Вагітні забаганки (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Chica YB, 30 Жовтень 2015.

  1. Millochka

    Millochka Well-Known Member

    хліб з згущонкою то нормально.як в дитинстві))))
    а мене печінка з цибулею і морквою переслідують. сьогодні відтянусь.Головне, щоб поки вернемось з басейну настрій не змінився)
     
  2. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Якщо то все перекрутити на м"ясорубці чи в блендері і додати вершкового масла - дуже смачний паштет виходить =)
     
  3. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    О да, печінка мені теж смакувала минулого тижня)) а ще я постійно хочу оселедець з хлібом. Та й взагалі, очима б їла і їла. Але багато не лізе))
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Millochka

    Millochka Well-Known Member

    Паштет я так роблю, але тут хочеться щоб все ціленьке було.Тільки прибігли з донькою додому. Як назло - тільки на вулицю і починається злива. Але апетит не пропав.Вже уявляю макарошки з цією смакотою.Мммммм.
    На оселедцях і я відтягувалась також на вашому терміні.Але мені приходилось їх довго чекати, бо чоловік куповані заборонив їсти.Робив сам.Тому щоб наїстись - чекай.Зато куди там купованим))А зараз на рибу тільки дивлюсь і нюхаю. Солону, копчену і в"ялену сприймаю тільки на запах.А в рот - фу-фу.Тому чоловік купить собі рибинку, я нанюхаюсь і на тому все((((Зато стейки...аааааа...я ж колись до м"яса була байдужа.
    ПС: так все, пішла вечеряти готувати, а то тільки тут апетит нагнала собі
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А мені щось нічого не хочеться їсти... Хочеться таке хіба нереальне як свої помідорчики і огірочки, не базарні, а саме свої. Вони так пахнуть... Шоколад непогано йде
    А от з питттям теж складно. Томатний сік на нирки не дуже добре, а пепсі то взагалі "корисно на всі місця".
     
  6. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Цілу ніч мріяла про кедрові горішки.... Більше того, мені ті шишечки так пахли, хоч у хаті натяку на будь-які хвойні нема і ті горішки останній раз їла у 3 роки, як тепер вже покійний дід із Алтаю приїжджав, то привозив. Де б тих горішків зараз взяти, бо до бабці в Алтай їхати далекувато )))
     
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Колись в сільпо були. Невже нема на полицях де горіхи фасовані?

    А в мене нема особливих забаганок . Зимою винограду хотілось чорного, але я його і так ім тільки темний. Глінтвейну хотілось - та зі спиртного я теж тільки його п'ю . Канапки наминала. Ні смаки в парфумах ні в їжі не змінились . Навіть хочу чогось такого хотіти))
     
  8. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    А я реально хочу відчути апетит до їжі. Все за чим я раніше "гинула" зараз мене зовсім не спокушає. Шоколад, солодке, булочки, печиво що є, що нема) Скоріше відмовлюсь, ніж з"їм. Ну і взагалі їм, тільки тому що треба, і щоб не нудило) А так апетиту не маю. То зовсім на мене не схоже, а особливо на мене під час першої вагітності)
    Чого хочеться, так це фруктів. Навіть, під час токсикозу - це було єдине, що я могла більш менш нормально їсти. Добре, що зараз сезон)
    З пиття добре йде вода і не солодкий компот. Зрідка слабенька кава з молоком, чаї досі не можу пити взагалі.
     
  9. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Може і є, але зараз в радіусі мого руху нема Сільпо. Чоловік обіцяв пошукати на базарах у місцях, де продають горішки, приправи і т.п. Одна проблема - я хочу із шишечками :girl_cray:. Шишечки їсти не буду, але вони так пахнуть .... :girl_flag_of_truce:Взагалі запахи зараз - моя особлива слабість і якщо якийсь сподобається - не можу нанюхатись :girl_blush2:
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. zetta

    zetta Well-Known Member

    Ну з шишечками ви навряд чи знайдете .
     
  11. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Кедрові шишечки можна купити тут Семенная шишка сибирского кедра Але то горішки для пророщування.
     
  12. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    @Sunichka , якщо вони для насіння - то, найімовірніше, оброблені якоюсь хімією ((((
    я вже з тим змирилась і просто буду горішки гризти (((. Мама каже, чого мені не приперло тих шишечок місяць тому, коли вона у своєї мами була :girl_crazy:

    Цілу вагітність не було якихось аж таких забаганок - просто у певні періоди хотілось тієї чи іншої їжі, як і коли не вагітна, а тут ті шишечки з горішками причепились до мене :girl_impossible:
     
  13. fillette

    fillette Well-Known Member

    От і в мене так. Їм, бо мушу щось їсти. Буває що нічого абсолютно не хочеться. Солодкого ще від початку вагітності не їла. М'ясо і рибу майже не їм. Може пізніше щось зміниться.
     
  14. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Дурію за фруктами і м'ясом, досі не можу навіть глянути на молочні продукти, хоча раніше майже щодня їла щось молочне і почався токсикоз і досі(токсикоз відступив десь тижнів три тому). Раніше фанатіла за солодким і мучним- шоколад було моє все і булочки всякі, випічка, а як завагітніла зразу шоколад став несмачний мені. З солодкого- хіба мед і то трошки, десь раз в тиждень морозиво, але тільки звичайне біле в стаканчику, з напоїв- тільки воду негазовану.
     
  15. jMoondance

    jMoondance Member

    Можливо це не сюди. То підкажіть де тема.
    Хочу подушку для вагітних і щоб потім кормити карапузика. А вибрати не можу. Бачила різні види, наповнювачі. Скажіть кому яка була зручна. Дякую.
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    зелений чай з сушеною полуницею, апельсини і грейпфрути.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    рекорди у забаганках ставлю цього разу :)
    на перших тижнях хотілось торта. Літо, спека, а я хочу торта з масляним кремом. Ходили з Дми до кондитерських, а апогеєм того всього стала купівля цілого торта додому і пожирання його ложкою.
    Потім були копчений сир і грузинський хліб.
    Потім карпатський хліб і пісочне печиво.
    Загалом, їм я, звичайно, дуже багато і нажаль нерегулярно через токсикоз. Тому те, що часом дивуюсь своїм розмірам, насправді легко пояснюється :) Крім висоти дна матки

    А ще у мене нехарчові забаганки. Парфуми, косметика. Я змішую мінімум 2 відтінки блиску для губ перед тим, як нанести :) Парфумами на вулиці аж занюхуюсь, як почую у когось класні. Мої теж класні, але хочу ще і інші :)
    Пральний засіб теж обираю за запахом. Як відпирає, діло десяте, ггг. Я готова запирати всі плями милом, аби лиш попрати в пахнючці потім.

    Вагітна на всю голову, як каже мій чоловік :)
    нині гречки, намоченої в кефірі, захотілось. Типу компенсація торта ложкою, чи як? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Оо, у мене цього разу з парфумами якесь маньячество. Я з Меласею взагалі нічим не моглп користуватись, а цього разу я купила 4 фляндрики парфумів :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    з Дмитриком я перейшла навіть на дезодорант без запаху. Нудило страшенно, і від моїх, і від чужих.
    А зараз вже одні придивилась, а до кінця вагітності можу і
    придбати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Єва

    Єва Well-Known Member

    В мене аналогічно. Парфуми, які собі спротивила в першу вагітність, нудили мене навіть після вагітності (і на інших людях). Зараз люблю різні запахи: і парфумів, і диму з шашличка, і грибочків в сушці на кухні. А от запаху сигарет на вулиці терпіти не можу.