Вагітні забаганки (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Chica YB, 30 Жовтень 2015.

  1. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    За рецептом в збиті білки мали б вливати гарячий сироп і продовжувати збивати. Тоді виходить, що білки вже не сирі. "Гаряче сире не буває":)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. crissola

    crissola Well-Known Member

    В мене почалась забаганка на оселедець...і так хочу червоної ікри, зїла на НР канапку тепер не можу ..... капець якийсь!
     
  3. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Мені казали, того всього не можна через лістерії.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Я вже другу баночку ікри доїдаю, а ще одна запакована чекає. Правда, я канапочку, максимум дві в день їм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    я десь читала, що ікри багато не можна вагітним, за всю вагітність з'їла лише паро зернинок, хоча я тоже любітєль)

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    В мене стоїть баночка в холодильнику. Не буду ризикувати. Забаганки і до вагітності були.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. crissola

    crissola Well-Known Member

    @Nyashka Так-так знаю, що то із забороненого, стараюсь не зловживати...хоча дуже кортить.
    --- дописи об"єднано, 14 Січень 2016 ---
    Власне ікру тільки на НР їла, а вчора чоловік купив оселедець...не втрималась :girl_smile:, конче настрій треба було піднімати , після відвідин ЖК
     
  8. invisible

    invisible Well-Known Member

    Власне якось чоловік дивився передачу, що зараз в ікру додають якісь речовини, що можуть негативно діяти на плід. Ну але то певно треба банками ту ікру їсти:)
     
  9. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    дівчата в мене пішло морозиво... щодня морозиво, а мясо як відвернуло так і все. Я напевно тепер вегетаріанка)
     
  10. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Помаранчі, аж слина тече як бачу, не знаю скільки можна, поки тримаюсь і їм по 2-3 шт в день.

    Морозива хочу, але боюсь, горло і так ні з чого болить постійно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    не бійтесь морозива, морозиво дають навпаки для зняття запалення горла, почитайте... звужує капіляри, зменшує приток крові до запаленого місця, після видалення гланд колись то завжди давали морозиво. Якщо звісно процес не інфекційний
     
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Valyushonka в синочка одразу після народження, десь на 2-й день така висипка була :sad: кажуть, що через те, що я налягала на мандаринки в останні дні вагітності, а я просто не могла стриматись
     
  13. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    цікаво чи цитрусові під час вагітності не шкодять дитинці?
     
  14. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Я кожен день, як два яблука не з'їм, не заспокоюсь, причому до вагітності мені було все рівно на них. Також морозиво часто їм, хоч раніше взимку нізащо б не хотілося. Мандарини через день їм. Помітила на шоколад сильну алергію, то його взагалі перестала їсти, зате цукорки рачки дуже смакують. Ну і домашня випічка, то моя слабкість, аж млію за солодким. Зараз на свята є сирник і торт баунті, то стараюсь маленькими порціями, щоб сильно не набирати ваги.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    А я тепер перестала цитрусові їсти, зате яблука...свіжі заїдаю яблучним пюре і запиваю яблучним соком)смакота) Шоколадки, цукерки, тортики-неможу без цього...але стараюсь їсти почучуть, бо памятаю цифру з доцьою в 28тижнів- +10кг (загально набрала 11-12кг)...трохи рот на замок
     
  16. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Забаганок так і нема :sad: 16 тиждень, а в мене +1 кг. А коли має початися бажання поїсти солених огірків?
     
  17. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    може і не початися. В мене , наприклад, за цілу вагітність не було ніяких виражених забаганок. Єдине, що не могла їсти, то цукерки і солодке , але я їх і до вагітності не їла. То, мабуть, не в усіх появляються якісь такі сильні забаганки, типу вже і негайно хочу ананас з морозивом.
     
  18. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Мене на 18 тижні пробило на мариновані огірки, то за три дня банку втоптала...
     
  19. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    в мене десь на 10тому тижні було таке нестримне бажання зїсти ківі а чоловік не купив, я образилась і не говорила з ним(він був в шоці) на другий день купив два кг ківі! Наїлась я тих ківі........ як я ними:bad:. Якщо до 16 тижня не було у вас, то може і не буде, а токсикоз був??
     
  20. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Ні, цитрус не шкодить, в апельсинах міститься кальцій. Але от мандаринками краще не зловживати, максимум 2 на добу