Вага мами при ГВ

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем я_тут, 20 Січень 2010.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    От читаю вас дівчатка і заздрю, які ви всі худющі, а в мене жор і солодкого хочеться. За вагітність набрала 25+, за три місяці зійшло десь 12 кг, потім ще 3 кг( які благополучно повернулися), і вага зупинилася, до вагітності було 65 кг при рості 170 (тоже трохи забагато) і не знаю якось то все сумно і треба братися за себе бо після пологів пройшло вже 1,6 року. Надихніть мене, або насваріть (трошки).
     
  2. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    Значить ви не сильно то і хочете схуднути, бо якщо захотіти і прикласти до того зусиль, то все вийде. Є у мене знайома ,яка завжди бідкалась, що після 2 вагітностей у 35 років не реально схуднути, бо обмін речовин поганий, кістки розходяться, ось вона не їсть і не може схуднути. Я не вірю ,що як не їсти то не худнеться!!!
    Так вона мені торочила к-ка років, поки не поїхала у санаторій поїла лікарняної їжі і нічого крім неї , схудла за 2 тижні на 5 кг, а ще після слів лікуючого лікаря, що вона красива жінка, ще б їй схуднути на кілограмів 10-15 , то б взагалі.:girl_in_love: Зараз вона їсть мало, каші і салати, ходить пішки, то з 85 кг, схудла десь до 74. Зявилась розкішна талія і зявилось бажання носити підбори і купувати обновки.
    Ви самі маєте цього захотіти, дуже сильно захотіти і тоді усе піде як по маслу, полюбіть себе, своє тіло, хіба достойна та краса ховатися під тими кілограмами жиру ?
     
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    Ви самі маєте цього захотіти, дуже сильно захотіти і тоді усе піде як по маслу, полюбіть себе, своє тіло, хіба достойна та краса ховатися під тими кілограмами жиру ?
    Я розумію, що все в моїх руках чи голові? Але маємо те що маємо. Вдячна за підтримку, буду старатися!
     
  4. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    а я під час вагітності набрала 20 кг, після родів 17 зразу ж пішло, але за період годування грудьми набрала ще 5 кг, зараз вже не годую, то схудла на 2,5 кг і всьо, далі вага не рухається. але я і не дуже прикладаю зусиль. знаю,що якщо сильно цього захочу, то зможу, але як то захотіти, якщо скоро Миколай...))))
     
  5. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    Довагітна вага 55 кг, йшла народжувати 68 кг, прийшла з пологового 65 кг, була шокована, що пішло так мало, за пів року скинула ще 10 кг, нічого не робила, на дієті не сиділа. Ну а зараз при зрості 168 маю вагу 50 см, все висить і ніс тирчить)))) але мені так комфортно, почуваюсь легко ,і колись я важила 58 кг, може виглядала з ними і краще, але почувалася гірше.