі яке там душиться в диму. Але що вдіяти, кожен має свою голову на плечах, у когось вона думає, у когось не думає.
     
  2. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Хрест на собі не ставлю!в мене нема зараз бажання,але є якась нав"язлива думка.Може до закінчення ГВ і передумаю,хто зна.
    До теми,в мене є знайома,яка курила всю вагітність по пачці в день,бо казала,що дитина хоче і народила чудову,і наразі здорову дитину.І є її подруга,яка ніколи навіть не тримала сигарети в руках,а в неї дитина хвора,так вона не може пережити,як то так!
     
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    у дефектології описані випадки, коли дитина (мама якої курила під час вагітності) після народження кричала криком, через нестачу нікотину, то таку дитину поміщали у накурене приміщення щодня, щоразу зменшуючи час.
    а зі здоров"ям малятки - кому як пощастить, окрім куріння-не куріння є ще багато різних факторів. Не варто прив"язуватись до аналогії - "вагітна курить - дитина здорова, не курить - хвора".
     
  4. Xruxa

    Xruxa New Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    знаю жінку яка всю вагітність курила добряче, а от коли народила то вже "кинула" бо гудує грудьми))
     
  5. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    В мене недавно була ситуація. Свекор притарабанив пиво додому і каже - пий. Я кажу що мені не можна(та й не дуже хочеться). На що він - он наша спільна знайома ні в чому собі не відмовляла під час вагітності, в т.ч і в цигарках. Я впала. не знала що вона курила під час вагітності. Мала кілька років тому захворіла на діабет. Всі кажуть що то спадкове/набуте+нерви. а я от тепер думаю..... а може то наслідки куріння? з голови мені не вилазить.....
     
  6. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Ось що знайшла:
     
  7. Gydzuk

    Gydzuk New Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    в мене сусідка - молода мамочка, то вона палить, мама її палить, і бабця тоже..

    ото втрьох обкурюють ту дитинку:sad:
    моя думка, що деяким людям тре взагалі заборонити мати дітей, незалежно від того чи палять вони, адже коли я бачу як деякі мамаші (інакше не назвеш) шарпають ту дитину чи кричать і бьють, то думаю нашо вони народжували, мучаються самі і саме страшне мучають дититину - і виросте з неї така ж сама людина як і батьки є:sad: ото страшно
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    та тяжко сказати... Я коли лежала на підтримці, палата у відділенні гінекології була з балконом. Обидві мої сусідки по палаті ( в одної 20 тижнів, в другої-26 ( поклали у гінекологію, бо у патології місць не було) смалили нещадно на тому балконі. "Зберігалися" з приводу пієлонефриту. Маю добру знайому- сама лікар, ще й викладач у медичному закладі. Теж палила нещадно і під час вагітності ( у 36 років) і увесь цей рік після народження дитини. Наразі її дитинка (ттт) на брак здоров я за перший рік свого життя поскаржитися не може
     
  9. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    От не розумію я того. Я далеко не ханжа і покурити люблю але вагітність це ж прекрасний стимул(для мене єдиний:girl_phone1:) щоб не курити. Та і наслідки, можуть вилізти не з першого дня життя дитини, а подумати про судини і кровообіг. Те ж дитя ще в животі страждає від гіпоксії і з кожною цигаркою сильнішої. Чесно кажучи навіть дивитись не можу на кобіту з животом і цигаркою, нерви беруть, от так по голові і заїхала:girl_devil:
     
  10. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Я також, хоч я і не курю, але ніколи не критикую тих, хто курить. Проте щодо вагітних в мене інша думка, я зовсім не розумію, як ото хочеться "цьмушити" в такий прекрасний період життя:aggressive:
    Маю двох знайомих дівчат і обидві курили до вагітності, але одна з них кинула курити під час В, а інша - ні (казала, що не може:girl_emo:) Дітки, на щастя, здорові в обох, але не розумію я того...хоч тапками кидайте, але моя думка протягом багатьох років не змінюється...
    Так само не можу зрозуміти маминої сестри: вона довго курила до першої вагітності, як завагітніла - кинула, а через декілька років після пологів знову почала курити. Цього разу як завагітніла не кинула курити, казала, що не може, то було дуже багато проблем під час вагітності...Я не кажу,що це все суто від цигарок,але все ж таки якийсь вплив вони дали, ІМХО.
     
  11. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    звучить жорстко...але розділяю повністю :girl_devil:. Впадаю просто в ступор. коли бачу вагітних з пивом, цигарками чи щось в тому роді. Просто дивно - невже не кожна з нас відразу відчуває себе мамою? Мені здається, що я б собі руку відрізала, якби могла помогти дитині...а тут....
     
