Вага мами при ГВ

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем я_тут, 20 Січень 2010.

  1. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Не знаю куди писати, тому пишу сюди
    В мене зараз вже так, що я можу їсти будь-що (ну крім каки всякої) і синочку нормально, але тепер мене вчіпилась моя мама і чоловік, справа в тому, що я страшенно похудала, я ніколи не була особливо товстою, але зараз я важу 43 кг, при тому, що перед вагітністю я важила 50кг, і зараз я виглядаю дуже страшно з їхніх слів )))) і мене намагаються в прямому слові напихати, "давай хліб маслом масти, в чай згущонку давай, молоко, сметану їж", навіть майонезом намагаються мене поправити.... і все важче стає сперечатись з ними...
    а тепер ще й хочуть вже догодовувати малого, бо він мовляв великий, їсти хоче, а я немаю його чим годувати, це при тому, що він поправляється і завжди після гамання задоволений ...
    Чи це нормально, що я так похудала і чи можливо все ж вже варто починати догодовувати? і ще. малий вночі став дуже багато їсти, мої теж кажуть, що це від того, що він не наїдається.... я починаю в собі сумніватись.... :sad:
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    цілком нормально. Моливо ваші домашні дещо перебільшують з надмірною турботою?

    а це як? чим ви міряєте?
    а багато прикладань - норма. заберете нічні прикладання - можете пакувати чемодани для ГВ.

    а ось це не варто. Прикро, коли близькі люди замість підтримки вашим діям занижують вашу самооцінку. Вам вдалось годувати до півроку, а це вже про щось свідчить! Ви на правильному шляху!
    А ваші близькі повинні розуміти, що вам (обом до того ж) потрібна здорова і повноцінна їжа, а не майонез із згущонкою.... Хочуть полегшити вам життя, нехай допомагають у побуті і дають вам більше відпочивати ;)

    а щодо раннього догодовування - почитайте у відповідній темі про готовність дитини для догодовування ;)
     
  3. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    в мене приблизно те ж саме, тільки важу 46 кг. Мене намагаються нагодувати всі кому не лінь :) Але я себе почуваю нормально, тому нічого в голову не беру і в дзеркало стараюсь дивитись менше, бо кілограмчиків з 8 мені б не завадило :)
     
  4. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    а ви схудли під час ГВ? бо я так мрію схуднути:girl_in_dreams:
     
  5. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Я в принципі завжди була худенька, але за вагітність набрала 25 кг, так от за перших три міс. я успішно це все скинула і худну далі... Але ми й досі майже без догодовувань - основна їжа в малого це циця :)

    Сестра моя також малого грудьми годує (виключно), то теж дуже сильно схудла - худіша, ніж була до вагітності.
     
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Я до вагітності важила 52 кг (ну 53, але то вже після свят ) при рості 173 см. Набрала більше 25 кг і дуже з того тішилась, бо сподівалась, що пару "лишніх" кг залишаться. Але в рік все повернулось на свої місця і ніби-то вага зафіксувалась, хоча апетит в мене чудовий :)) Щоб не худнути ще більше, я себе не перевантажую хатньою роботою:) і їм 3-4 рази на добу з перекусами, але при цьому необов"язково зловживати майонезом і згущеним молоком. До речі - в якості аргументу для родичів - це все таки при постійному вживанні може спровокувати в дитини алергію.
    А щодо частих нічних прикладань, то в більшості діток таке буває, навіть ті, що перші місяці спали по 5-6 годин без прокидань в р-ні півроку вночі починають набагато частіше під*їдати.
     
  7. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Я після малого теж така була, що аж страшно було дивитися і всі казали щоб кидала ГВ і думала трохи за себе, а особливо гості в рочок на день народженні малого, чуть не крутили пальцем біля виска. Малий дуже часто їв вночі і довго.
    На початку другої вагітності я важила 50 кг набрала десь 17 кг, тих що мені не вистачало і решта та що має бути, зараз важу 57 і мені цілком нормально при зрості 167. І не худну, але м"язи є, тим більше за дітьми цілий день ганяти і з малою в слінгу носитися. Але мала менше їсть. вночі і вдень, але важить вже 7700, малий в півроку мав 10 800. Дітки різні, у вас теж хлопчик, так що все нормально
     
  8. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    То більше проблема оточуючих, ніж самих мам :) В мене якісь не такі думки виникають хіба як в маршрутці хтось всоте скаже що "дитина вродила дитину". От тоді і думаю що ще б тих 8 кг і хоч би на свій вік виглядала, а не на 16 і ніхто б розумних порад не давав :) А в інших випадках, то самооцінка на висоті (особливо якщо в хаті познімати дзеркала :girl_crazy: )
     
  9. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    Мені мама теж постійно говорить: "Ой донечко, ти така худенька, мусиш багато їсти, ти ж дитину годуєш", але я тим не переймаюсь, бо думаю, що в першу чергу треба їсти те, що принесе дитині користь (сир, овочі, фрукти...), а якщо напихатись макаронами, булками, ковбасами і т.ін, то користі буде мало обом.

