Вагітні забаганки (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Chica YB, 30 Жовтень 2015.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а я собі вчора таку бяку купила - твердющі зеленющі квашені помідори. З'ла їх без хліба, без гарніру, але поки не поїла всі то не заспокоїлася. І не скажу, що воно мені аж дуже смачне було, але якось так їлося... я востаннє таке певно ще в школі їла в їдалці і страшно їх не любила. А досі як бачила той товар в магазинах на вагу, то все думала, шо то під алкашів розраховано - на закуску поштучно брати. гг... тепер буду знати що не тільки для алкашів ))
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я таку "алкашівську" квашену капусту влітку купляла :)

    А сьогодні зрозуміла, що хочу молочного шоколаду.
     
  3. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Все підряд і багато до "немогу". Хоча на цьому тижні млинці з сиром були в списку N1.


    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Не можу не поділитись.
    Знайшла! ТЕРПКУ хурму. Якби хтось тільки знав, як я її шукала весь сезон, а в продажі тільки та приторна або якась взагалі розлізла. А ця.. ммм... нема слів! Маленька така, гарнесенька, смачнюща. Я ще і не конче стиглої нагребла, то вона і не засолодка.
    Смакові збоченці, налітай!
     
    • мімімі мімімі x 1
  5. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    "Збоченці" на таку хурму вже налітали, але восени. Її тоді багато там в "Ашані" було, і саме ця маленька була найдешевшою. Я не люблю хурми, але це забаганка, тож почала розбиратись. Виявилось у хурмі багато йоду!!! Ще різних мікроелементів та вітамінів. Ця маленька, кругленька і з кісточками - це вже не хурма, а корольок (запилена хурма). А ще у хурми є один мінус, якщо її їсти багато, то дубильні речовини скріплюють калові маси (впливає на моторику шлунка), тому потрібно слідкувати за самопочуттям.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    знаєте, я собі так думаю, що якщо чогось настільки хочеться, що на очі не бачиш, - значить користі від того буде більше, ніж шкоди.
    Про хурму і закрепи чула, знаю. Але особисто мені для нормалізації роботи шлунка допомагає лише молочний шоколад :) логіки в цьому жодної, але підстав не боятись переїсти хурми чи груш - предостатньо.
    такі всякі тонкощі :) тепер знатиму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А я хурму шось ніколи не любила, та й зараз теж) Єдине, що хочеться - томатний сік, або овочевий. Знаю, що багато не можна, але хочеться:)) Десь раз на тиждень купую.
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В мене не так вагітна, в мене то "по жизні" хотілка :) Я оце дожила до 30 років і аж зараз відкрила для себе, що мої улюблені помідори бувають і взимку часом зі смаком помідорів а не трави :girl_crazy:Вперше перед новим роком купила собі кілька помідорок чері на салат з фетою і оливками. А вони помідоооорами пахнуть і на смак, звісно, не 100% такі як літні, але все ж не картонні. Тепер хоч раз в тиждень беру собі кілька штучок чері чи "коктейльних" (не знаю що то за звір, але їх так в Метро іменують). А то я раніше лише влітку помідорами об"їдалася, а взимку страждала. А тепер ще й додатковий привід є побалувати себе і не відмовляти в хотілках, гріх не скористатися :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  9. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Чекала-чекала я цієї вагітності, коли мені крейди захочеться... Щось не хочеться...
    Зате згадала, що ще літом просила насушити листя кропиви. От тепер згадала про них, зелененьких таких, висушених в затінку)))
    Захотілось їх подрібнених з йогуртом без наповнювачів (можна з кефіром, але мені щось кефіру не хочеться).
    Погуглила: у кропиві міститься кальцій (карбонат кальцію рослинного походження, та ж крейда). Моя баба сушила кропиву, як вітамінний додаток до корму куркам, щоб краще неслись, особливо взимку.
    Кропива протипоказана у першому триместрі вагітності - може провокувати викидень. А у другому у сам раз, як джерело кальцію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Йой, Ви так про той штрудель написали, що я невагітна захотіла. Може, то не буде реклама, здайте фірму, чи кондитерські, що таке чудо пече, далеко купляти , мабуть, не поїду, але скажіть, по яких точках можна шукати :girl_blush2:.
     
