Вагітні забаганки (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Chica YB, 30 Жовтень 2015.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Тяжіння за печеними яблуками минуло.
    Хочеться горішків всяких і насіння різного. Зелені, помідорів, перців болгарських - то і так майже кожного дня їм, чогось свіжого завжди багнеться :)
    Минулого тижня побачила на прилавку в магазині черемшу і мене ледь не знудило - спогади з минулої вагітності, коли на обід на роботі через день був салат з черемші з специфічним запахом часника і мене аж вивертало від нього. Підозрюю, це на все життя вже :)
    З забаганок ще шампіньйони, особливо фаршировані, вареники з квашеною капустою, риба печена...і солодке. Страшно хочеться солодкого(( один-два кубики чорного (70+% ) шоколаду дозволяю собі вдень. А я інакше перемогти те нестримне бажання?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    я теж хочу, але не їм бо розумію що там немає користі особливої, черемшу дуже любила, але зараз мені після неї недобре на шлунок
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Знайшла супер напій, який задовольняє мою потребу в кислому: запарити каркаде, добавити туди лимон і трошки цукру. Пів графіна нараз випиваю :girl_blush2:
    Прочитала, що каркаде не рекомендується вагітним :girl_sad:
     
    Останнє редагування: 21 Березень 2019
  4. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Але я дорвалась ... :girl_crazy:
    Нажерлася салату з черемші і файно тааак :girl_dance:
    На ранок буде запах, ніби кільо часнику вхамякала, але нічого, переживемо ;)
    А ще зробила сьогодні вітамінну бомбу: горіх грецький, курага, лимон, чорнослив перемолола, додала меду і маємо антивірус в банці! :good2:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я таке саме, вже другий день. Так скучила за свіжими салатами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Нюхати! :girl_crazy:
    Як мене тягне на винюхування ароматів різних :girl_haha:
    Найперше, то запах бензину. Балдьож! Але рідко коли собі це «дозволяю», некорисно все ж.
    Потім аромат від Guerlain - Mandarine Basilic. Випшикала на себе вже дві баночки :girl_dance:
    І до улюблених наразі запах розсипного чаю Tess Pleasure. Відкриваю жестяну баночку мінімум разів 20 на день, щоб насолодитись тим ароматом :girl_dance:
     
    Останнє редагування: 5 Квітень 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А в мене якось хвилями. Зараз етап "хочу морозива". перед тим я десь тиждень щодня випивала по літрі томатного соку. Перейшло. Ще перед тим - з "Рошену" отакі кисленькі желейки-хробачки й ведмедики желейні. Щодня по пачці-дві з"їдала. Ще перед тим мені страшенно хотілося апельсинів й мадаринів....
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @aknytsU, о мене теж на духи пробило, пшикаюся навіть якщо йду в магазин.
    І лимонні забаганки залишаються незмінними.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Помідори, огірки, горішки - захцянки останнього тижня :) І далі «нюхальні» бажання: запах пасти до паркету, запах сирості (як в підвалах), запах відпарювання одягу праскою, запах в приміщенні, де шиють взуття :girl_crazy:
    Хтось скаже на це все «ненормальна», я відповім - «вагітна» :girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Мариновані помідори... Десь підсвідомо розумію, що мабуть на нирки зле. Але якщо не кожен день то можна?
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Я думаю що так)

    А я за рибою гину. Любою. І за ікрою. Купую ікру тріски, і рибку різну.
    І ще за грибами....
     
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я згадала, що в цю вагітність в період грудень-січень я з’їла приблизно 30 кг мандаринів, 25 гранатів, шо складає абсолютний рекорд чи не за все життя :).
    А ще дуже хочеться соленої рибки. Іноді дозволяю :)
     
    • мімімі мімімі x 2
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    В мене почався період хотіння того, що я ніколи не їла: яйця, печінка і спаржа. І це почалося ще до затримки.
    Сьогодні півночі не спала бо дуже сильно (я навіть не уявляла що так сильно можна чогось хотіти) хотіла пампушків з часником.
    Запахи то взагалі... Сьогодні зварила рис і відразу викинула, бо він мені смердів мишами (перебрала всю кухню-мишей нема). Алкоголь - це взагалі, всі відкриті бутилки вина викинула, бо вони мені так смерділи, що я не могла заходити в кладовку.
    Ще до тесту випила глоток пива (я пиво дуже люблю) , воно мені таке противне було, що я ледь пересилила себе щоб ковтнути.
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. phobika

    phobika Well-Known Member

    Ой, згадала свої вагітні причуди.
    Ще до затримки почала хотіти риби. Багато, в любому вигляді. Десь в другому триместрі попустило.
    І звичайний чорний перець мені смердів сирим м'ясом. Ми були на відпочинку, коли це проявилося. То я думала, що то якийсь особливий місцевий перець:girl_crazy:
     
  15. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    А я хотіла селери! Всю вагітність її топтала. І мариновані гриби. І всьо..період до 15 тижнів памятаю смутно - смерділо мені все навколо, особливо кава, вода з крана і варені галушки.

    А от за пару годин до пологів в мене щось вселилося: змішала вареня, згущонку, заїла то селерою, твердим сиром в куском м'яса. Ще й подумала - дивно-то всьо якось)))
     
    • мімімі мімімі x 1
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Останні дні особливо важкі, знову повертається токсикоз :sad: починає нудити від самого вигляду продуктів. Взагалі перестала їсти м'ясо і сир. Що мені не дуже подобається.
    Дико хочу чіпсів і кокаколи (ніколи не любила).
    Дуже чутлива до запахів, але без відрази. А от різні звуки... Це просто катастрофа, я все почала краще чути і воно мене дико дратує. Навіть якщо слухаємо радіо і чути легкі перешкоди, я мушу виключити, при тому що чоловік того шарудіння не чує. Зараз за вікном чути коників-стрибунів, я від того просто на стіни лізу :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1