  12. Asal

    Asal New Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    і для мене, під час першої вагітності, кинула курити як тільки дізналась, і чемно не курила всю вагітність і рік годування:girl_yes2:
    зараз також кинула, інколи тяне, але я тримаюсь:girl_yes2:
     
  13. BlackSheep

    BlackSheep Active Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    абсолютно погоджуюсь......дехто певно хоче жити в свое задоволення та нівчому собі невідмовляючи.то і живіть !але для чого дитину народжувати тоді?
    Для мене взагалі куріння та вагітність -речі несумісні.та і наслідки будуть не в момент народження а зчасом .
     
  14. Faun

    Faun Chaos reigns!

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Куріння - досить тяжка залежність.
    Сама я особисто як тільки дізналась, що вагітна, одразу кинула (та і токсикоз потім почався такий, що навіть запах диму не переносила). Але мушу зізнатись, панянки, що тягне, страшенно тягне. Іноді сниться, що курю. :sorry:
    Як зовсім "вуха пухнуть", можу дозволити собі 1 затяжку (хлопець курить) на тиждень десь.
    Проте справедливості заради мушу відзначити, що тут багато моралісток жахались того, як вагітні курять, як це негарно, неправильно і т.д., але жодна не привела хоч один реальний приклад того, як саме куріння призвело до негативних наслідків для здоров'я дитини.
    Тема зводиться до того, що "тільки закінчені жінки курять під час вагітності, але всі народжують здорових дітей".
    Я ні в якому разі не агітую майбутніх матерів курити, - це не тільки дітям, а й дорослим шкодить, але я в першу чергу за об'єктивні факти. Бо пости деяких дописувачок, нажаль, більше схожі на бурчання бабок на лавочках.
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    :khomyak::khomyak: а вам треба реальні ужастікі? Не вистарчає уявити, як вашій дитині бракує повітря в момент , коли ви курите? І наслідки не відразу після народження мусять бути. В дитини попереду ціле життя..
    І ххай я сто разів буду для вас бабкою на лавочці, але вагітна жінка, яка курить-то є гидко.. І то не мама, то егоїстка.
     
  16. Faun

    Faun Chaos reigns!

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Усі мої знайомі, що кидали по Карру, тримались не більше двох місяців )) Так що у вас ще трохи часу є ))
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    погані у вас знайомі, мій тато вже більше 5ти років точно не курить, а може то вже й значно більше, час так швидко йде.
     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    В мене в голові теж погано суміщаються два поняття: вагітність і цигарки. Тим не менше, коли лежала на підтримці з першою вагітністю, сусідка по палаті з такою ж загрозою як і в мене, бігала пихтіти як паравоз. І причому в курілці разом з лікарями. Я тоді так мєжду прочєм поцікавилась, а якжеж дитинка? Мені відповіли: а що? Лікарі не рекомендують вагітним кидати курити. Бо від стресу що отримає мама при боротьбі з цією звичкою, дитині буде ще більше шкоди, ніж від паління.
    Отаке от.
    *хомяк*
     
  19. Faun

    Faun Chaos reigns!

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    звідки стільки агресії??

    По-перше, я чітко написала, що мене куріння під час вагітності аж ніяк не стосується, тому прошу не переходити на особистості, як не робила цього і я.
    По-друге, "реальні ужастікі" - це що? Я сказала лише, що я за факти. Ви ж вимагали тут доказів, що кидати курити не можна.

    От в тому і біда цієї теми. Ми обговорюємо проблему, а не особисті вподобання. Мене, наприклад, дратують дівки в лосінах. І мені огидні солодкі парфуми. І мені неприємно читати неграмотні тексти, які я тут постійно бачу. То давайте я кожній дописувачці буду висловлювати свою "фе" не по темі, та ще в такому базарному тоні, як ви.
    І ще раз повторю для тих, хто в танку: я ні в якому разі не агітую за курящих вагітних.
     
  20. maha

    maha Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Може трохи не в тему, але, як на мене, як сам себе не настроїш, то ніякий Карр не поможе. Особисто я кинула курити ще до весілля, просто якось так набридло і противно стало, хоча курила вже років 9 до того. Після грудного вигодовування трошки покурила, так сказать, відірвалась на повну. Тепер(може раз на місяць) теж можу собі дозволити, але так щоб сильно тягнуло, то ні. А от кума моя всю вагітність курила, від чоловіка ховалась і ніякі слова на неї не діяли. А ще мене дуже вразило, коли якось бачила що чоловік несе малого(роки 3) із синдромом дауна(здається), в зубах папіроса, дим просто на дитину, збоку мама йде. Розумію що печалька, коли дитина невиліковно хвора(мала ще можливість зустрічатися з тою жінкою в покіклініці), але то не привід так труїти дитину!