    P.S. Моєму синочкові вже більше року, тому я так пишу, а от спочатку, то я старалась добре їсти, щоб молока вистачало.
    Молоді мамочки прийміть це до уваги, бо маю знайому, яка так прагнула схуднути після пологів, нічого не їла і навіть 1 міс. не прогодувала дитину, бо молока не було (а звідки йому взятись?), довелося перейти на суміші (зі всіма випливаючими з того наслідками) і певно за те її Бозя і покарав, що так і досі неможе схуднути, а дитина постійно хворіє.:girl_cray::girl_cray: Але то вже не нам судити!
     
    Останнє редагування: 2 Лютий 2010
  10. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    Кожен організм по-різному реагує на ГВ. Я першого годувала мало, схудла швидко, другого годую і ... і не переймаюся вагою :) А що? Ще роки три погодую і точно схудну :):):)
     
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    ой дівчата, киньтеся того худнення! все буде добре!

    найбільше мене дратує гілка: ой, годую і що? ай бідні мої груди... ай ну зовсім форму втратили... що я тепер робитиму? ай-яй-яй... взагалі не треба було годувати, і народжувати певно теж... ГРРРРРРРР
    намагаюсь взагалі туди не заходити, бо так і норовить чимось пальнути! бо почитати рекомендації щодо гарного завершення ГВ і повернення в форму людям руки не доходять. шкода що Таня Яремко то все вишукує і викладає....
     
  12. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    От мені би ваші проблеми. Я ніяк не можу схуднути, малий на ГВ. Думаю, що краще менше важити ніж більше.
     
  13. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    І я такої ж думки. Поки малій було до піврочку, вона багато їла цицю, дуже часто будилася вночі - то і я худла, і всі кому не лінь мене гризли - їж, бо дитині не будеш мати що дати. А потім мала стала рідше будитися, я висипатися і відпочивати, то тепер (малій три роки, якраз відлучила від ГВ) гризуся - як схуднути. Я такої думки, що поки годуєш дитину грудьми, то немає чого особливо перейматися чи поправилась, чи схудла, головне берегти свій добрий настрій, спокій і здоровя. Тоді буде молоко і здорова дитина. А як маму чимось дістають - то це тільки на шкоду і мамі, і особливо дитині!
     
  14. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    А який у Вас зріст? Висипаєтесь? Не нервуєтесь? Добре себе почуваєте? Тоді все ок :) Догодовувати не треба!
    Золоті слова.
    Я при зрості 161 см важу 51,5 кг (до вагітності 53-54). Але ж у мене тоді була сидяча робота, а зараз біг, повзання, наклони, піднімання вантажу :) і так цілий день.
     
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    Я не думаю що кiлькiсть їжi чи дiєта впливає на кiлькiсть молока. Я коли годувала Катю, то на початку мало їла, бо не було часу i можливостi нi готувати, нi навiть пiти в магазин продуктовий живучи в самому центрi мiста. I нiчо, молоко було, аж забагато. А тепер все навпаки, цвiту i пахну, а молочка все менше i менше.
     
  16. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    Я дуже задоволена,бо завдяки гв вже майже повернулась до довагітної ваги,якщо вага буди йти такими темпами,то можливо вдасться схуднути до заповітних 60ти,і в калорійній їжі собі невідмовляю особливо)
     
  17. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    Отого точно не слухай! Ото все жирно-майонезне тобі на користь точно не піде, якщо від того і поправишся, то користі для організму - нуль! Уже краще тоді налягати на білкову їжу.

    Якщо чесно, я б геть не пов"язувала ці дві речі. Те, що ти схудла, - це індивідуальна реакція твого організму, в тому числі і на комплекс всіх змін, що стались після народження малюка - передусім очевидно реакція на зміну режиму.

    Якби не наїдався, то вночі не їв би часто, а голодним криком будив всіх сусідів :girl_crazy: В мене Златка майже до року вночі їла як немовля - практично кожні 1,5 - 2 години. Потім її як хтось перемкнув - поступово ми почали більше вночі спати, ніж їсти. Але от навіть тепер, коли в нас різались 9 і 10 зубчики, вночі з грудей не злазила. Так, втомлювалась я більше за такі ночі, але це не причина відлучати дитину від ГВ, ІМХО.

    п.с. підпис такий гарний "найщасливіша мама", а ти в собі сумніваєшся :girl_wink:
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    в мене наразі +3кг довагітної ваги, але в штанці довагітні влажу нормально :)
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    В мене аналогічно. До вагітності 59, після пологів 70, а от за перші 3 місяці втратила всі зайві і не зайві. Наразі 49 і тенденція до спаду зберігається. Не нервуюсь, почуваюсь добре, Роман набирає вагу, про догодовування і думки не було. Одне шкода - гардероб весняний на мені мій старий висить, як на корові сідло:girl_crazy:
     
  20. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    Як каже моя сестра: "Тільки не кажи, що Тебе це не тішить" ;)