Вагітні забаганки (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Chica YB, 30 Жовтень 2015.

  1. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    І вмене особлива ненависть до курців. Хоч дома ніхто і не курить - мені дим особливо не заважав (якщо хтось курив із знайомих/незнайомих десь на вулиці) а тепер просто катастрофа, готова бігти і сваритись якщо хтось поруч курить)))
    А щодо вподобань - то се сир-бутз гуцульський і м"яско усяке запечене, аж марю ним. А от любов до тортиків і тістечок що була до вагітності кудись зникла, можу шматочок солодкого з"їсти але не в кайф :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    24 грами білого напівсолодкого
    Я вирішила не відмовляти собі, коли захотілось винця, а виміряти об'єктивно - скільки насправді мені вистачить, щоб задовольнити бажання.
    Поважила на кухонній вазі - 24 грами :) Ні разу не виправдання алкоголізму
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    таке стандартновагітне
    лимон, шматками. Вчора один з'їла без цукру - такий смачний попався. Нині трохи поцукрила, але менше ніж ложка цукру на лимон :)
     
  4. ylysia

    ylysia Well-Known Member

    Ми теж об"їдаємося лимонами.....до вагітності не дуже їх їла, а зараз - вмираю за ними...і ще полюбляємо хурму.))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    то все нам корисно - вітаміни в сезон вірусів :)
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А я вмирала за дуже мятною зубною пастою (зуби чистила дуже довго))), і мятними цукерками. Хоча ніколи іх не любила. А ще просто на кавунах жила, за день з'ідала кавун на 6-8 кг, сама. Навіть на скибки не різала, просто рубала на половини і вирізала ту середину.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Креативно Креативно x 1
  7. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Хочу сидру. От ходить він за мною. І ще щось таке, не знаю що :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    За мною так Київський торт ходив декілька тижнів, аж вчора собі купила 0,5 кг, ( правда зі всіма поділилась).... Ох і полегшало))))))
     
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Лимони, терті червоні яблука з морквою (щоб ще й красиво було).
    А, в першому триместрі (як завжди) хотілося всяку каку: чіпси, макдак..
    Вино хочеться після гв - символічно, як символ свободи :)
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Гречка, намочена в холодній воді на годинку-три, змішана з сирими печерицями та помідорками.
     
  11. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Квашений огірок, бурячки з хроном і крижавки, чим більше, тим краще)
     
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ооохх, як мені важко останній тиждень, то капець! все мені якийсь дивний присмак в роті, вся їжа якось не так пахне, навіть пробувати не хочеться. Добре хоч нема такого класичного токсикозу з унітазом.
    Найбільше наразі з'їла маринованих помідорів. На тижні купувала крекер цибульковий, якого вже надцять років не їла навіть. Кілька днів мені попахували вареники з сиром і картоплею, так ліньки було розкладатися з ліпленням. А нині мені в магазині якось попалися на очі морожені, я їх по шуріку накидала в пакет шт 15, відразу зварила вдома, наїлася і більше мені їх поки не треба.
    А ввечері знов напхалася макаронів з помідорами.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Їм ананас. Вже кілька днів, і хочу ще. І виноград по-трошки.
    На днях випила десь 15 грам фраголіно. Так мені добре стало) але більше не хочу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Жду-виглядаю своїх забаганок, бо поки глухо :girl_in_dreams: Минулого разу за всю вагітність так і не було ні разу "хочу-хочу вже і зараз". Думала цього разу "відірвуся" :girl_crazy: але ні - на самих початках дуже гіркого хотілося (баклажани, імбир, грейпфрут, часник, чай з листя чорниці :) ) але підозрюю, що то підшлункова буянила трохи... Тепер - тиииша, хіба яблук їм більше як зазвичай і то швидше з розряду "треба вітаміни їсти" а не хочу-хочу, ну і м"ясо та картопля непогано йдуть (але воно мені завжди взимку добре йдуть :girl_haha:). Маринованого як не любила сильно, так і не полюбила - відкриті банки з помідорами та огірками в підсумку скисають наполовину заповненими в холодильнику... З дивного - лише чай замість холодного, як завжди, стала майже окріп пити :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я те саме:))) Може то ще заскоро, після Нового Року забаганки з'являться?) Один раз захотілося йогурту на початках, але купила і не сильно вже хотіла його їсти:) Якось ще подумала, що можна з'їсти квашеної капусти, але теж поки до діла дійшло, то не сильно їла)
    Взагалі з апетитом проблеми. Тобто він десь там окремо від мене певно є:)) І токсикозу нема,щоб сильного. Тільки як голова болить, то зразу тошнить (але і до вагітності таке було). І деколи аж заставляю себе шось їсти, бо треба.
    А єдине що помітила - не можу навіть дивитися на варену капусту (цвітну, броколі, брюсельську навіть, хоч її колись любила:sad:), і від запаху вареної капусти починає підтошнювати. Тому з'явилося більше - чого не хочу, ніж те, що би хотіла:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Не партесь.в мене жодної забаганки. Хіба вчетверте щодня мусила шкірку від лимона їсти. Сам лимон ні. А Макс так чекав)))) навіть не має що колегам розказатм

    Надіслано від мого SLA-L22, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 2
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    О, в 20х тижнях теж була ідея Х зїсти цей торт :). А тут день народження старшого сина. Я вже всім натякала натякала...навіть в корзину в Ашані кілограмовий київський поклала. Але бабулі напекли домашні святкові пляцки онукові, то вже мусила терпіти.
    Аж поки мама нишком не роздобула маленький тортик, типу не імениннику, а мамі іменинника за особиє заслугі :)
    Пару кусочків поїла, більше не хотілось :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я збираюся цього разу злісно симулювати :girl_crazy:Рендомно вибирати якийсь корисний продукт типу йогурту, банана чи маслин і ганяти за ним мужа :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Яблука, яблука, яблука і моршинська слабогазована)))) Вот моє всьо)))) То зараз маст хев якийсь)))
    Іноді ще якогось би чізборга з*їсти)))) Хоч не пам*ятаю, коли востаннє була в маці...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    я в першу вагітність так і не довиглядалась забаганок, зате друга мені принесла...ммм, ну таку вже забаганку, ну такий вже смак - глину! І крейду за компанію. Я знала, що з вагітними таке буває, але ніколи не думала, що буде і зі мною)
    Ще й наче на замовлення біля нас почали ремонт комунікацій і ціле літо стояли розвернуті гори землі - такої структурної, вогкої, жирної...навіть дивитися на ту землю - це було задоволення, що вже казати їсти !
    Одного разу в нас намічалася поїздка на оглядини будинку, що якраз будується - я знала, що буде зі мною коїтись, коли я опинюсь посеред тих штукатурок - тому завбачливо взяла з собою пакетик зі своїми глинами і крейдами, і що сказати - їсти це там було вершиною гурманської насолоди)))
    Я взагалі вмію отримувати задоволення від їжі і смакувати, але то було щось, оце згадала - аж шкода, що минуло, це була просто пристрасть)
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1