  11. matematyka

    matematyka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я від 15 лютого не їм глини і крейди. Вони заважають засвоюватись залізу з мого лікувального харчування.
    Почуваюсь, як наркоман в абстиненції. Але знайшла спосіб трохи полегшити свої муки :) чищу зуби глиною і крейдою замість пасти. Вчора питались, чи я роблю хімічне відбілювання зубів :) Загалом, користь і краса. І такий кайф ловлю від того чищення, що аж самій з себе смішно.
    Вчора, дуже хотіла шоколаду, але тупо не встигла купити собі. Дуже бігала цілий день, вповзла додому о 19, а ввечері в мене бурячковий сік і "залізовмісна вечеря"... і шоколаду туди не треба точно.
    Ще і погода така, що надворі не погризеш батончик :)
    Може, сьогодні знайду час на шоколадик. Вранці до кави сухого несквіку в дітей поцупила пару ложок.
     
    Останнє редагування: 28 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Смажене яблуко :)
    А доня дуже контролює, щоб я давала їй калорії. Якщо з'їм просто салатику чи просто яблучко без каші , картоплі чи хліба - за 20-30 хв мені стане дуже зле, і їжа дубль 2має бути вже більш насичуючою.
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Отже, вчора - смажені яблука, післявчора - білий куплений хліб, сьогодні шоколад
    Треба мене бачити, коли я то все жеру між тренувальними переймами:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 4
  15. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Злегка підсушений мигдаль і насіння соняшника. І ківі)
    А ще зелень(кріпець, петрушка, цибулька, шпинат) би пучком їла, і даю до всього: супів, салатів, каш, навіть макарони посипаю. Якось мені мама дала цибульку зелену, яку вона на підвіконні виростила. Оце смак! Міцна і пааахуча яка! Тепер мусила цілу клумбу розбити на підвіконні, щоб втамувати моє бажання.
     
    Останнє редагування: 15 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ой, як згадаю як я пожирала кавуни, аж смішно). Чоловік без кавуна додому не приходив. За день виїдала то все ложкою(!) і завжди було мало))). Просто пунктик якийсь був.
     
    • Смішно Смішно x 2
  17. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Капучино :girl_blush2:
    Знаю, що не дуже можна, але стараюся більше нічого з кофеїном не вживати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama


    А в мене з старшим не було особливих забаганок, а цього разу ще до затримки, як були на рибному Шуварі, страшно захотілося оселедця - прийшли додому так його наїлася, що досі ще не їла))
    І квашені огірочки... Ммм, так добре ішли в перші місяці, по 3-4 штуки, до смаженої картопельки. Правда, потім довго мені нагадувалося то пожирання огірків, то мусила відмовитися від такого задоволення. Як і в першу В, перестала їсти рибу і м'ясо, а ще страшно "пахла" мені гречка, а малий просив її чи не кожного дня, то мусила з закритим носом готувати і годувати його)
    А зараз налягаю на домашній сир з зеленою цибулькою (раз навіть випросила в чоловіка тих хімічних огірків до нього, так вони мені пахли і смакували), заварний хліб з соняшниковим насінням, кабачкову ікру і паштет з журавлиною з Родинної ковбаски:) А ще перед сном замість вечері дуже смакує мені кефір Наріне, навіть чоловіка і малого підсадила)
    І от на вихідних в батьків відкрили мені баночку такого кисленького смачненького вишневого варення, мнямка, вже доїдаю) А знаєте з чим їла? З солениками, мастила на них, як на хліб)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  19. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ооо, і в мене таке було ще десь з місяць тому. Знищили практично всі батьківські запаси)) А тепер уже зовсім не хочеться.
    А оце мені нагадало як і з першим малим в мене довгий час був улюблений "десерт" - чорний хліб із медом)))
    Щодо зараз, то недавно тягло на рибу - їла і тушену, і чоловік тунця шукав (бо я хотіла саме тунця). І ще файно йдуть горішки - фундук, кеш'ю, арахіс, плюс ще родзинки разом з тим. А ще маю тепер улюблений салатик, який роблю із бринзи, помідорчиків черрі і листя салату (ще можуть бути оливки), і заправляю олійкою та посипаю прованськими травами. Цим салатиком я просто наїстися не можу))
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не знаю, як Ви ставитесь до кави, але особисто моя думка - краще натуральне капучіно, ніж безкофеїнова кава,
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4